تصادف زنجیره ای اتوبان یادگار امام + عکس و جزئیات حادثه

عکس تصادف زنجیره ای ۶ خودرو سواری در اتوبان یادگار

تصادف زنجیره ای اتوبان یادگار امام : تصادف زنجیره‌ای ۶ خودروی سواری در زیرگذر بزرگراه یادگار امام(ره) پایین‌تر از خیابان آزادی تهران یک مصدوم برجای گذاشت.

تصادف زنجیره ای اتوبان یادگار امام

56به گزارس شهر مطلب به نقل از رکنا : این حادثه عصر امروز در بزرگراه یادگار امام(ره)، پایین تر از خیابان آزادی رهسپار شدند.محمد یزدانی رئیس ایستگاه ۸۵ آتش نشانی تهران گفت: چون پس از این تصادف زنجیره ای، ترافیک بسیار شدیدی در محل ایجاد شده بود، نیروهای آتش نشانی به ناچار از مسیر مخالف، خود را به محل حادثه رساندند و در محل مشاهده شد تعداد ۶ دستگاه خودروی سواری به شدت با یکدیگر برخورد کرده که علاوه بر وارد آمدن خسارات مالی منجر به نشت بنزین از خودروها نیز شده بود.

 

وی با بیان این که یکی از راننده های این خودروها آسیب سطحی دیده بود، افزود: نیروهای آتش نشانی ابتدا راننده مصدوم را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند و همزمان نیز با قرار دادن علائم هشدار دهنده در صحنه حادثه و قطع جریان برق خودروهای تصادفی، محل حادثه را ایمن کردند و همچنین با استفاده از تجهیزات مخصوص از نشت بنزین جلوگیری کردند.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی پس از انتقال خودروها به حاشیه امن جاده و عادی شدن عبور و مرور، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

حتما بخوانید :  قتل معلم در سراوان + جزئیات مرگ معلم مدرسه در سیستان و بلوچستان

تصاویر تصادف زنجیره ای اتوبان یادگار امام