تجاوز به فرزند دختر توسط پدر شیطان صفت + عکس و جزئیات

پدر شیطان صفت که ۲۴ سال تمام به دخترش تجاوز کرد

تجاوز به فرزند دختر : پدری که در کشور اتریش به مدت ۲۴ سال به دخترش تجاوز کرده بود غوغایی ترین پرونده تجاوز تاریخ کشور اتریش نام گرفت و در دنیا نیز خبر آن منتشر شد. ماجرای دختر اتریشی که به مدت ۲۴ سال تمام در اسارت گاه پدر شیطان صفتش مورد ازار و اذیت هاي وحشیانه قرار گرفته بود برای بار دیگر در رسانه هاي مطرح شد.

در سال ۲۰۰۸ میلادی پرونده فریتزر یکی از غوغایی ترین پرونده هاي ازار و اذیت اتریش شناخته شد .مرد اتریشی به نام جوزف فریتزر دخترش الیزابت را به مدت ۲۴ سال در منزل اش حبس کرده و بارها مورد ازار جنسی قرار داده بوداکنون با گذشت سالها این دختر که خود زنی ۵۱ ساله هست با هویت ناشناسی در اتریش به همراه فرزندانش زندگی میکند.

تجاوز به فرزند دختر توسط پدر

پدر شیطان صفت که 24 سال تمام به دخترش تجاوز کردبه گفته روانشناسان چوزف خود فرزند یک رابطه نامشروع بوده و در دوران کودکی اش به شدت به خاطر این موضوع زجر کشیده و به این ترتیب عقده هاي درونی اش را با آزار دخترش هویدا کرده هست.دختر وی زمانی از دست پدر روانی اش نجات یافت که بی هوش در ساختمان پدربزرگ و مادربزرگش پیدا شد و به بیمارستان منتقل گشت.

حتما بخوانید :  دختران برده جنسی داعش بعد از آزادی جایزه گرفتند + تصاویر

تجاوز پدر به فرزند دختر

پلیس با انتشار اطلاعیه‌هایي خواستار مراجعه مادر این نوجوان شد و سرانجام با دریافت اطلاعاتی محرمانه و ناشناس پیروز شد مادر وی را در نزدیکی بیمارستان پیدا کنند. مادر که مقامات وی را الیزابت معرفی کرده‌اند به افسران پلیس گفته بود که به تازگی و بعد از دو دهه حبس توسط پدرش آزاد شده‌هست.

پدر شیطان صفت که 24 سال تمام به دخترش تجاوز کرد

وی اظهار کرد در ۲۸ اوت ۱۹۸۴ پدرش وی را با دادن داروی آرام‌بخش به وی دستانش را بسته هست و در اتاقی در زیرزمین منزل آن‌ها زندانی کرده‌هست. فرانتز پولتزر رئیس اداره تحقیقات جنایی اتریش در گفتگو با تلویزیون آسوشیتدپرس گفت این زن رمزهایی را برای یافتن اتاق پنهان محل حبس وی داده و پلیس پیروز به کشف این مکان شده هست.

هایدی کاستنر دکتر روان دکتر گفت گفت و گو با این مجرم نشان داد که خود نیز به شدت بیمار بوده و در تمام این سالها عقده هاي روحی و روانی اش را بر سر فرزند خود خالی کرده هست . او از تسلط داشتن بر زنان لذت می برده و این حالت یک نیاز احساسی بوده که متهم همواره داشته هست.

پدر شیطان صفت که 24 سال تمام به دخترش تجاوز کردتجاوز به دختر،تجاوز به محارم،تجاوز مرد به دخترش،

پدر شیطان صفت که 24 سال تمام به دخترش تجاوز کردتجاوز پدر به دختر،اخبار تجاوز در خارج،تجاوز جنسی پدر


حتما بخوانید :  دلیل اصلی حادثه پلاسکو معرفی شد + جزئیات و علت حادثه