بزغاله عجیب یک چشم در هندوستان همه را شگفت زده کرد + فیلم و عکس

بزغاله عجیب یک چشم

بزغاله عجیب : دو هفته پیش یک بزغاله ی یک چشم در ایالات آسام هند به دنیا آمد و از آن روز تاکنون این موضوع ساده توجه بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. صاحب این بزغاله موخوری داس نام دارد و در این باره چنین می گوید:” من اعتقاد دارم که این بزغاله با خود شانس را به خانه ی من آورده است”. بر اساس شواهد موجود، مردم روستاهای اطراف محل زندگی این شخص دسته دسته به مزرعه ی او می آیند تا این موجود عجیب الخلقه را از نزدیک ببینند.

5 CATERS ONE EYED GOAT 04 768x432 w700 بزغاله عجیب یک چشم در هندوستان همه را شگفت زده کرد + فیلم و عکس

بر اساس گزارش نشریه ی نشنال جیاگرافیک، دامپزشکان محلی نیز همچنان مبهوت مانده اند که چه دلیلی برای شکل گیری چنین ظاهر غیرمعمولی در حیوانات وجود دارد. یک چشمی (Cyclopia) زمانی به وجود می آید که کاسه های چشم در درون رحم مادر به صورت طبیعی شکل نمی گیرند که این موضوع در نتیجه ی ناهنجاری های رشدی یا صدمات و آسیب های وارده به مادر یا نوزاد به وجود آمده و معمولا با بدشکلی های دیگری در بدن نوزاد همراه خواهد بود، برای مثال بزغاله ی مذکور تنها یک گوش سالم دارد. در انسان، نوزادانی که با این شرایط جسمانی به دنیا می آیند معمولا بعد از مدت کمی از تولد می میرند.

حتما بخوانید :  وسایل نظامی شرکت سامسونگ ( تولیدات نظامی ساخت سامسونگ )

2 CATERS ONE EYED GOAT 01 768x433 w700 بزغاله عجیب یک چشم در هندوستان همه را شگفت زده کرد + فیلم و عکس

قبلا نیز حیواناتی با اختلال یک چشمی به دنیا آمده بودند که از آن ها می توان به یک کوسه ی یک چشم اشاره کرد که جسدش در سال ۲۰۱۱ پیدا شد. چند سال بعد دانشمندان نمونه ی دیگری از یک بزغاله ی یک چشم به دنیا آمد که دانشمندان می توانستند تحقیقاتی را روی بدن آن انجام دهند اما متاسفانه این بزغاله تنها ۱۰ ساعت بعد از تولد زنده ماند.

فیلم بزغله یک چشم و عجیب

داس در مورد بزغاله ی یک چشم خود می گوید:” مردم بسیاری برای دیدن این بزغاله به مزرعه ی من می آیند. خوشحالیم که این بزغاله ما را مشهور کرده است”.


حتما بخوانید :  کور شدن چشم زن توسط خودش همه جهان را شگفت زده کرد + تصاویر