بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

صفحه اینستاگرام بچه پولدارا های تهران

بچه پولدارهای تهران instagram : ایده ایجاد پیج بچه پولدار ها برا اولین بار در سال ۲۰۱۲ در یکی از صفحات خارجی اینستاگرام شکل گرفت و عده ایی بچه پولدار با عکس گرفتن از وسایل و لوازم شخصی و خانه و ماشین های لوکس خود و قرار دادنشان در آن پیج تا به خودنمایی و فخر فروشی بپردازند . چندی قبل عده ایی از دختر و پسر های پولدار تهرانی به تقلید از آنها با ایجاد صفحه ایی در اینستاگرام و قرار دادن تصاویری از وسائل گران قیمت ماشین های لوکس پارتی های خانگی و … دست زدند .

instagram tehrani amazing ir 1 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

شاید در اینجا گمان کنید، مجموعه‌ای از تصاویر ثروتمندان یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، جایی مانند امارات متحده عربی را ‌می‌‌بینید؛ به واقعیت نزدیک شده‌اید، ولی باید از خلیج فارس بگذرید تا به ایران برسید. المانیتور با این مقدمه به خودنمایی گروهی از ثروتمندان تازه به دوران رسیده ایران در فضای مجازی پرداخته است. هولی داگرز در ادامه این گزارش نوشته: این تصاویر نشان‌ دهنده زندگی پسران و دختران طبقه خاصی در ایران است که می‌توان آن‌ها را یک‌درصدی‌های ایران نامید و این در شرایطی است که رسانه‌های غربی پر از کلیشه‌های عجیب و غریب از زندگی در ایران است. فهرست این کلیشه‌ ها البته بی‌ پایان است.

در حالی که موقعیت واقعی بسیاری از تصاویر موجود در حساب کاربری با نام @richkidsoftehran در اینستاگرام به دلیل عکاسی در فضاهای داخلی قابل تشخیص نیست، برخی از مواد خوراکی با برندهای ایرانی در کنار گران‌ترین مشروب‌های غربی قرار گرفته است. کسی که با ایران آشنا باشد، ‌می‌تواند به سادگی نماهایی از خیابان‌ های فرشته و الهیه را در این تصاویر ببیند. خودروهای گرانبهای وارداتی که مخصوص مناطق خاصی از تهران است، با پلاک‌های فارسی در این تصاویر خودنمایی می‌کند.

instagram tehran Amazing ir 10 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبهرچند ‌باور کردنی نیست، ولی‌ نشریه معتبر اکونومیست گزارش داده ‌که پورشه در سال ۲۰۱۱، در تهران بیش از هر شهر دیگری در خاورمیانه فروش داشته است. حتی می‌توان تصاویری از رستوران سنتی دیوان را دید که در خیابانی است که کانون دور دور کردن طبقه‌ای خاص در تهران است‌ و اگر این شما را راضی نمی‌کند، می‌توانید به تصویر پسری توجه کنید که همراه با عزیزان! خود سوار بر خودرویی آلمانی لذت می‌برد.

یکی از کاربران به فینگلیش نوشته است: «ما این صفحه را ایجاد کردیم تا نشان دهیم زندگی در ایران همیشه بد نیست». هرچند این حساب‌ های اینستاگرام واقعی هستند، ایده آن‌ها کپی شده از صفحات غربی و به ویژه صفحه بچه پولدار های اینستاگرام (Rich Kids of Instagram) است که در سال ۲۰۱۲ به موفقیت رسید و حتی به شکل یک کتاب نیز در‌آمد.

این تصاویر نشان‌دهنده زندگی افرادی خاص و در شرایطی است که عموم مردم در فشار تحریم‌ های سخت اقتصادی غرب هستند، به نظر می‌رسد، به ‌رغم مشکلات اقتصادی و تورم وحشتناک ایران در سال‌های اخیر، ثروت نزد عده‌ای که در بازار سیاه و فساد اقتصادی دستی دارند، همواره در حال افزایش بوده است. برخی از تحلیلگران اروپایی، این طبقه خاص در ایران را با الیگارش‌های روسیه مقایسه می‌کنند که در پایان دوران شوروی از راه فساد به ثروت‌های افسانه‌ای دست یافتند.

