تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکس

عکس های بی نظیری که در نگاه اول شما را به اشتباه می اندازند

برایتان پیش آمده که به یک منظره یا یک سوژه نگاه کنید و چیزی را ببینید اما در نگاه دوم متوجه شوید اشتباه کرده اید و واقعیت با آنچه ابتدا دیده بودید، فرق داشته؟

اگر این طور است که باید بدانید شما تنها نیستید و تقریبا همه انسان ها دست کم یک بار چنین اتفاقی را تجربه کرده اند. به طور مثال، ممکن است یک عکس از منظره را نگاه کنید و امواج دریا را ببینید اما در نگاه دوم متوجه شوید که تصویر موردنظر ابر است و به دریا هیچ ارتباطی ندارد. همان طور که اشاره کردیم چنین اشتباهایی کاملا رایج هستند. به همین خاطر، در ادامه بیش از ۲۰ تصویری را انتخاب کرده ایم که باید دوباره به آن ها نگاه کنید تا واقعیت اصلی آن را ببینید. برای این منظور با روزیاتو همراه باشید.

1 12 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکساین تصویر در نگاه اول همانند آسمان پرستاره شب به نظر می رسد. اما در اصل، بازتاب آسمان و درختان درون چاله آب است.

2 10 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکساین چاله آتشفشانی این تصور را در ذهن ایجاد می کند که روح های خبیث در حال کشیده شدن درون آتش جهنم هستند.

3 10 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکساین ها سیاره های منظومه شمسی نیستند، بلکه کف تابه های سرخ کردنی است.

5 10 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسسقف یخ زده ی یک ماشین در یکی از شب های زمستان همانند تصویر کره زمین در فضاست.

6 7 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسپای این مورچه خوار شبیه یک خرس پانداست.

7 8 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسدر این ماشین همانند سفینه فضایی در بالای یک جنگل است.

8 7 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسبازتاب غروب خورشید در شیشه این آپارتمان این حس را القا می کند که درون آپارتمان آتش سوزی بزرگی روی داده است.

9 6 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسدر این تصویر، لابستر درون سطل خیس قرار دارد. اما در نگاه اول این طور به نظر می رسد که یک موجود بزرگ، روی سیاره نقره ای رنگ نشسته و قطرات آب اطراف سطل نیز همانند ستاره به نظر می رسند.

10 6 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکساین سنگ پوشیده شده با خزه همانند یک جزیره جنگلی دیده می شود.

11 5 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسمه که شبیه امواج اقیانوس دیده می شود.

12 4 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکساین سنگ عقیق تصویری از غروب خورشید در میان ابرها را در ذهن بیننده تداعی می کند.

13 4 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسابرهایی که همانند امواج اقیانوس به نظر می رسند.

14 4 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکساین پرنده ها طوری در کنار هم نشسته اند که در نگاه اول آدم تصور می کند کرم ابریشم است.

15 4 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسعکسی از آتش بازی که شبیه سحاب کهکشانی است.

17 4 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسگربه هایی که شبیه گلدوزی روی کیف دیده می شوند.

18 4 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسنمای این گورستان از بالای ساختمان همانند شهری مملو از آسمان خراش است.

19 3 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکسصخره ای که شبیه کشتی است.

21 1 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکساین سنگ عقیق همانند صخره های کف اقیانوس دیده می شوند.

22 1 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکساین تصویر نقاشی نیست بلکه عکسی از پارک ملی Namib-Naukluft در کشور نامبیا است.

23 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکساین عکس بتن یا آسفالت نیست، بلکه تصویر هوایی از دهلی نو است.

24 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکساین چوب به گونه ای می سوزد که انگار چند عدد پرنده در کنار هم نشسته و به آتش خیره شده اند.

25 تصاویر خطای دید جدید کا حسابی شما را به اشتباه می اندازد + عکس

علف ها و خزه های رشد کرده روی تخته سنگی در جنگل، تصویری شبیه اسب تک شاخ را تداعی می کنند.