تاکسی بدون راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی جدید

تاکسی های بدون راننده در خیابان های لندن

تاکسی بدون راننده : تاکسی ها در خیابان ها نقش مهمی در جا به جایی افراد از محلی به محل دیگر دارند خیلی از راننده ها به مسافران درون شهری خدمات فراوانی می دهند در شهر لندن تاکسی های زیبایی از امروز در خیابان ها به مسافر کشی پرداخته اند که بدون راننده هستند و اتوماتیک مسافران را جا به جا می نمایند این تاکسی ها از طراحی بدنه زیبایی بر خورددار می باشند و از این به بعد مردم لندن با این تاکسی های هوشمند در لندن به مقاصد خود خواهند رفت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشترتاکسی های خودران در خیابان های لندن را در سایت شهر مطلب خواهید خواند با ما همراه باشید.

تصاویر تاکسی هوشمند

تاکسی بدون راننده تاکسی بدون راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی جدید

تاکسی‌های بدون راننده و خودران در خیابانهای لندن

تاکسی‌های بدون راننده وارد خیابان های لندن شدند و سرویس دهی به مردم را آغاز کردند.

مردم لندن از این به بعد توسط ماشین های بدون راننده جا به جا خواهند شد و از این تاکسی‌های خودران استفاده خواهند کرد.

تاکسی های خودران مردم شهر لندن را برای اولین بار به مقاصد خود میرسانند. ابن تاکسی ها راننده ای ندارند و به صورت هوشمند عمل میکنند.

حتما بخوانید :  ترفند طراحی ناخن که تا کنون از آن خبر نداشتید (8 ترفند جالب) + عکس

مسئولان شهر لندن در صدد هستند که این تاکسی ها را در روستاهای اطراف شهر قرار دهند تا مردم روستاها به راحتی بتوانند وارد شهر شوند و خرید کنند.

تاکسی بدون راننده.jpg1 تاکسی بدون راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی جدید

عکس تاکسی‌ بدون راننده

تاکسی های خودران فاقد راننده هستند و با استفاده از دوربین هایی که روی آنها نصب شده قادر به شناسایی عابرین پیاده و دوچرخه سواران خواهد بود.این وسیله مجهز به ۵ دوربین و ۳ لیزر است تا بتواند عابران و دوچرخه سواران را شناسایی کند.

تاکسی های خودران و بدون راننده هوشمند هستند و به هیچ عنوان تصادف نخواهند کرد دستگاه های کارت خوان روی درب این خودرها نصب شده است و تا کرایه را پرداخت نکنی درب ان باز نخواهد شد.

تاکسی بدون راننده.jpg2 تاکسی بدون راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی جدید تاکسی بدون راننده.jpg3 تاکسی بدون راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی جدید تاکسی بدون راننده.jpg4 تاکسی بدون راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی جدید

گرائم اسمیت مدیر ارشد اجرایی Oxobotica، سازنده این خودروی برقی می گوید: ما به اشکال دیگر حمل و نقل نیاز داریم. اکنون نرم افزاری در اختیار داریم که سفر را برای همه جالب تر می کند. خودروی ساخت شرکت ما می تواند ۱۰۰ متر پیش روی خود را مشاهده کند و در صورت ردیابی مانعی در راه، به آرامی توقف می کند.


حتما بخوانید :  کیک لباس عروس ( تصاویر لباس عروسی با جنس متفاوت از کیک )