بهنوش طباطبایی | ازدواج و طلاق | عکس های باحال | بیوگرافی

بیوگرافی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

زمینه فعالیت: سینما،تئاتر،تلویزیون
تولد: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰
تهران
پیشه: بازیگر
همسر بهنوش طباطبایی: مهدی پاکدل (١٣٨٩ تاکنون)

مدرک تحصیلی بهنوش طباطبایی

لیسانس کامپیوتر و گذراندن یک دوره در کلاس های بازیگری دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

حیوان سال تولد:خروس
صور ماه تولد:ثور
محل سکونت:یوسف آباد
تحصیلات بهنوش طباطبایی:فوق دیپلم کامپیوتر
اولین کار هنری:سریال کوی دامون

بیوگرافی و عکس بهنوش طباطباییجدیدترین عکس های بهنوش طباطبایی

بیوگرافی و عکس بهنوش طباطباییبهنوش طباطبایی و همسرش مهدی پاکدل

بیوگرافی و عکس بهنوش طباطبایی

فیلمهای سینمایی بهنوش طباطبایی

لابی (۱۳۹۵)
سیانور (۱۳۹۴)
شانس، عشق، تصادف (۱۳۹۳)
قصه عشق پدرم (۱۳۹۱)
گام‌های شیدایی (۱۳۹۱)
آزادراه (۱۳۸۹)
پوست موز (۱۳۸۷)
کلاغ پر (۱۳۸۶)
مجنون لیلی (۱۳۸۶)
پسران آجری (۱۳۸۵)
مصائب دوشیزه (۱۳۸۵)

سریال های بهنوش طباطبایی:

میکائیل (۱۳۹۴)
از یاد رفته (۱۳۹۰)
مختارنامه (۱۳۸۹)
در مسیر زاینده رود (۱۳۸۹)
چاردیواری (۱۳۸۸)
پیله‌های پرواز (۸۴-۱۳۸۳)
عشق گمشده (۱۳۸۳)
مسافری از هند (۱۳۸۱)
کوی دامون (۱۳۷۸)
نو عروس
گل های گرم سیری

فیلمهای ویدیویی بهنوش طباطبایی

به فاصله یک نفس (۹۰-۱۳۸۹)

پدر و مادر بهنوش طباطبایی

بیوگرافی و عکس بهنوش طباطبایی بهنوش طباطبایی و گلاره عباسی

بهنوش طباطبایی,بیوگرافی بهنوش طباطبایی,عکسهای بهنوش طباطبایی جدیدترین عکس بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی,بیوگرافی بهنوش طباطبایی,تصاویر بهنوش طباطبایی عکس های اینستاگرام بهنوش طباطبایی

بیوگرافی بهنوش طباطبایی,تصاویر بهنوش طباطبایی,بهنوش طباطبایی تصاویر بهنوش طباطبایی

تله فیلم‌های بهنوش طباطبایی

گزارش یک اعدام
عزیزی که ناپدید شد
دستها نگاه می‌کنند
قصّه سیمین
مادرانه

تئاترهای بهنوش طباطبایی

ابرهای پشت حنجره
برهان
داستان یک پلکان
سیندرلا
فصل شکار بادباک ها
آدامس خوانی

خصوصیات اخلاقی بهنوش طباطبایی

مشخصه:صبور
خصوصیت:آرام
خصیصه:کم حرف
تفریح:تماشای فیلم
اوقات فراغت:مطالعه
تنفر:دروغ
عشق:سفر
بازیگر:آتیلا پسیانی
خواننده:علیرضا عصار
رنگ:آبی
شاعر:حافظ
شهرت:خوب است
ورزش: فوتبال
عشق:احترام
علاقه:موسیقی

زندگی شخصی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی در سال ۱۳۸۹ با مهدی پاکدل، بازیگر سینما و تلویزیون، ازدواج کرد. مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی، هر دو از اصفهان وارد عرصه هنر شده اند. جالب است بدانید که مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی که تا پیش از ازدواج شان چندان کار مشترکی با هم نداشته اند.

بهنوش طباطبایی پس از جدایی

او که متولد اردیبهشت ۶۰ است ابتدا به سراغ مهندسی کامپیوتر رفت و بعد از فارغ التحصیلی در این رشته و برای پیگیری علایق درونی خود به بازیگری بود که در یک دوره آزاد بازیگری که در دانشکده هنرهای زیبا برگزار می شد شرکت کرد.

