بیماری پسر ترامپ چیست؟ و چرا ترامپ و همسرش آن را مخفی می کنند

چرا ترامپ و ملانیا بیماری پسرشان را مخفی میکنند؟

بیماری پسر ترامپ : پسر ترامپ و ملانیا به نام بارون که الان ۱۰ سال دارد مبتلا به بیماری اوتیسم است اما آن ها این بیماری را از همه مخفی میکنند.

بیماری پسر ترامپ چیست؟

زمانی که “بارون”، پسر ۱۰ ساله دونالد ترامپ به دنیا آمد، پدرش ۶۰ سال سن داشت که در این محدوده سنی، احتمال ابتلای فرزند به بیماری هایی چون اوتیسم و سندروم داون به شدت بالا است.

در پی مراسم تحلیف حکم ریاست جمهوری دونالد ترامپ، بسیاری از رسانه ها بر رفتار این کودک تمرکز و تمامی حرکات او را رصد کرده و به دلایل مختلف عنوان کردند که بارون ترامپ به احتمال قوی مبتلا به اوتیسم است و والدینش این موضوع را از عموم پنهان می کنند.

93789 831 بیماری پسر ترامپ چیست؟ و چرا ترامپ و همسرش آن را مخفی می کنندپسر ترامپ و ملانیا

دونالد ترامپ از منتقدان تزریق واکسن به نوزادان و کودکان خردسال است. او بارها عنوان کرده اوتیسم به یک بیماری همه گیر تبدیل شده و میزان مبتلایان به این بیمای در سالهای اخیر بسیار زیاد شده در حالی که درسالهای پیش ابتلا به اوتیسم بسیار کم بوده است.

او حتی اعلام کرده که کودکی دو ساله و نیمه که بسیار زیبا و سالم بوده است، پس از تزریق واکسن دچار تب شدید شده و پس از آن مبتلا به اوتیسم شده است. کارشناسان اعتقاد دارند او در خصوص فرزند خودش صحبت کرده است.

حتما بخوانید :  کلید سفارش نوشابه در اتاق ترامپ جنجالی شد + عکس

اکنون همسر ترامپ، “ملانیا” به همراه پسرش در برج ترامپ زندگی می کند و به کاخ سفید نقل مکان نکرده است و تمام وقت خود را صرف فرزندش کرده که همه این کارها باعث شده تا برخی از کارشناسان عنوان کنند ترامپ می خواهد زندگی خانوادگی خود و بیماری فرزندش را از همه مخفی کند.

اختلال اوتیسم دارای درجات مختلفی است و باعث اختلال در یادگیری، توانایی برقراری ارتباط با دیگران، اختلال در مهارت های کلامی و سایر بیماری های جسمی و روحی می شود.

بر اساس آمارها، از هر ۶۸ کودک آمریکایی یک کودک دارای اختلالات اوتیسم بوده و این آمار در دختران بسیار بیشتر از پسران است.

از طرفی هم ترامپ و هم همسرش هیچ پاسخی به این ادعا در خصوص بیماری احتمالی فرزندشان نداده اند.

چرا ترامپ و ملانیا بیماری پسرشان را مخفی میکنند؟


حتما بخوانید :  حمله ایرانی ها به اینستاگرام ترامپ + ایرانی‌ ها از خجالت ترامپ درآمدند!