بزرگ ترین ران جهان متعلق به این زن است + تصاویر ران های عجیب

زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است

بزرگ ترین ران جهان : زنی که انقدر چاق شد تا توانست نام خود را به عنوان دارنده چاق ترین ران هاي جهان در جهان به ثبت برساند. وی هر لحظه در خطر مرگ قرار دارد.زن ۴۲ ساله اي که به گفته ي دکتر هرلحظه احتمال مرگش وجود دارد برای ثبت رکورد بزرگترین ران جهان در کتاب گینس در حد خطرناکی چاق شده و به این رویه ادامه می دهد

کسب عنوان خاص و ثبت رکوردی عجیب در رکوردهای گینس این زن را به حدی چاق کرده هست که به گفته ي دکترش هر لحظه امکان مرگ او وجود دارد.

زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است

تصویر زنی که می‌خواهد بزرگترین ران جهان را داشته باشد

زن چاقی که برای ثبت رکورد بزرگترین ران جهان در کتاب گینس در معرض مرگ قرار گرفته هست «بوبی جو وستلی» ۲۳۴.۹۶۱ کیلو وزن دارد و برای رسیدن به وزنی که به واسطه آن میتواند رکورد رکوردهای گینس را به نام خود ثبت کنند به این رویه افزایش وزن ادامه خواهد داداین زن چاق برای شکستن رکورد قبلی بزرگترین ران هاي جهان که به نام «میکل رافینلی» با ۹۹ اینچ ثبت شده هست

۴ اینچ باید به سایز خود اضافه کند. اضافه بر تمام هشدارهای دکتر این زن ۴۲ ساله همچنان برای ثبت رکورد مصمم هست در این مورد میگوید :می دانم که چاقی و اوضاع جسمی من خطر بزرگی محسوب میشود اما به هرحال تصمیم خود را گرفتند تا صاحب بزرگترین ران هاي جهان شوم.

حتما بخوانید :  زنان جنگجو که با داعش مبارزه می کنند + تصاویر زنان کرد

زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است

گاهی اوقات از سایز و اندازه خودم وحشت میکنم به خصوص زمانی که پزشکی در این مورد با من صحبت میکند و مرا از مرگی که با این اوضاع هر لحظه برای من رخ خواهد داد می ترساند.«بوبی» که در یورک پنسیلوانیا زندگی میکند شکل و سایز ران هایش را ویژگی خاص و منحصربه فرد خود برای تفاوت با دیگران میداند.

زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است

زن چاق،چاق ترین زن جهان،رکورد کتاب گینس بزرگترین ران جهان،بزرگترین ران جهان برای زن چاق


حتما بخوانید :  سخنگوی جدید وزارت خارجه آمریکا این زن مجری شد + عکس