بیماری مهناز افشار + سکته قلبی مهناز افشار + دلیل بستری شدن مهناز افشار

مهناز افشار راهی بیمارستان شد

سخنگوی اورژانس تهران از انتقال مهناز افشار بازیگر سینما به دلیل مشکل قلبی خبرداد.

حسن عباسی در ارتباط با وقوع انفجار در منطقه تهران‌پارس تهران، اظهارداشت: ظهر امروز به دلیل انفجار کپسول در ساختمان پزشکان تهران‌پارس یک مرد ۵۶ ساله جان خود را از دست داد و با اقدامات نیروهای اورژانس چند تن از حادثه‌دیدگان نیز از مرگ نجات یافتند.

سخنگوی اورژانس تهران در ادامه به وقوع حادثه برای بازیگر سینما اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: مهناز افشار ساعت ۱۴:۳۵ دقیقه ظهر امروز دچار مشکل قلبی شده که نیروهای اورژانس بلافاصله پس از اطلاع در محل حضور یافته و آن را به بیمارستان منتقل کردند.

مهناز افشار(بازیگر) امروز دچار مشکل قلبی شد.

مهناز افشار به دلیل سکته قلبی به بیمارستان منتقل شد خبر تکان دهنده ای که دل بسیاری از طرفدارانش را به درد آورد در حال حاضر هیچ خبری مبنی بر وضعیت جسمانی وی منتشر نشده است . متاسفانه مهناز افشار طی چند ماه اخیر فشارهای روانی بسیار زیادی را از هجمه های مردم تا اتفاقات ناگوار در زندگی شخصی اش را تحمل می کرد .

سکته قلبی مهناز افشار در بیمارستان

مهناز افشار دقایقی قبل ساعت ۲ و نیم ظهر روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۵ به دلیل سکته قلبی در بیمارستان طالقانی تهران بستری شد .

حتما بخوانید :  برنامه موشکی کره شمالی‎ ( تصاویر لو رفته از آزمایش های موشکی )
سکته قلبی مهناز افشار در بیمارستان

(عکس فوق مربوط به گذشته می باشد .)

طی تماس تلفنی با اورژانس منطقه میرداماد مبنی بر بی هوش شدن خانم جوان تیم اورژانس سریعا خود را به محل رساندند . پس از اقدامات اولیه مهناز افشار را به بیمارستان طالقانی منتقل کردند .

وضعیت مهناز افشار

در حال حاضر هیچگونه خبری مبنی بر وضعیت جسمانی مهناز افشار منتشر نشده است به محض انتشار از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد .

فشارهای روانی مهناز افشار

متاسفانه مهناز افشار پس از ازدواج تنها در فاصله ۲ سال زندگی مشترک با همسرش رامین هجمه های مختلفی از مهریه میلیاردی تا ازدواج به خاطر پول بر علیه اش منتشر می شد .

طی چند ماه اخیر همسر مهناز افشار به دلیل فساد مالی روانه زندان شد . وثیقه سنگین میلیاردی برای آزادی رامین همسر مهناز افشار تهیه نشد به همین علت تا مشخص شدن تکلیف پرونده تخلف واردات شیر فاسد آقای رامین زندانی شد .

وضعیت مهناز افشار بعد از سکته قلبی در بیمارستان + عکس

بیماری مهناز افشار

فحش , ناسزا های فراوانی در مورد مهناز افشار منتشر شد کافی بود عکس لبخند مهناز افشار دیده می شد اکثر مردم بر علیه اش کامنت های همچون : شوهرت زندانه می خندی..! شوهرت پول مردم خورد..! با مهریت شوهرت آزاد کن و….. تمام این جملات در کنار بزرگ شدن دخترش بدون وجود پدر دردهایی بود که پشت لبخند تلخ مهناز افشار دیده نمی شد .

حتما بخوانید :  اختتامیه جشنواره جهانی فیلم فجر + عکس و حاشیه های جدید

نتیجه تمام اتفاقات فوق سکته قلبی مهناز افشار بود . امیدواریم در ادامه خبرهای خوشی را از وضعیت جسمانی مهناز افشار برای شما مخاطبین منتشر کنیم

سکته قلبی مهناز افشار – دلیل بستری شدن مهناز افشار