ترکیب رنگ لباس تابستانی برای خانم ها ( تصاویر و آموزش ترکیب رنگ )

بهترین ترکیب رنگ های مخصوصا خانم ها در تابستان

ترکیب رنگ لباس تابستانی : تابستان فصل افزایش دما و روزهای طولانی مدت است. همانطور که دما و طول روزها تغییر کرده نوع و رنگ لباس پوشیدنتان نیز باید تغییر کند. در این فصل باید به رنگ های روشن و خنثی رو بیاورید. امروز می خواهم به شما بگویم چگونه می توانید به بهترین شکل دو رنگ را در کنار هم ترکیب کنید تا مناسب تابستان نیز باشد.

بهترین ترکیب رنگ های مخصوصا خانم ها در تابستان

از این راهنما هم می توانید در انتخاب لباس استفاده کنید و هم می توانید با کمک آن سری به لباس های قدیمی خود بزنید و از آنها در ساخت ترکیب های جدید کمک بگیرید. بسیار خب آماده اید که شروع کنیم؟ پس بزن بریم!

سبز و آبی

بهترین ترکیب رنگ های مخصوصا خانم ها در تابستان سبز و آبی

شاید پیدا کردن چنین سبز و آبی کمی زمان بر باشد اما این دو طیف رنگ فوق العاده خاص و شیک هستند. آبی مانند رنگ آسمان در روزهای تابستانی و سبز نیز رنگ درختان که حالا در شکوفاترین حالت خود هستند. یک نگاه به ترکیب این دو رنگ در عکس های بالا کافیست تا عاشقشان شوید. هر چند سبز و آبی در این طیف لایت بیشتر نزدیک به ترکیب های بهاری هستند اما در تابستان نیز می توانند به خوبی جوابگو باشند.

آبی دریایی و زرد

بهترین ترکیب رنگ های مخصوصا خانم ها در تابستان آبی دریایی و زرد

یک رنگ روشن و براق در کنار یک رنگ تیره این ترکیب بسیار شیک و با کلاس است. شاید اولین رنگی که تابستان را به یادتان بیاورد همین زرد باشد. آبی دریایی می تواند پس زمینه ای عالی برای زیباتر جلوه دادن رنگ زرد باشد. زرد با شلوار های جین و پارچه ای تیره به خوبی ترکیب می شود و این را در تصویر بالا نیز می توانید ببینید. حتی ترکیب این دو رنگ در یک لباس نیز زیبا از کار در می آید.

حتما بخوانید :  خشکی ریمل خود را با این ترفند ساده مثل روز اول کنید + عکس

صورتی و قرمز

بهترین ترکیب رنگ های مخصوصا خانم ها در تابستان صورتی و قرمز

یک ترکیب رنگ شاد و پرانرژی و در عین حال لطیف. مطمئنا کسی که چنین ترکیب رنگی را برای خود انتخاب می کند روحیه ای فوق العاده دارد و البته از در چشم بودن نیز هراسی ندارد چون اعتماد بنفسش بالا است. هرگز فراموش نکنید وقتی صحبت از رنگ صورتی می شود حتما منظور آن صورتی جیغ نیست این رنگ طیف های فوق العاده زیبا و لطیفی مانند نمونه ای که در عکس می بینید هم دارد. مطمئنا از انتخاب این ترکیب انرژیک پشیمان نخواهید شد. هر کدام از این دو رنگ را نیز می توانید در پس زمینه یکدیگر قرار دهید.

زرد و نارنجی

بهترین ترکیب رنگ های مخصوصا خانم ها در تابستان زرد و نارنجی

زرد و نارنجی هر دو نماد هایی از گرما و تابستان هستند. این ترکیب نیز بسیار روشن و با انرژی است. حرارتی که رنگ نارنجی دارد در کنار زرد روشن باعث می شود هر دو به خوبی دیده شوند. البته در عکس بالا می بینید که از آبی دریایی نیز استفاده شده چون این رنگ تیره با هر دو رنگ جواب می دهد. سفید هم می تواند با همه رنگ ها ترکیب شود بنابراین می توانید در هر ترکیب رنگی ازآن استفاده کنید همانطور که اینجا نیز به کار رفته است.

امیدوارم این ترکیب رنگ ها به کارتان آمده باشد و این بار که به خرید رفتید آنها را نیز مد نظر داشته باشید. راضی کردن خود با رنگ های تیره مانند مشکی ساده است اما اگر می خواهید هنرمندانه خرید کنید و هر بار که به آینه نگاه کردید کیف کنید از ترکیب رنگ ها استفاده نمایید.

حتما بخوانید :  اتاق نشیمن مدرن ( 60 مدل مدرن برای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن )