تانکر حمل بنزین در اتوبان چمران حادثه آفرید + جزئیات حادثه

کشنده، تانکر ۳۱ هزار لیتری بنزین را در اتوبان چمران جا گذاشت

تانکر حمل بنزین در اتوبان چمران : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از جدا شدن کشنده از تانکر ۳۱ هزار لیتری بنزین در بزرگراه چمران خبر داد.

آتش‌نشان

حادثه تانکر بنزین در اتوبان چمران

سید جلال ملکی گفت : در ساعت ۲۳:۲۷ شب گذشته خبر وقوع حادثه برای تانکر حمل بنزین در مسیر جنوب به شمال بزرگراه چمران نرسیده به بزرگراه یادگار امام به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و در پی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان پنج ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک تانکر حامل ۳۱ هزار لیتر بنزین در حال حرکت بوده که ناگهان تانکر از کشنده جدا و در میانه بزرگراه متوقف شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان اقدام به ایمن‌سازی محل کردند، گفت: عوامل راهور بخشی از مسیر را مسدود کرده و عوامل آتش نشانی نیز پس از ایمن‌سازی و هماهنگی با وزارت نفت توانستند این کشنده را از بزرگراه جابه‌جا و به حاشین امن منتقل کنند.

وی با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، گفت: با توجه به ساعت وقوع حادثه ترافیک سنگینی در محل ایجاد نشده بود.

حتما بخوانید :  ماجرای دستگیری 7 نفر در گمرک بوشهر + جزئیات و علت دستگیری

ملکی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان فنی بزرسی خواهد شد، گفت: آتش نشانان در ساعت ۳:۴۸ به عملیات خود خاتمه دادند.

تانکر حمل بنزین در اتوبان چمران حادثه آفرید + جزئیات حادثه