بهروز مقدم مجری قدیمی در بیمارستان بستری شد + علت بستری شدن

حال نامساعد مجری پیشکسوت تلویزیون در بیمارستان!

بهروز مقدم مجری پیشکسوت تلویزیون در بیمارستان بستری شده است و حال مساعدی ندارد.

بهروز مقدم مجری در بیمارستان

بهروز مقدم مجری در بیمارستان – بهروز مقدم مجری پیشکسوت تلویزیون در بیمارستان بستری شده است و حال مساعدی ندارد.

نعیمه نظام دوست بازیگر تلویزیون، عکسی از بهروز مقدم را در اینستاگرام منتشر کرد و از حال نامساعد او نوشت.

این بازیگر در توضیح این مطلب بیان کرد:

«دوستان عزیزم برای سلامتی هنرمند و مجری قدیمی و کاربلد و پرانرژی تلویزیون دعا کنید، آقای بهروز مقدم چند سالی است که دچار بیماری شدند و از فضای کار دور شدند، با تماسی که با دخترشون داشتم الان یک هفته است که در بیمارستان بستری هستند. امیدوارم ایشون زودتر سلامتی شون رو به دست بیاورند و به آغوش خانواده و دنیای هنر برگردند.»

بیوگرافی بهروز مقدم مجری

بهروز مقدم متولد سال ۱۳۳۶ تهران است . او با پیشینه کار مطبوعاتی از سالهای پیش از انقلاب بازیگری در نمایش های طنز را آغاز کرد ؛ در سال ۶۰به همراه مرحوم هاشمی با گروه تئاتر برنامه سیمای اقتصاد فعالیت

در برنامه های نمایشی طنز را به صورت جدی پی گرفت .او همچنین در زمینه اجرا و عرصه مجری گری اجرای مراسم سوابق زیادی دارد. در حال حاضر یکی از اصلی ترین فعالیت های او خیریه ای است که از سوی صدا و سیما و دیگر سازمانهای خیریه آنچه در پی می آید گفتگویی است با او پیرامون بعضی از خصوصیات مربوط به دنیای مجری گری و همچنین برنامه های طنز.

گفتگو با بهروز مقدم مجری

از چه زمانی به مجری گری روی آوردید؛

من از سال ۶۸ از سوی صادق عبداللهی به عنوان مجری برنامه نوروزی انتخاب شدم (به خاطر تیپ خاص یعنی تیپ گزارشگر شادی که همه جور شوخی می کرد) که این حرفه را نیز تا به امروز ادامه داده ام که می توان از ارتباطهای مستقیم جشن های خیریه از سالهای اول به وجود آمدن آن ، جشن عاطفه ها، جشن نیکوکاری ، جنگ هفته ، جنگ شب ، بعد از خبر، جدی نگیرید و… نام برد.
غیر از فعالیت در زمینه اجرا آیا تجربه های دیگر نظیر نویسندگی نیز دارید؛

بله . علاوه بر بازیگری و مجری گری در زمینه کارگردانی و نویسندگی نیز تجاربی دارم که می توان از یک برنامه ۳۶قسمتی به نام انسان ، راه و وسیله نقلیه ، همچنین یک داستان بلند به نام مهر مادری برای برنامه خانواده ، عذاب وجدان ، نور ایمان ، بهترین روز، راز پنهان ، سلام همسایه و… نام برد. همچنین در سال ۷۳برنامه ضیافت نور را برای ماه مبارک رمضان کارگردانی و نویسندگی کردم . در زمینه موسیقی و خوانندگی نیز فعالیت داشته ام . به طوری که از سال ۷۴با واحد موسیقی صدا و سیما کار کرده ام و نزدیک ۲۰سرود از من ضبط شده است.

