بلندترین انگشتان پا از دختر تایوانی همه را شگفت زده کرد + تصاویر

دختر تایوانی با بلندترین و عجیب ترین انگشتان پا

بلندترین انگشتان پا : یک دختر تایوانی بلندترین انگشتان پا را در جهان دارد و به تازگی تصاویری از آن‌ها به اشتراک گذاشته است.

دختری با بلندترین انگشتان پا

دختری با بلندترین انگشتان پا – یک دختر تایوانی با انتشار تصاویری از انگشتان پای خود، کاربران اینترنت را متحیر کرد. طول انگشتان پای این دختر تایوانی تقریبا هم اندازه انگشتان دستش است.

این دختر می گوید: “از کودکی همواره به دلیل انگشتان پایم مورد توجه بودم. برخی از مردم مرا در خیابان متوقف می کردند و از دلیل واقعی این قضیه جویا می شدند.” این دختر تایوانی معتقد است شکل عجیب انگشتان پایش هیچ تأثیری در زیبایی
او ندارد و آنرا یک عیب به حساب نمی‌آورد.

26ea3a31574f5ccd09b25bc5e4953cb8 بلندترین انگشتان پا از دختر تایوانی همه را شگفت زده کرد + تصاویر 27410ef2574f5ccd09b299ce975ef097 بلندترین انگشتان پا از دختر تایوانی همه را شگفت زده کرد + تصاویر funny photos of women creepy toes like fingers 1 بلندترین انگشتان پا از دختر تایوانی همه را شگفت زده کرد + تصاویر funny photos of women creepy toes like fingers 2 بلندترین انگشتان پا از دختر تایوانی همه را شگفت زده کرد + تصاویر funny photos of women creepy toes like fingers 3 بلندترین انگشتان پا از دختر تایوانی همه را شگفت زده کرد + تصاویر

جمهوری چین، که با نام‌های تایوان، چین تایپه و چین ملی و فُرمُز نیز شناخته می‌شود، کشوری در شرق آسیا است که از جزایر تایوان، پنگو، کینمن، ماتسو و تعدادی جزیرهٔ کوچک دیگر تشکیل می‌شود که همگی در سواحل شرقی سرزمین اصلی چین واقع شده‌اند. این کشور از راه دریا از غرب با جمهوری خلق چین، از شمال شرق با ژاپن و از جنوب با فیلیپین همسایه است.


حتما بخوانید :  اس ام اس تبریک تولد عاشقانه ( متن های جدید و زیبا برای تولدت مبارک )