حضور بازیگران مشهور در اکران خصوصی فیلم سیانور

بهنوش طباطبایی به مانند بسیاری دیگر از هنرمندان تحصیلات آکادمیکش خلاف مسیر هنری بود. او که متولد اردیبهشت ۶۰ است ابتدا به سراغ مهندسی کامپیوتر رفت و بعد از فارغ التحصیلی در این رشته و برای پیگیری علایق درونی خود به بازیگری بود که در یک دوره آزاد بازیگری که در دانشکده هنرهای زیبا برگزار می شد شرکت کرد.

بهنوش طباطبایی همین تجربه کوتاه مدت آموزش بازیگری بود که مسیری تازه را پیش روی این بازیگر قرار داد؛ اولین تجربیات بازیگری طباطبایی در تلویزیون بود و از جمله در ابتدای دهه هشتاد و در سریالی به نام «کوی دامون»؛ سریالی که شاید به تأسی از مجموعه موفق «روزگار جوانی» کوشیده بود با قرار دادن محوریت داستان در یک خوابگاه دانشجویی شرح حالی ارائه دهد از وضعیت زندگی نسل جوانی که می خواهد در گذر از خانواده، تجربه زندگی مستقل را بیازماید.

«مسافری از هند» سریال جوانانه قاسم جعفری که نقش های اصلی آن را شیلا خداداد و سروش گودرزی بازی می کردند سریال بعدی طباطبایی بود. «عشق گمشده»، «پیله های پرواز»، و «چاردیواری» دیگر سریال های طباطبایی بوده اند.

بازیگران طلاق گرفته سینمای ایران

بهنوش طباطبایی مطمئن در ایفای نقش های مکمل

مختصات چهره طباطبایی طوری نبود که بتواند نقش اول سریال را برعهده گیرد و برای همین اغلب می کوشید نقش های مکمل سریال ها را ایفا کند.این ویژگی در سال های بعدتر و زمانی که وارد سینما شد و آثاری نظیر «مصائب دوشیزه»، «پسران آجری» و «مجنون لیلی» را بازی کرد نیز همراه او ماند.

مکمل ماندن اما سبب ساز آن نشد که او از تلاش هایش بکاهد و اتفاقا رفته رفته کوشید خود را به عنوان یک بازیگر ششدانگ برای نقش های مکمل آثار سینمایی و تلویزیونی مطرح نماید. شاید برای همین است که می بینیم در یک درام کاملا جدی مثل «آزادراه» یا کمدی کاملا مفرحانه مثل «شاس عشق تصادف» به یک اندازه در جهت باورپذیر کردن شخصیت هایش پیش می رود.

حتما بخوانید :  بهترین عکسهای بازیگران و چهره ها در اینستاگرام ( 31عکس جدید )

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل حرکت تدریجی و پله پله و البته بی دریگری در حواشی هنری سبب ساز آن شد که طباطبایی تا پای همکاری با کارگردانانی نظیر مقدم هم برود و در مجموعه هایی مانند «مختارنامه»، «در مسیر زاینده رود» و «میکائیل» ایفای نقش کند.

در سینما هم او توانست اعتماد بهروز شعیبی کارگردان جوان و موفق سینما را جلب کرده و یکی از حساس ترین نقش های درام تاریخی- سیاسی «سیانور» یعنی نقش لیلا زمردیان همسر سازمانی مجید شریف واقفی را ایفا کند.

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل یکی از آخرین کارهای سینمایی این بازیگر «لابی» ساخته کارگردانی جوان به نام محمد پرویزی است که بهنوش در آن مقابل شهاب حسینی ایفای نقش کرده است.

ازدواجی پرسر و صدا با یک بازیگر

بهنوش طباطبایی ذاتا از حواشی فراری است و این شاید به خصلت های درونی او باز می گردد که آدمی است آرام و کم حرف که اغلب اوقات فراغت خود را هم صرف مطالعه می کند. با این حال همان طور که همواره آدمیان خود نمی توانند همه اتفاقات پیش رو را تعیین کنند ازدواج بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل در آخرین روزهای زمستان ۱۳۸۹ نیز زندگی آنها را وارد مسیر تازه تری کرد.

مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی

این دو نفر در جریان همبازی بودن در فیلم «مصائب دوشیزه» بود که بیشتر با هم آشنا شدند و همین آشنایی زمینه ساز ازدواج آنها شد. بهنوش طباطبایی بعد از ازدواج با پاکدل درباره چرایی ازدواج گفته بود: چیزی که مرا جذب کرد بامزه بودن مهدی بود. من در کارم جدی هستم و همیشه وقتی سر کارم در حال تمرکز کردنم. اما مهدی اصلا اینجوری نیست؛ او سر کار همش می گوید، می خندد و دوست دارد به اطرافیانش خوش بگذرد. البته شاید در آینده تغییر کند!

