میهن هاست
صفحه اصلی اخبار روز اخبار اجتماعی بیماری قرائتی و بستری شدن ایشان در بیمارستان + دلیل بستری شدن

بیماری قرائتی و بستری شدن ایشان در بیمارستان + دلیل بستری شدن

عیادت رئیس دفتر رهبری از حجت الاسلام قرائتی+عکس

بیماری قرائتی : رئیس‌دفتر رهبر معظم انقلاب با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی عیادت کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز از روز گذشته به‌ علت عارضه‌ گوارشی در بیمارستان خاتم‌الانبیاء بستری شده است.

عکس آقای قرائتی در بیمارستان

پس از بستری‌شدن این معلم و مفسر قرآن کریم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس‌دفتر رهبر معظم انقلاب با حضور در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان، از حجت‌الاسلام قرائتی عیادت کرد و در جریان روند مداوای وی قرار گرفت و برای وی دعا و آرزوی سلامتی کرد.

به گفته محمد آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حجت‌الاسلام قرائتی روز گذشته مورد عمل جراحی قرار گرفت که نتیجه عمل وی رضایت‌بخش است.

این مفسر ۷۱ ساله قرآن، تابستان دو سال قبل نیز به دلیل کسالت جزئی در بیماستان بستری شده بود.

بیماری قرائتی و بستری شدن ایشان در بیمارستان + دلیل بستری شدن

عیادت رییس جمهور از محسن قرائتی

رییس جمهوری شامگاه سه ‌شنبه با حضور در بیمارستان‌ خاتم الانبیا(ص) تهران از حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، رییس ستاد اقامه نماز کشور عیادت کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی همچنین با پزشکان معالج حجت الاسلام و المسلمین قرائتی گفتگو و از روند اقدامات انجام شده در راستای درمان وی مطلع و با تقدیر از تلاشهای کادر پزشکی دستورات لازم را برای رسیدگی هرچه بهتر و کامل به وضعیت وی صادر کرد.

رییس جمهوری در جریان عیادت از حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی که به‌ علت عارضه‌ گوارشی در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) بستری شده است، برای سلامتی و بهبودی این معلم قرآن و اخلاق دعا کرد.

روحانی همچنین با حضور در چند بخش از بیمارستان خاتم الانبیا(ص)، از بیماران بستری در این بخش ها نیز عیادت و با آنان احوالپرسی کرد و از زحمات و تلاشهای پرسنل، پرستاران و پزشکان این بیمارستان تقدیر کرد.

حجت الاسلام قرائتی

حجت الاسلام قرائتی