تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر

تبدیل خودرو به میز کار

تبدیل خودرو به میز : برای بسیاری از مردم، میزتحریر بخشی از زندگی شغلیشان است. اگر برای شما هم اینطور است چرا از میزهای معمولی که همه جا دیده می شوند استفاده می کنید وقتی می توانید از میزی که زمانی یک وانت بوده استفاده کنید؟ بله، درست خواندید. در این مطلب شما یک وانت قدیمی را می بینید که به آن زندگی جدیدی در گوشه یک دفتر کار داده می شود.

اما چگونه می توان این کار را کرد؟ جسی بارت، مردی است که این میز منحصربفرد را ساخته است. او یک گاراژ دارد و می گوید که یک مشتری این ماشین را نزد او آورده و می دانسته که ارزش تعمیر ندارد و هزینه زیادی باید برای آن بپردازد. بعد از اطمینان از اینکه این ماشین هرگز دوباره قابل سوار شدن نیست، بارت دست به کار شد. او قسمت جلو را جدا کرد و با سندبلاست و اپوکسی آن را آماده و سوراخ ها و پوسیدگی ها را که این ماشین را شبیه پنیر سوئیسی کرده بود، پر کرد. سپس با رنگ و نقاشی به آن شخصیت تازه ای داد. بعد از تکمیل رنگ آمیزی، پایه ها، چراغ ها و تزئینات اضافه شدند. آخرین مرحله قرار دادن یک صفحه شیشه ای روی میز برای بدست آوردن سطح صاف برای کار بود. بارت قصد دارد از سایر قسمت های وانت مبلمان دیگری بسازد.

حتما بخوانید :  بخار كردن شيشه ماشين کلافم کرده، چه کنم؟ آموزش جالب و کاربردی

عکس های تبدیل کردن خودرو به میز کار

old truck bumper turned into desk 2 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 4 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 5 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 6 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 7 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 11 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 12 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 9 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 10 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 8 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 13 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 14 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 15 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 16 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر old truck bumper turned into desk 17 تبدیل خودرو به میز کار زیبا و کاربردی و خلاقانه + تصاویر