بستن راه قطار توسط مردم ورامین + عکس و جزئیات ماجرا

مردم ورامین سد راه قطار تهران ـ مشهد شدند

بستن راه قطار توسط مردم ورامین : مردم منطقه باغ صالح ورامین از ساعتی پیش در مسیر حرکت قطار تهران ـ مشهد ایستاده و مانع حرکت آن شده‌اند.

از ساعتی پیش مردم منطقه باغ صالح ورامین در مسیر حرکت قطار تهران- مشهد ایستاده و مانع حرکت آن شده­‌اند.

این حرکت مردم به علت مشکلاتی است که از چند ماه گذشته و از آغاز ساخت زیرگذر باغ صالح ایجاد شده است که در نتیجه آن، راه عبور و مرور مردم این منطقه مسدود و در عین حال نیز کار ساخت زیرگذر متوقف شده است.

علی حیدریان شهردار ورامین با اشاره به این مسئله اظهار داشت: این پروژه ارتباطی به شهرداری ندارد و از طریق راه‌آهن باید پیگیری شود؛ چرا که مجری پروژه راه‌آهن است و شرکت سیمین سپاهان هم پیمانکار پروژه است که باید فرمانداری پیگیر کار باشد.

بستن راه قطار تهران مشهد توسط مردم ورامین

گفتنی است پروژه تعریض زیرگذر باغ صالح یکی از زیرساخت­های لازم پروژه قطار شهری تهران -گرمسار است که هفته گذشته توسط رئیس‌جمهور در سمنان به بهره­‌برداری رسید.

ورامین رتبه اول کشت کلزا را در استان تهران دارد

محمد حسین تاجیک رئیس جهاد کشاورزی ورامین اظهار داشت: در سطح شهرستان ورامین به طور کلی در حدود ۸ هزار هکتار کشت گندم داشته­ایم که برای برداشت محصول با اتحادیه کمباین­داران هماهنگ شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه ورامین رتبه اول کشت کلزا در استان تهران را داشته تصریح کرد: با سیلو هماهنگ شده و آمادگی خرید و انبار گندم، جو و کلزا را در سیلوی ورامین داریم، که قیمت خرید گندم از کشاورزان ۱۳۰۰ تومان تعیین شده است، همچنین جو با قیمت هر کیلو ۱۰۳۰، و کلزا هم کیلویی ۲۷۸۰ تومان خریداری می‌شود.

حتما بخوانید :  زمانی برای خندیدن ( مسابقه جالب برای نوروز 96 ) + تصاویر

تصاویر بستن راه قطار توسط مردم ورامین

رئیس اداره جهاد کشاوزی ورامین با اشاره به اینکه مشاوره­های لازم توسط اداره برای کمک به کشاورزان انجام شده تأکید کرد: از کشاورزان تقاضا داریم با توجه به وجود آفات خطرناکی مانند سن غلات، حتماً مبارزه با آفات را به موقع انجام دهند تا خسارتی به محصول آن‌ها وارد نشود.

خانواده شهداء الگوی صبر و استقامت در جامعه هستند

به منظور تکریم و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهید اسماعیل حیدری، سرهنگ فریدون مکرمی اصل فرمانده انتظامی شهرستان شهریار به همراه رئیس عقیدتی- سیاسی و معاون نیروی انتظامی شهرستان شهریار با خانواده این شهید دیدار کردند.

فریدون مکرمی با اشاره به اینکه شهداء ذخایر معنوی ما هستند و خانواده معظم شهداء نیز نور چشمان ملّت هستند، اظهار داشت: ایثارگری شهداء در راه اعتلای کشور و برقراری نظم و امنیت بوده و اکنون وظیفه همگان است که از این دستاورد ارزشمند شهداء پاسداری کنند.

در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین علی نوری رئیس عقیدتی- سیاسی شهرستان شهریار نیز تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید به عنوان میراثی گران‌بها در ذهن ملت ایران باقی بماند.

عکس بستن راه قطار تهران مشهد توسط مردم ورامین

وی افزود: نشر ارزش‌های معنوی و اخلاقی با شمیم عطر خون شهیدان تأثیر بسزایی در اخلاق جوانان دارد و امید و انگیزه برای مبارزه با استکبار جهانی و همچنین ترویج فرهنگ عاشورایی را به دنبال خواهد داشت.

حتما بخوانید :  میزان استفاده ایرانی ها از تلگرام را اینجا مشاهده کنید + عکس

در پایان این دیدار با اهداء لوح سپاس و هدایایی، از خانواده این شهید والامقام تجلیل به عمل آمد.