تصادف نماینده تهران در حوالی اردکان +عکس

تصادف نماینده تهران

یزد ـ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان از تصادف خودروی نماینده تهران با یکدستگاه ۲۰۶ در جاده ساغند ـ رباط پشت بادام در ۱۲۰ کیلومتری اردکان خبر داد.

جواد کمال آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: عبدالرضا هاشم زایی نماینده مردم تهران در مجلس بعد از ظهر امروز در مسیر جاده ساغند ـ رباط پشت بادام با یک دستگاه خودروی ۲۰۶ که از مسیر خود منحرف شده بود، تصادف کرد.

وی با اشاره به اینکه این حادثه بعد از ساعت ۱۵ امروز به پایگاه هلال احمر رباط پشت بادام گزارش شده است، افزود: با اعزام نیروهای امدادی به محل حادثه، عملیات امداد و نجات آغاز شد.

کمال آبادی عنوان کرد: خودروی نماینده تهران لکسوز بوده و خوشبختانه ایربک‌ها عمل کرده و به رغم شدت تصادف، ‌ حادثه جانی برای این خودرو که حامل هاشم زایی و یک سرنشین دیگر از اهالی ساغند بوده، رخ نداده است.

وی بیان کرد: سرنشینان این خودرو به بیمارستان منتقل شدند اما سرنشینان خودروی ۲۰۶ به دلیل آتش سوزی و انفجار خودرو جان خود را از دست دادند.

کمال آبادی در مورد سرنشینان ۲۰۶ بیان کرد: ظاهرا دو نفر سرنشین این خودرو بوده اند اما به دلیل شدت سوختگی اجساد، هویت و حتی جنسیت آنها مشخص نیست ضمن اینکه به دلیل وجود برخی لوازم کودک در خودرو، به نظر می‌رسد یک کودک نیز در این خودرو وجود داشته اما هیچ اثری از آن نیست.

وی ادامه داد: حال عمومی نماینده تهران و سرنشین دیگر خودروی وی مساعد است و به بیمارستانی در یزد منتقل شده اند و اجساد سرنشینان ۲۰۶ نیز به پزشکی قانونی منتقل شده است.

هاشم زایی زاده روستای بیاضه در حوالی خور و بیابانک است و برای شرکت در مراسم عزاداری محرم عازم این روستا شده بود که دچار حادثه شد.

تصادف نماینده تهران در حوالی اردکان