عکس هایی از پیج بچه پولدارای تهران

instagram tehran Amazing ir 8 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس هایی از پیج بچه پولدارهای تهران

instagram tehrani amazing ir 2 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالببچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

instagram tehrani amazing ir 3 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس هایی از پیج بچه پولدارهای تهران

instagram tehran Amazing ir 7 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبپوشش نامتعارف دختران در پیج بچه پولدارای تهران در اینستاگرام

instagram tehran Amazing ir 11 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های ماشین های لوکس عده ایی در تهران

instagram tehran Amazing ir 5 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبخوش گذرانی عده ایی بچه پولدار

instagram tehran Amazing ir 6 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس هایی از پیج بچه پولدارهای تهران

instagram tehran Amazing ir 1 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبحضور دختران لخت و پولدار و الکی در سونا

instagram tehran Amazing ir 2 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس هایی از وسائل بچه پولدارهای تهران

instagram tehran Amazing ir 3 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب وضعیت دختران پولدار تهرانی در پارتی های شبانه

instagram tehran Amazing ir 4 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبپیج بچه پولدارهای تهران

زندگی بچه پولدارهای تهرانی

چندی قبل عده ایی از دختر و پسر های پولدار تهرانی با ایجاد صفحه ایی در اینستاگرام و قرار دادن تصاویری از وسائل گران قیمت ماشین های لوکس پارتی های خانگی و … اقدام به خود نمایی کردند . صفحه‌ی «بچه‌پولدارهای تهران» در سایت اینستاگرام سرو صدای های زیادی در شبکه های اجتماعی به پاکرده که با واکنش‌های مختلف و اغلب تندی از سوی کاربران ایرانی مواجه شده است.

برای مثال: مینا خانی هنرمند و از فعالان اجتماعی در صفحه‌‌ی فیسبوک خود نوشته است:

کثافت از مرحله‌ی فاصله‌ی طبقاتیِ دهشتناکِ موجود در تهران گذشته. کثافت به مرحله‌ای رسیده که بچه پول‌دارهای تهران «پیجِ رسمی» بزنند. پیجِ رسمی بزنند و هلب هلب از کثافت موجود در زندگی‌شان در کشوری که کمر طبقه‌ی فرودست‌ش از تحریم ها شکسته عکس «آپ» کنند. که چی مثلن؟ که عقده‌های حقارت خودشان به تیراژهای چند صدهزاری را بزنند توی صورت کسانی که هشت‌شان گروی نهِ گردن‌شکسته‌شان است. بله بله! شما هم در قلبِ تهرانِ عاصی جکوزی و فیلان دارید و بقیه ندارند. آفرین! تهوع عبارتی‌ست عاجز؛ از بیان آن‌چه در گلوی آدم بعد از دیدن این عکس‌ها بالا و پایین می‌رود.

حتما بخوانید :  تشییع جنازه معدنچیان آزادشهر + تصاویر دردناک از تشییع پیکر

P1412601054 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبخودرو پورشه – حدود ۷۰۰ میلیون تومان

تازه به دوران رسیده‌ها یا نوکیسه‌ها اغلب عناوینی است که کاربران این شبکه اجتماعی برای کسانی که عکس‌های خود را در این صفحه به اشتراک گذاشته‌اند به کار برده شده است.

به نقل از المانیتور(سایت خبری آمریکایی که صرفا به اخبار تحلیلی خاورمیانه می‌پردازد و ترجمه بخش‌هایی از این مقاله در سایت تابناک آمده) : شاید در اینجا گمان کنید، مجموعه‌ای از تصاویر ثروتمندان یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، جایی مانند امارات متحده عربی را ‌می‌‌بینید؛ به واقعیت نزدیک شده‌اید، ولی باید از خلیج فارس بگذرید تا به ایران برسید. المانیتور با این مقدمه به خودنمایی گروهی از ثروتمندان تازه به دوران رسیده ایران در فضای مجازی پرداخته است. هولی داگرز در ادامه این گزارش نوشته: این تصاویر نشان‌ دهنده زندگی پسران و دختران طبقه خاصی در ایران است که می‌توان آن‌ها را یک‌درصدی‌های ایران نامید و این در شرایطی است که رسانه‌های غربی پر از کلیشه‌های عجیب و غریب از زندگی در ایران است. فهرست این کلیشه‌ ها البته بی‌ پایان است.