بهنوش طباطبایی به اهمیت خانواده در ازدواج هم تاکید کرده و گفته بود: خانواده پاکدل، خانواده بسیار خوبی هستند که این نکته برای من اهمیت زیادی داشت و این ها علاوه بر ویژگی های شخصی خود مهدی پاکدل است.

 بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدلبهنوش طباطبایی و نفوذ به قلب حواشی

ازدواج طباطبایی باعث شد به ناگاه هم وی و هم پاکدل که او نیز مانند طباطبایی کم حرف و آرام است در کانون حاشیه ها قرار گیرند. حاشیه هایی که با حضور آنها در برابر دوربین های تلویزیونی هم همراه شد و شرایطی را فراهم آورد که مخاطبان بیشتر و بیشتر از آنها بپرسند.
البته به نظر نمی رسید این زوج جوان بازیگر هم از قرارگیری در برابر لنز دوربین های تلویزیونی یا مجلات چندان دلخور باشند چون به هر حال صحبت درباره خوشی های زندگی و امر مقدسی همچون ازدواج همان قدر که برای شنونده جذاب است برای آنها نیز جذابیت های خاص خود را داشت.

 ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندانشایعه ای که رنگ حقیقت گرفت

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل حدودا ۵ سال و چند ماه زندگی مشترک توأم با فراز و نشیبی را تجربه کردند اما به مانند بسیاری از زوج های جوان که این روزها دور و برمان فراوان از آنها می بینیم زندگی زناشویی این دو نفر هم نتوانست بیشتر از این دوام بیاورد و این دو نفر تصمیم به جدایی گرفتند.

به مانند اغلب جدایی های هنری خبر جدایی این زوج هم ابتدا در قالب شایعات بود که منتشر شد و با اتفاقی که در صفحات اجتماعی این دو نفر افتاد این شایعه پررنگ شد.

ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

پاک شدن عکس های مشترک و دو نفره این زوج در صفحات اینستاگرام شان باعث ایجاد شک و شبهه هایی در مورد این دو نفر شد ولی در فضای رسانه ای که کوچک ترین حرکات و اتفاقات از چشمان تیزبین رسانه ها دور نمی ماند کافی بود تا حضور بهنوش طباطبایی بدون حلقه ازدواج در رونمایی فیلم «سیانور» باعث شود بگومگوهای غیررسمی اوج بگیرد و این دو هنرمند بی حاشیه به تیتر اخبار تبدیل شوند.

بهنوش طباطبایی

پس از بالا گرفتن تب این شایعه بهنوش طباطبایی در یکی از معدود دفعاتی که مخاطب پرسشی مستقیم در این باره بود درباره جدایی از مهدی پاکدل گفت: این خبر را نه تایید می کنم و نه تکذیب، به این دلیل که فرهنگ سازی شود و در زندگی خصوصی افراد سرک نکشیم!

حتما بخوانید :  حمید داوود آبادی کیست؟ از بیوگرافی تا تصاویر و گفتگوی خواندنی

همین تکذیب نکردن ماجرا در عین عدم تایید آن بود که باعث شد تبی تازه در فضاهای رسانه ای شکل گیرد و بسیاری شایعه را درست بدانند.

البته برخی مخاطبان به این اظهارنظر طباطبایی هم واکنش نشان دادند که چطور می شود به هنگام ازدواج و در برابر دوربین های تلویزیونی با روی باز به صراحت درباره ازدواج و دلایل آن سخن گفت اما درباره شایعه طلاق نه تنها درست به مخاطبان خود توضیح نمی دهد بلکه پاسخگوی به آن را «سرک کشیدن به زندگی خصوصی» تلقی می کند.

باور این دسته از مخاطبان آن بود اگر قائل شدن حرمت برای زندگی خصوصی را به عنوان یک اصل بپذیریم طباطبایی درباره ازدواج خود که آن هم خصوصی است نباید خبری را در اختیار مخاطبان خود قرار می داد.

ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

ادامه کار زیر سقف دودی

بهنوش طباطبایی اما بی توجه به همه این حواشی کار بازیگری خود را ادامه داد؛ او یک پیشنهاد کاری خوب از پوران درخشنده برای بازی در «زیر سقف دودی» دریافت کرد. نقشی که طباطبایی در این فیلم ایفا کرده ابتدا بنا بود توسط نیکی کریمی ایفا شود اما درگیری های نیکی کریمی در تهیه کنندگی فیلم به نام «آذر» سبب ساز آن شد قد همکاری با درخشنده را بزند و در نهایت قرعه به نام طباطبایی بیفتد که این نقش را ایفا کند.

