تجاوز به زنان و حیوانات در آفریقا ، بردگی جنسی زنان و دختران

تجاوز به زنان جوان و آمیزش جنسی با حیوانات در آفریقا

تجاوز به زنان جوان و آمیزش جنسی با حیوانات در آفریقا

تجاوز به زنان و حیوانات در آفریقا ، بردگی جنسی زنان و دختران

تجاوز به زنان: در بسیاری از کشورهای دنیا تجاوز جنسی سربازان به زنان و دختران و همچنین آمیزش جنسی با حیوانات همچون سگ رواج دارد و به تازگی در کشور آفریقا زنان زیادی مورد بردگی جنسی قرار گرفتند.

نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد در بانگی، پایتخت کشور جمهوری آفریقای مرکزی – ۹ دسامبر ۲۰۱۴سازمان ملل در روز دوشنبه هفته گذشته اعلام کرد که:

به دلیل «اتهامات مربوط به سو استفاده های جنسی از جانب نیروهای سازمان ملل،

دیگر نیروهای حاضر و همچنین غیرنظامیان» نماینده ای را به استان کِمو در این کشور ارسال کرده است.

اتهام “برقراری آمیزش جنسی با حیوانات” این بار به نیروهای فرانسوی حافظ صلح سازمان در جمهوری آفریقای مرکزی وارد شده است.

این در حالی است که این اتفاق تنها یک نمونه از اتهامات وارد شده به نیروهای بین المللی مستقر در این کشور است. لیزی دیردن گزارش می دهد.

تجاوز به زنان و تجاوز به حیوانات در آفریقا

تجاوز به زنان جوان و آمیزش جنسی با حیوانات در آفریقا

به گزارش سایت شهر مطلب گزارش ها نشان می دهد که نیروهای بین المللی حافظ صلح در جمهوری آفریقای مرکزی به حدود ۱۰۰ دختر در این کشور تجاوز جنسی کرده اند.

این اتفاق در حالی رخ داده که سه تن از آن دخترها از فاجعه ای دیگر پرده برداشته اند و آن اینکه یک فرمانده نظامی فرانسوی در سال ۲۰۱۴، آن ها را وادار به برقراری روابط جنسی با یک سگ کرده است.

بر اساس گزارش های سه سال اخیر، سازمان ملل خواستار بررسی فوری اتهامات مربوط به تجاوز و حمله شده است.

در همین رابطه، نماینده سازمان ملل متحد در ماموریت «مینوسکا» که هدفش برقراری ثبات در این کشور جنگ زده است، با قربانیان این جنایات در روز شنبه دیدار داشت

 

که طی آن از وقایع هولناک نیروهای محلی، نیروهای سازمان ملل و همچنین نیروهای ارسالی کشور فرانسه پرده برداشته شد.نتایج بررسی های صورت گرفته هنوز به صورت عمومی منتشر نشده، اما کمپین جهان عاری از ایدز برخی جزئیات از ابعاد پرونده ها را از طریق منابع آگاه دریافت کرده است.

جنجال تجاوز به زنان و حیوانات در آفریقا

تجاوز به زنان جوان و آمیزش جنسی با حیوانات در آفریقا

نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد در بانگی، پایتخت کشور جمهوری آفریقای مرکزی – ۹ دسامبر ۲۰۱۴به نقل از آن سه دختر گفته شده که نفر چهارمی هم در کار بوده که متاسفانه به دلیل ابتلا به بیماری ناشناخته درگذشته است.

آن سه دختر می گویند که به دستور یک فرمانده فرانسوی عضو نیروهای «سانگاری» برهنه شده بودند.

آن ها همچنین می گویند که به اجبار آن فرمانده با یک سگ روابط جنسی برقرار کرده بودند و در ازای آن به هر یک معادل شش پوند داده شده است.یکی از قربانیان این فاجعه می گوید که پس از تجاوز توسط مردم محلی «سگ سانگاری» خطاب می شده است. کمپین جهان عاری از ایدز نیز در گزارش خود نوشته که آن سه دختر پس از تجاوز خواستار درمان های اولیه پزشکی شده بودند.

