بوسیدن دست سگ توسط امام جمعه + عکس واقعیت یا شایعه

بوسه زدن یک امام جمعه بر دست سگ

بوسیدن دست سگ : یک تصویر کاملا جعلی در فضای مجازی منتشر شده و باعث اعتراض مردم شد این تصویر نشان می داد که یک روحانی در ترکیه خم شده و دست یک سگ را جلوی همه می بوسد این عکس در حالی نشان می دادند که این امام جمعه وسط جمعیت به این کار دست زده است و خشم خیلی از مردم ترکیه را برانگیخت ولی معلوم شدشایعه ای بیش نبوده است واین عکس را فتوشاپ نموده اند تا خشم مردم ترکیه را برانگیزند در ادامه تصاویری از بوسه زدن یک امام جمعه بر دست سگ را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

بوسه امام جمعه ای در ترکیه بر دست سگ قهرمان

تصویر بوسیدن دست سگ توسط یک روحانی شیعه در کشور ترکیه به سرعت در حال اشتراک گذاری است که کاملا جعلی و ساختگی و محصول نرم افزارهای ویرایش تصویر است.

در متن این شایعه نوشته شده است:

« این سگ در زلزله ی ترکیه جان ٣ نفر را نجات داده و امام جمعه آن محل در ترکیه بر دستان حیوان بوسه میزند!! » …

وبسایت سماتک؛ پاسخ شایعه تصویر بوسیدن دست سگ توسط یک روحانی شیعه در کشور ترکیه، جعلی و ساختگی و محصول نرم افزارهای ویرایش تصویر است. برخلاف ادعای متن شایعه، روحانی حاضر در تصویر، امام جمعه ای در کشور ترکیه نیست. وی سید عمار الحکیم، روحانی و سیاستمدار شیعه ی عراقی و رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق است. او پس از مرگ پدرش عبدالعزیز حکیم در اوت سال ۲۰۰۹ به این مقام انتخاب شد که به تازگی دوباره به این مقام منصوب گردیده است. اصل این تصویر مربوط به “پدر توماس” کشیش اتریشی است که در میدان سنت پیتر در واتیکان و در حال متبرک کردن حیوانات می باشد. پدر توماس کشیش کاتولیک مذهب و از فعالان حقوق حیوانات است و خود را کشیش حیوانات نامیده است. این تصویر در چهارم ماه اکتبر ۲۰۱۱ یعنی سالگرد زادروزِ “سنت فرانسیس آسیسی”، کشیش حامی طبیعت گرفته شده است. معمولا در این روز، کودکان حیوانات خانگی خود را به نشانه ی عشق به طبیعت به کلیسا می برند و حیواناتشان با آب مقدس متبرک شده و مورد رحمت قرار می گیرند.

حتما بخوانید :  پیرزن جوان 26 ساله در روز تولدش + تصاویر عجیب و شگفت انیگز

شایعه بوسه امام جمعه بر دست سگ

بوسه زدن یک امام جمعه بر دست سگ + تصاویر