بهترین رنگ دکوراسیون برای سال ۲۰۱۷ که مد شده است + تصاویر

بهترین رنگ های مد ۲۰۱۷ در دکوراسیون

بهترین رنگ دکوراسیون : در سال ۲۰۱۷ با مدهای دیزاین داخلی متفاوتی مواجه شدیم که بخشی از این مدها رو رنگ دکور تشکیل میده و در این جا لیستی از رنگ ها از رنگ های گرم و خنثی گرفته تا رنگ های روشن آورده ایم که به عنوان رنگ های مد دکوراسیون در سال ۲۰۱۷ شناخته شده اند.

color 1 2 بهترین رنگ دکوراسیون برای سال 2017 که مد شده است + تصاویر

رنگ های خنثی

اگر تصمیم دارید از رنگ های خنثی برای دکور داخلی استفاده کنید آن ها را همراه با ترکیبی از رنگ های بژ، قهوه ای و کرم به کار ببرید.

color 2 3 بهترین رنگ دکوراسیون برای سال 2017 که مد شده است + تصاویر

سبز

رنگ سبز به عنوان رنگ سال تعیین شده است. این رنگ زیبا و زنده را می توان در تمام قسمت های خانه از مبلمان گرفته تا قاب های روی دیوار استفاده کرد.

color 3 3 بهترین رنگ دکوراسیون برای سال 2017 که مد شده است + تصاویر

ترکیب طلایی و آبی سیر

این ترکیب یکی از معروف ترین رنگ های مد سال ۲۰۱۷ می باشد. در این ترکیب آبی رنگ زمینه است و رنگ لوکس طلایی با آن ترکیب می شود.

color 4 3 بهترین رنگ دکوراسیون برای سال 2017 که مد شده است + تصاویر

صورتی کثیف

امروزه این رنگ به عنوان یکی از رنگ های خنثی به کار می رود و برای به دست آمدن یک ترکیب عالی آن را همراه با رنگ های خاکستری، قهوه ای و کرم استفاده کنید.

حتما بخوانید :  تخم مرغ ابری محبوب کاربران اینستاگرام + تصاویر و طرز تهیه

color 5 2 بهترین رنگ دکوراسیون برای سال 2017 که مد شده است + تصاویر

شتری

شتری از رنگ های خنثی مورد علاقه طراحان است. شتری را به صورت تک رنگ هم می توان به کار برد چون دل را زده نمی کند و می توانید آن را در پارچه ها و وسایل چوبی هم به کار ببرید. مهم نیست سبک دکور چگونه باشد این رنگ را می تونید در تمام سبک ها استفاده کنید.

color 6 2 بهترین رنگ دکوراسیون برای سال 2017 که مد شده است + تصاویر

تاثیر رنگ آبی در فروش خانه

رنگ آبی در فروش خانه بسیار موثر است. پی اگر می خواهید رنگ خانه را عوض کنید و ارزش بیشتری به آن بدهید از رنگ آبی در دکور یا رنگ آمیزی استفاده کنید.


حتما بخوانید :  آرامش ذهن و روح را با انجام این کارها به دست بیاورید + راه حل