حتما بخوانید :  سریال نوار زرد + تصاویر و داستان سریال + بازیگران سریال پلیسی نوار زرد

تصاویر تجاوز به زنان و حیوانات

تجاوز به زنان جوان و آمیزش جنسی با حیوانات در آفریقا

البته ابعاد جنایات نیروهای حافظ صلح از این ماجرا گسترده است؛ چندی پیش گزارشی از تجاوز نیروهای حافظ صلح به دختری ۱۲ ساله در جمهوری آفریقای مرکزی منتشر شد. حتی در گزارشی دیگر که سال گذشته میلادی منتشر شده بود، مشخص شد که نیروهای فرانسوی برای تهیه غذا برای کودکان فراری از خشونت، آن ها را وادار به اجرای حرکات جنسی کرده بود.

 

به تازگی در گزارش منتشر شده از سوی سازمان ملل آمده که ۹۸ دختر تنها در یک استان این کشور مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند.

پرونده های مشابه این اتفاقات باعث شده تا تمرکزها بر نحوه فعالیت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد، خصوصا نیروهای مستقر در جمهوری آفریقای مرکزی و کنگو بیشتر شود.

تجاوز به زنان توسط نیروهای سازمان ملل

تجاوز به زنان جوان و آمیزش جنسی با حیوانات در آفریقا

گفتنی است تعداد پرونده های این چنینی مربوط به نیروهای فرانسوی، تحت عنوان عملیات سانگاری که به صورت مستقل در جمهوری آفریقای مرکزی فعالیت می کند، کم نبوده است.سازمان ملل در روز دوشنبه هفته گذشته اعلام کرد که به دلیل «اتهامات مربوط به سو استفاده های جنسی از جانب نیروهای سازمان ملل،

دیگر نیروهای حاضر و همچنین غیرنظامیان» نماینده ای را به استان کِمو در این کشور ارسال کرده استدر این بین، کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد این اتهامات را «منزجر کننده» خوانده و گفته که تمام موارد را بررسی خواهد کرد. او می گوید: «ما یکایک اتهامات وارد شده را بررسی خواهد کرد.

حتما بخوانید :  استندآپ کمدی‌ خندوانه و حاشیه های جنجالی و توهین ها + جزئیات

 

برخی از این اتهامات واقعا نفرت انگیز هستند. ایجاد شرایط مناسب برای قربانیان ضروری است و از آن ها باید به نحو احسنت مراقبت شود.»افرادی که از درگیری ها در جمهوری آفریقای مرکزی در حال فرار هستندگفتنی است بیشتر اتهامات متوجه نیروهای اعزامی از سوی دو کشور گابن و بوروندی است

 

که بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ در استان کمو مستقر شده بودند. علاوه بر آن ها، به نیروهای سانگاری فرانسه که در همان برهه در کشور جمهوری آفریقای مرکزی مستقر شده بودند نیز اتهاماتی جدی وارد شده است. مقامات سه کشور گابن، بوروندی و فرانسه در همین رابطه در جریان امور قرار گرفته اند.

 

سازمان ملل پس از آغاز درگیری ها در سال ۲۰۱۳ در این کشور، حدود ۱۰ هزار نیرو را عازم این کشور کرد. فرانسه نیز بنا به درخواست دولت بانگی به آنجا نیرو اعزام کرد. خوشبختانه خشونت های نظامی همگام با ازسرگیری رویه انتخاباتی در این کشور کاهش یافته،

 

اما نگرانی ها پیرامون سو استفاده های جنسی و جنایات جنگی همچنان بالا است.گفتنی است وزیر دفاع فرانسه، بنا به درخواست ایندیپندنت، از اظهار نظر پیرامون این رابطه خودداری کرده است.

تجاوز به زنان و حیوانات در آفریقا ، بردگی جنسی زنان و دختران