تصادف عجیب خودرو با خانه + تصاویر فرود آمدن خودرو روی خانه

تصادف عجیب خودرو با خانه

تصادف عجیب خودرو : یک نوجوان امریکایی در شهر آتلانتا با خودروی شاسی‌بلند سرقتی از سقف خانه سر درآورد. این نوجوان شرور که خودروی شاسی‌بلندی را به سرقت برده بود، به علت سرعت زیاد نتوانست آن را کنترل کند و پس از برخورد با موانع، با این خودرو بر روی سقف یک خانه فرود آمد.

یک نوجوان امریکایی در شهر آتلانتا با خودروی شاسی‌بلند سرقتی از سقف خانه سر درآورد. این نوجوان شرور که خودروی شاسی‌بلندی را به سرقت برده بود، به علت سرعت زیاد نتوانست آن را کنترل کند و پس از برخورد با موانع، با این خودرو بر روی سقف یک خانه فرود آمد. پلیس می‌گوید این خودرو به هوا پرتاب شده؛ شاخه‌های درختان را شکسته، کابل‌های برق را پاره کرده و روی سقف خانه فرود آمده‌ است. این نوجوان که نامش فاش نشده پس از تصادف درحالی‌که بیهوش شده بود، روی زمین چمن اطراف خانه پیدا شد.

به گفتۀ پلیس، وی به‌شدت زخمی شده و به بیمارستان منتقل شده‌ است. دوریان گراهام، افسر پلیس آتلانتا، در تشریح این حادثه گفت هرگز تاکنون چنین صحنهٔ تصادفی ندیده‌ است.

گراهام افزود این نوجوان شانس آورده که نمرده‌ است. وینس پرسون، یکی از همسایه‌ها ابراز امیدواری کرد که این حادثه درسی برای این نوجوان باشد تا دیگر دست به سرقت نزند.

تصاویری از این حادثه را در زیر ببینید:
تصادف عجیب خودرو با خانه + تصاویر فرود آمدن خودرو روی خانه
عکس تصادف عجیب
تصاویر فرود آمدن خودرو روی خانه