بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکس

شیک ترین و بزرگ ترین سوئیت هتل در جهان ، شیشه های ضد گلوله دارد

بهترین اتاق هتل : «هتل گالیا»ی میلان، واقع در کشور ایتالیا یکی از بزرگ ترین، شیک ترین و فاخرترین سوئیت ها در جهان را در خود جای داده و انجمن «جوایز سفر جهانی» (WTA) امسال این سوئیت را به عنوان شیک ترین اتاق هتل در جهان معرفی کرده است.

it even has its own private padoga spa room which includes a hot tub under a dome a turkish bath and a sauna w900 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکس

بهترین اتاق هتل در جهان

مجموعه اقامتی «کاتارا» برای دومین سال پیاپی است که این لقب را با خود یدک می کشد. این سوئیت از نظر مساحت نیز یکی از بزرگ ترین اتاق های هتل محسوب می شود و بیش از یکهزار متر مربع وسعت دارد.

موسسه WTA برنده ها را بر اساس بهترین محل اقامت، مقصد گردشگری و فرودگاه بررسی و اعلام می کند. این اتاق برای حداکثر ۸ نفر محل خواب دارد و بیشتر برای دیپلمات ها مناسب به نظر می رسد زیرا علاوه بر شیک بودن، امکانات امنیتی زیادی همانند شیشه های ضدگلوله دارد.

در ادامه می توانید تصاویر این سوئیت بسیار شیک را مشاهده کنید.

1 w900 9 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکسسوئیت Katara یکی از بزرگ ترین اتاق های هتل ها را در ایتالیا دارد که برای خوابیدن ۸ نفر کافی است.
2 w900 9 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکساین سوئیت حدود ۱۰۳۰ متر مربع مساحت دارد و بزرگ ترین سوئیت یک هتل در ایتالیا محسوب می شود.
3 w900 10 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکسهزینه اقامت هر شب در این سوئیت، ۲۰ هزار دلار اعلام شده که تقریبا تمامی امکانات لازم برای استراحت، از میز ناهاخوری ۱۰ نفره گرفته تا اسپای خصوصی را در خود دارد.
4 w900 10 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکسهمانند دیگر اتاق های این هتل، اتاق خواب اصلی این سوئیت، طراحی لوکس ایتالیایی دارد.
5 w900 9 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکساین سوئیت، مجموعا ۴ اتاق خواب دارد که دو اتاق آن مخصوص کودکان بوده و لوسترهای آن از شیشه مورانو ساخته شده است.
6 w900 9 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکس
این سوئیت برای اشخاص مهم و سرشناس سیاسی و هنری بسیار مناسب است زیرا اتاق جلسه، پنجره های ضدگلوله و ورودی مخصوص دیپلماتیک دارد.
7 w900 9 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکس
در مشخصات آن نوشته شده که تمهیدات امنیتی بسیاری در این سوئیت اندیشیده شده و به همین خاطر، برای سران کشورها و افراد بسیار مشهور، امنیت کامل دارد.
8 w900 7 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکسسوئیت کاتارا، دو تراس دارد، که یکی از آنها فضای نشمین و ناهارخوری داشته و دیگری به سولاریوم و حمام آفتاب مجهز است.
9 w900 6 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکسمحلی که برای گرفتن حمام آفتاب طراحی شده با مجموعه ای از گیاهان و گلدان های سبز تزئین شده است.
10 w900 4 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکسمیز ناهار خوری ۱۰ نفره این سوئیت، بهترین مکان برای بهره گرفتن از خدمات ۲۴ ساعته این هتل محسوب می شود.
it even has its own private padoga spa room which includes a hot tub under a dome a turkish bath and a sauna w900 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکساین اتاق همچنین، اسپای خصوصی خود را دارد که شامل وان آبگرم در زیر یک گنبد زیبا، حمام ترکی و سونا می شود.
11 w900 4 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکسفارغ از اسپا، در این سوئیت بخش های مختلفی برای ریلکس کردن وجود دارد که از جمله می توان به حمام اصلی با وان بیضی و بزرگ آن اشاره کرد که در فضائی وسیع کار شده است.
12 w900 4 بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید + عکسهمچنین امکان اجاره کردن سوئیت کناری به نام «پرنسس» هم وجود دارد که به «کاتارا» وصل بوده و به آن یک اتاق خواب، حمام و اتاق نشمین دیگر اضافه می کند.

بهترین اتاق هتل در جهان که با دیدنش شگفت زده می شوید