عکس هایی از پیج بچه پولدارهای تهران در اینستاگرام

در حالی که موقعیت واقعی بسیاری از تصاویر موجود در حساب کاربری با نام richkidsoftehran در اینستاگرام به دلیل عکاسی در فضاهای داخلی قابل تشخیص نیست ولی برخی از مواد خوراکی با برندهای ایرانی در کنار گران‌ترین مشروب‌های غربی قرار گرفته است. کسی که با ایران آشنا باشد، ‌می‌تواند به سادگی نماهایی از خیابان‌ های فرشته و الهیه را در این تصاویر ببیند.

خودروهای گرانبهای وارداتی که مخصوص مناطق خاصی از تهران است، با پلاک‌های فارسی در این تصاویر خودنمایی می‌کند.

هرچند ‌باور کردنی نیست، ولی‌ نشریه معتبر اکونومیست گزارش داده ‌که پورشه در سال ۲۰۱۱، در تهران بیش از هر شهر دیگری در خاورمیانه فروش داشته است. حتی می‌توان تصاویری از رستوران سنتی دیوان را دید که در خیابانی است که کانون دور دور کردن طبقه‌ای خاص در تهران است‌ و اگر این شما را راضی نمی‌کند، می‌توانید به تصویر پسری توجه کنید که همراه با عزیزان! خود سوار بر خودرویی آلمانی لذت می‌برد.

یکی از کاربران به فینگلیش نوشته است:نقل قول: «ما این صفحه را ایجاد کردیم تا نشان دهیم زندگی در ایران همیشه بد نیست». هرچند این حساب‌ های اینستاگرام واقعی هستند، ایده آن‌ها کپی شده از صفحات غربی و به ویژه صفحه بچه پولدار های اینستاگرام (Rich Kids of Instagram) است که در سال ۲۰۱۲ به موفقیت رسید و حتی به شکل یک کتاب نیز در‌آمد.

T1412601054 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبو اما پس از جنجال‌های خبری این چند روز ٫ یکی دیگر از گردانندگان صفحه از رشد سریع آن و این که انتظارش را نداشته‌اند نوشته و گفته

نقل قول: « با دیدن اخبار زیادی که درباره صفحه‌شان دیده می‌خواهد به اطلاع همه برساند که این صفحه را زیادی جدی نگیرند و آن‌ها نمی‌خواهند چیزی را ارائه دهند. او (البته به زبان انگلیسی!) گفته «ما صفحه را برای سرگرمی ساخته‌ایم، برای جوانانی که به صفحه‌های لوکس علاقه‌مندند. حالا اما داستان عوض شده و ما تماشاچیان گسترده‌ای پیدا کرده‌ایم. لطفا ما را درک کنید. هر کشوری در جهان غنی و فقیر دارد. می‌دانم شاید این تصاویر از نظر حسی برای افرادی که از داشتن چنین زندگی‌هایی که ما در عکس‌های‌مان نشان می‌دهیم محروم هستند خوشایند نباشد بنابراین نیازی نیست ما را دنبال کنید. ما فقط جوانانی هستیم که کاری برای سرگرمی‌مان انجام می‌دهیم. مردم همه چیز را جدی نگیرید.»

این تصاویر نشان‌دهنده زندگی افرادی خاص و در شرایطی است که عموم مردم در فشار تحریم‌ های سخت اقتصادی غرب هستند، به نظر می‌رسد، به ‌رغم مشکلات اقتصادی و تورم وحشتناک ایران در سال‌های اخیر، ثروت نزد عده‌ای که در بازار سیاه و فساد اقتصادی دستی دارند، همواره در حال افزایش بوده است. برخی از تحلیلگران اروپایی، این طبقه خاص در ایران را با الیگارش‌های روسیه مقایسه می‌کنند که در پایان دوران شوروی از راه فساد به ثروت‌های افسانه‌ای دست یافتند.

