بلندترین چرخ و فلک جهان در کشور چین رونمایی شد + تصاویر بلندترین چرخ و فلک

مرتفع ترین چرخ و فلک دنیا در کشور چین

بلندترین چرخ و فلک : در همه پارک های دنیا چرخ فلک های بزرگی وجود دارد که بسیاری از افرادبرای هیجان سوار این چرخ و فلک ها می شوند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرتفع ترین چرخ و فلک دنیا در کشور چین را در سایت شهر مطلب خواهید خواند با ما همراه باشید.

بلندترین چرخ فلک دنیا که ارتفاع آن بسیار بلند می باشد در کشور چین ساخته شده است که افرادی که دوست دارند هیجان ارتفاع بلند را تجربه نمایند به این چرخ فلک سوار می شوند چرخ و فلک ها یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری هر منطقه به شمار می روند که تاکنون چرخ و فلک های زیادی در جهان به دلیل ارتفاع بلندشان شهرت یافته اند. اما امروز قصد داریم خبر از بلندترین چرخ و فلک جهان دهیم. این چرخ و فلک عظیم بر روی رودخانه bailang در شهرستان ویفانگ، در استان شاندونگ چین واقع شده که ارتفاع آن ۱۴۵ متر است و دارای ۳۶ واگن می باشد.

هر واگن ظرفیت میزبانی ۱۰ نفر را دارد و دارای امکاناتی از قبیل وای فای و تلوزیون می باشد به طوری که نقطه عطفی در منطقه محسوب می شود. کاربران در این واگن ها از نمایش بی وقفه و گسترده ای به چشم انداز شهر و رودخانه دارند.

حتما بخوانید :  تولد نوزاد عجیب که پدر و مادرش را وحشت زده کرد + تصاویر

در ادامه مهندسان پشت پرده اشاره کرده اند که در طول ساخت و ساز بدنه چرخ و فلک چرخشی نداشته و به جای آن، خودرو های مربوطه ساخت و ساز دور دایره می چرخیدند. ساخت و ساز این پروژه در سال ۲۰۱۶ به اتمام رسیده و گفتنی است که این تنها چرخ و فلکی است که توسط ساختار شبکه ای ساخته شده است.

مرتفع ترین چرخ و فلک دنیا در کشور چین


حتما بخوانید :  ساختمان پنتاگون ( حقایق شگفت انگیز و عجیب در مورد پنتاگون )