Image result for ‫عکس های بهروز مقدم‬‎

از بهترین و بدترین خاطره دوران کاری خود بگویید؛

حتما بخوانید :  محل کشته شدن فرمانده داعش «ابوبکر بغدادی» + عکس و فیلم جدید

اول : شاید بهترین خاطره دوره کاری من اجرای برنامه در جبهه ها برای رزمندگان همراه با گروه برنامه سیمای اقتصاد باشد.در یک شبی که بمباران هوایی انجام می شد برنامه طنزی قرار بود اجرا شود که اتفاقا آن شب یک لباس هندی به تن داشتم و گریم کرده بودم و چون در راهروهایی که رزمندگان درست کرده بودند، تردد می کردم ، لذا رزمندگانی که برای اولین بار من را با آن شکل می دیدند، گیج و مبهوت می شدند، ولی وقتی بعد متوجه می شدند که ما از بچه های صدا و سیما هستیم و برای اجرای برنامه آن طور می گشتیم ، بسیار خوشحال و شاد می شدند.

دوم : بدترین خاطره های دوران کاری نیز برمی گردد به فوت عزیزان و هنرمندانی که مدتها با آنها فعالیت هنری داشتم .
چه عاملی باعث شد که شما به سمت اجراهایی بروید که عمدتا مرتبط با کارهای خیریه است ؛ مانند آخرین کارتان در بازارچه خیریه در هفته کمک به ایتام؛

مدت ۱۵سال است که در برنامه های خیریه ای که از سوی صدا و سیما و موسسه های دیگر به صورت زنده انجام می شود، مجری هستم که این باعث افتخار و سربلندی بنده است و من همیشه خودم را یک خدمتگزار نسبت به این افراد زحمتکش می دانم و علاقه قلبی من مهمترین عامل در اجرای این گونه برنامه ها است.

حال و هوای اجراهای کنونی در شبکه های مختلف و توانایی مجریان را چگونه می بینید؛

در حال حاضر مجری های شبکه های مختلف در اجرا خوب کار می کنند؛ ولی دیده می شود که مثلا بعضی از آنها واقعا مجری نیستند و خودشان باید قبول کنند که این کار را انجام ندهند؛ چون ممکن است در سایر فعالیت های دیگر مانند بازیگری موفق تر باشند؛ زیرا مجری گری نیز مانند حرفه های دیگر – قواعد علمی دارد و فاکتورهای متعددی لازم دارد تا مجری موفق باشد. مثلا مجری باید موسیقی شناس باشد، یعنی ریتم صحبت کردن و گام صحبت خود را بداند. او باید اطلاعات عمومی قوی داشته باشد.در اجرا قدرت بیان و حضور ذهن بسیار مهم و تاثیرگذار است ، ضمن این که آشنایی با فن برنامه سازی هم یکی از فاکتورهای مهم است.

حتما بخوانید :  درگیری و حمله به پلیس راهنمایی و رانندگی در مازندران + فیلم و جزئیات

نظرتان راجع به طنز واقعی چیست؛ و الان در تلویزیون به طنز چگونه نگاه می شود؛

به نظر من الان کار طنز واقعی در تلویزیون کم داریم ، یعنی تنوع در تلویزیون کم است . بهتر است از تمام کسانی که در زمینه طنز کار می کنند و صاحب نظر هستند، دعوت به عمل آید و از نظرات مختلف آنها در برنامه سازی استفاده شود.

آخرین وضعیت سلامتی مجری تلویزیون از زبان خودش

بهروز مقدم که به دلیل انجام جراحی روی زانو در بیمارستان کسری بستری شده، امیدوار است که ظرف دو روز آینده مرخص شود.

این مجری تلویزیون در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت سلامتی خود گفت: من حدود دو سال است که به پوکی استخوان، آرتروز و رماتیسم مبتلا شده‌ام و دراین ایام تحت درمان بودم و پزشکان اعلام کردند که باید زانویم را عمل کنم. بعد از عمل، پایم کوتاه‌تر شد. کمر درد گرفتم و به ستون فقراتم فشار آمد.

او با اشاره به دلیل بستری شدن خود در بیمارستان، ادامه داد: به دلیل درد بسیار، ۱۰ روز پیش در بیمارستان کسری بستری شدم تا زانوی دیگرم را عمل کنم و بعد از عمل سخت زانو، نباید حرکت می‌کردم به همین دلیل زخم بستر شدم و در بیمارستان به سر می‌برم. امیدوارم تا دو روز آینده مرخص شوم.

او با انتقاد از اینکه در طول بیماری آنطور که باید و شاید پیگیر حال وی نبوده‌اند،‌ در عین از کسانی که حال او را جویا شده‌اند تشکر کرد.