برگزار کنندگان جشن ولنتاین دستگیر شدند + تصاویر

دستگیری برگزار کنندگان جشن ولنتاین

برگزار کنندگان جشن ولنتاین : جشن ولنتاین در سالهای اخیر علاوه بر کشورهای اروپایی در کشورهای دیگر هم در میان افراد برگزار می شود . این تقلید از فرهنگی که ارتباطی به مردم برخی کشورها ندارد با مخالفت گروهی همراه شده است.

بازداشت زوج هایی که روز ولنتاین را جشن گرفتند

۱۴ فوریه روزی که مردمان اروپا به دلیل یک باور قدیمی آن را روز عشق نامیده اند در چند سال اخیر در کشورهای آسیایی نیز جشن گرفته می شوداین در حالیست که مسئولان فرهنگی برخی از کشورها تاکید دارند مردم کشورشان روزهایی مخصوص و ریشه دار در فرهنگ خود را باید جشن بگیرند.

کشور پاکستان و هند جزوه کشورهایی که سال گذشته و امسال به جدیت سعی دارند از برگزاری اینگونه جشن ها در کشورشان جلوگیری کند.

پلیس این کشور در راستای اجرای این فرهنگ به تمام فروشگاهها اعلام کرد که نباید هدایای روز ولنتاین را به فروش برسانند همچنین نیروهای پلیس بایستی در سطح شهر برای در جریان بودن از نقض قانون در حال گشت زنی بودند.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید ماموران پلیس و مسئولان موسسات فرهنگی در این روز به خیابان ها آمدند تا اشخاصی را که به بهانه روز عشق یا همان ولنتاین کنار هم جشن گرفته اند را با تذکر متفرق کنند اما در این میان برخی مخالفت کرده و بازداشت شدند.

حتما بخوانید :  مراسم روز ولنتاین در کشورهای مختلف جهان ( تصاویر کمتر دیده شده)

عکس برخورد با برگزار کنندگان جشن ولنتاین در هند و پاکستان

جشن ولنتاین

جشن ولنتاین

جشن ولنتاین

جشن ولنتاین

تصاویر برخورد جدی با کسانی که روز عشق و ولنتاین را جشن گرفته اند

دستگیری برگزار کنندگان جشن ولنتاین + تصاویر