حتما بخوانید :  پادری بافتنی جدید و زیبا + تصاویر جدیدترین مدل های پادری بافتنی

B1412601054 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبخودرو مازراتی – Maserati – قیمت حدود ۱.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

یکی دیگر از کاربران شبکه اجتماعی به این صفحه در فیسبوک واکنش نشان داده و گفته است. نقل قول: : «پول‌دارهای تهران» پیجِ رسمی بزنند. بزنند که چی مثلن؟ که عقده‌های حقارت خودشان و ماشین‌های میلیاردی و … را بزنند توی صورت کسانی که هشت‌شان گروی نهِ‌شان است. بله بله! شما هم در قلبِ تهرانِ عاصی جکوزی و فیلان دارید و بقیه ندارند. آفرین! تهوع عبارتی‌ست عاجز؛ از بیان آن‌چه در گلوی آدم بعد از دیدن این عکس‌ها بالا و پایین می‌رود.»

اما سایت‌های داخلی پخش‌کننده خبر البته بخشی از این سبک زندگی را مربوط به شرایط اخیر می‌دانند و به گفته تابناک: «برخی از تحلیلگران اروپایی، این طبقه خاص در ایران را با الیگارش‌های روسیه مقایسه می‌کنند که در پایان دوران شوروی از راه فساد به ثروت‌های افسانه‌ای دست یافتند.» این سایت به نقل از گاردین نوشته است که «تحریم‌ها و دور زدن آن‌ها همراه با برخی تصمیم‌های نادرست اقتصادی، تورم بالا و رشد نقدینگی، باعث شده عده خاصی ثروت یک ملت را چپاول کنند.»

تعدادی از تصاویر منتشره شده در این صفحه را به همراه قیمت تقریبی آنها در بازار ایران را در زیر مشاهده کنید !!!!

O1412601055 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبپورشه – ۹۱۱ – ۲۰۱۳ – قیمت ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون و ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

عکس هایی از پیج بچه پولدارهای تهران – تصاویر ماشین ها و لوازم گران قیمت به همراه قیمت تقریبی در بازار ایران

R1412601054 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالببچه پولدارهای تهران instagram

C1412601603 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبتصاویر بچه پولدارهای تهران instagram

G1412601603 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبخودرو مازراتی – Maserati – قیمت حدود ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان

H1412601603 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب K1412601602 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبپورشه کایمن – حدود ۵۰۰ میلیون تومان

M1412601603 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبلامبورگینی مورسیه لاگو – حدود ۲ میلیارد تومان

 

Q1412601603 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

 

S1412601603 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب قصر روما رزیدنس در کامرانیه تهران – قیمت هر واحد ۱۰۰۰ متری حدود ۲۳ میلیارد تومان !!

U1412601602 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبخودرو استون مارتین – حدود ۴.۵ میلیارد تومن

 

 

W1412601603 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالببچه پولدارهای تهران instagram

X1412601602 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

V1412769787 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

ساعت AP Gang – هر عدد حدود ۱۰۰ میلیون تومان !!

Z1412601603 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب خودرو مازراتی – حدود ۲ میلیارد تومان

 

B1412601951 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

 

G1412601951 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبخودرو پورشه – ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان

 

H1412601952 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبخودرو فراری جنجالی – حدود ۸.۵ میلیارد تومان !!

 

K1412601951 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

خودرو مازاراتی – حدود ۲ میلیارد تومان

 

M1412601951 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

عینک آفتابی – ۲۵ میلیون تومان !

 

O1412601952 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبخودرو فراری – حدود ۸.۵ میلیارد تومان

 

S1412601951 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

 

U1412601951 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبساعت مچی Hublot Ceramic King Gold – قیمت : ۸۰۰ میلیون تومان !!

 

W1412601951 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبمازراتی – حدود ۱.۵ میلیارد تومان

 

C1412769787 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

ساعت رولکس Rolex اصل – قیمت ۱۵ میلیون تومان

J1412768644 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالب

خودرو آئودی و ساعت – جمعا حدود ۵۰۰ میلیون تومان

عکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3522 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3527 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3526 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3525 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3524 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3523 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3532 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3531 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3530 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3529 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3528 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها

rich life beroznews com 3521 بچه پولدارهای تهران instagram + عکس های باحال و جالبعکس های اینستاگرام بچه پولدارهای تهران و فخر فروشی های آنها