 بهنوش طباطبایی نقش طباطبایی در «زیر سقف دودی» زنی است که پایش به زندگی یک زوج میانسال باز می شود؛ زوجی با بازی فرهاد اصلانی و مریلا زارعی که بعد از سال ها زندگی مشترک به نوعی تکرار مکررات رسیده اند و انگار زیر سقف دودی ناچار به تحمل یکدیگر شده اند. باید منتظر ماند و دید ایفای نقش طباطبایی در این کار آن قدر گل خواهد کرد که همه این حواشی را پاک کند یا خیر…

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

عکس های جدید و دیدنی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

عکس های کمیاب بهنوش طباطبایی


بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

عکس های با کیفیت بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

عکس سلفی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

ناب ترین عکس های بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی و علیرضا قربانی
Behnoush Tabatabai
بهنوش طباطبایی و علیرضا قربانی
بهنوش طباطبایی و علیرضا قربانی
بهنوش طباطبایی در کنسرت علیرضا قربانی

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در کنسرت علی زند وکیلی

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در کنسرت علی زند وکیلی

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در کنسرت علی زند وکیلی

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در اکران فیلم دونده زمین

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در اکران فیلم دونده زمین

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در اکران فیلم دونده زمین

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در اکران فیلم دونده زمین

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در اکران فیلم دونده زمین

مهدی پاکدل در اکران فیلم دونده زمین

بهنوش طباطبایی در اکران فیلم دونده زمین

بهنوش طباطبایی در اکران فیلم دونده زمین

بهنوش طباطبایی در اکران فیلم دونده زمین

بهنوش طباطبایی در اکران فیلم دونده زمین

ariyanet 1 عکس های جدید و بسیار زیبا از بهنوش طباطبایی 92

ariyanet 2 عکس های جدید و بسیار زیبا از بهنوش طباطبایی 92عکس های بهنوش طباطبایی

ariyanet 3 عکس های جدید و بسیار زیبا از بهنوش طباطبایی 92عکس های بهنوش طباطبایی

ariyanet 4 عکس های جدید و بسیار زیبا از بهنوش طباطبایی 92عکس های بهنوش طباطبایی

ariyanet 5 عکس های جدید و بسیار زیبا از بهنوش طباطبایی 92عکس های بهنوش طباطبایی

ariyanet 6 عکس های جدید و بسیار زیبا از بهنوش طباطبایی 92عکس های بهنوش طباطبایی

ariyanet 7 عکس های جدید و بسیار زیبا از بهنوش طباطبایی 92عکس های بهنوش طباطبایی

ariyanet 8 عکس های جدید و بسیار زیبا از بهنوش طباطبایی 92عکس های بهنوش طباطبایی

ariyanet 9 عکس های جدید و بسیار زیبا از بهنوش طباطبایی 92عکس های بهنوش طباطبایی

ariyanet 10 عکس های جدید و بسیار زیبا از بهنوش طباطبایی 92

عکس تبریک سال نو مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطباییتبریک سال ۹۵ مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی

جدیدترین عکس های مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی

مهدی پاکدل ، شهرام حقیقت دوست و امیر جعفری

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

مهدی پاکدل و عاطفه رضوی در نمایش «امر ملوکانه»

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل – اکران فیلم تمشک

مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی

فاطمه معتمدآریا ، مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی

مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی

عکس جدید مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی – شهریور ۹۳

عگس جدید مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی – امرداد ۹۳

عکس جدید مهدی پاکدل – گل آفتاب گردون

تصاویر جدید بهنوش طباطبایی

www.Cafeseven.net-Jashnvare Film Fajr-33-Behnoush Tabatabai_تصاویر جدید بهنوش طباطبایی در جشنواره فیلم فجر امسال www.Cafeseven.net-Jashnvare Film Fajr-33-Behnoush Tabatabai_2بهنوش طباطبایی در جشنواره www.Cafeseven.net-Jashnvare Film Fajr-33-Behnoush Tabatabai_3جدید ترین عکس بهنوش طباطبایی در حاشیه www.Cafeseven.net-Jashnvare Film Fajr-33-Behnoush Tabatabai_4

تصاویر بهنوش www.Cafeseven.net-Jashnvare Film Fajr-33-Behnoush Tabatabai_5

با کیفیت ترین عکس های بهنوش طباطبایی

فیلم اعلام شدن خبر طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی