مسابقه عجیب بوسیدن خودرو و کسب رکورد عجیب + عکس

۵۰ ساعت بوسه دختر روی خودرو برای تصاحب آن

مسابقه عجیب بوسیدن خودرو : دختران و پسران برای تصاحب یک اتومبیل کیا باهم وارد رقابت شدند که در این میان برای رقابت باید افراد روی ماشین بوسه مي زدند بوسیدن اتومبیل برای تصاحب آن دیلینی جیسوریا «Dilini Jayasuriya» زن ۳۰ ساله کشور آمریکایی با شرکت در مسابقه عجیب یک شرکت ماشین‌سازی توانست پس از ۵۰ساعت بوسیدن یک ماشین پیروز‌تر از هفت رقیب خود حاضر شود ویک دستگاه «خودروی کیا اپتیما LX 2017»را تصاحب کند.

شرط برنده شدن در این مسابقه ۵۰ساعت بوسیدن یک دستگاه اتومبیل بود.کیا اپتیما یکی از محبوب‌ترین سدان‌هاي خانوادگی بازار ایران هست.در ادامه معرفی کاملی از نسخه ۲۰۱۷ به همراه مشخصات و قیمت این اتومبیل را بخوانید.نخستین سری از کیا‌ اپتیما سال ۲۰۰۶ معرفی شد که خودروی عمده موفقی نبود و به کشورمون نیز راه نیافت.

اما نسل دوم آن نخستین اپتیمای بازار ایران بود که در سال ۲۰۰۹ رونمایی و همان‌ سال وارد کشور شد. هرچند در آن سال‌ها ظاهر و خصوصا چراغ‌هاي جلوی اپتیما و سراتو، آن‌ها را شبیه به هم و مانند دو برادر با اختلاف اندازه نشان مي‌داد با شروع سال ۲۰۱۰و رشد فروش حیرت‌ انگیز خودروهای کره‌اي اپتیما هم متحول شد

حتما بخوانید :  ابزارهای جاسوسی عجیب و غریب که باعث شگفتی می شود + عکس

و با چهره‌اي جسور و ظاهری کاملا متفاوت نقش مهمی در موفقیت جهانی کیاموتورز داشت. گرچه نباید از نقش پیتر شرایر طراح مطرح گروه هیوندای کیا، در خوشگل‌تر کردن طراحی محصولات این برند غافل ماند.

عکس های مسابقه عجیب بوسیدن خودرو