تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستند

تصاویر شگفت انگیز محیط زیست

تصاویر شگفت انگیز محیط زیست : جهانی که ما در آن زندگی می کنیم، زیبایی ها و شگفتی های زیادی را درون خود جای داده است. به همین دلیل، گردشگران و افراد مختلف برای تماشای نقاط بکر به کشورهای مختلف جهان سفر می کنند. برای آنکه بتوان منظره های شگفت انگیز طبیعی را به تصویر کشید، از دوربین های با کیفیت بهره گرفته می شود. عکس هایی که توسط آن ها ثبت می گردند، بسیار حیرت انگیز جلوه می کنند و هر کسی را تحت تاثیر قرار می دهند.

در میان آثار تهیه شده، تصاویری به چشم می خورند که از نظر زیبایی یک سر و گردن بالاتر از نمونه های مشابه هستند. تماشای آن ها نگاه شما به دنیای اطراف را تغییر داده و شما را به فکر فرو خواهد برد. ما در این مقاله قصد داریم ۲۲ عکس برتر محیط زیست که برای خبرگزاری رویترز در سال ۲۰۱۶ گرفته شده اند را به شما نشان دهیم. دعوت می کنیم به تماشای آن ها بنشینید.

620 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندستاره های بالای یک کمپ در پارک ملی «Altyn-Emel» قزاقستان که به لطف عکاسی با نوردهی طولانی بسیار زیبا جلوه می کنند.

621 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندگروهی از مردم شجاع که در میان ستون های ماسه سنگی کوارتزی مافوق تصور در شهر ژانگ ژیائه استان هونان چین به گشت و گذار می پردازند.

622 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندقایق هایی که در دریاچه نمک منطقه خود مختار مغول و تبت در استان چینگهای چین راه خود را پیدا می کنند.

623 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندلاشه یک تمساح کیمن که در رودخانه خشک شده پیلکومایو در کشور پاراگوئه یافت شده است.

624 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندطوفان سال گذشته متئو که برای خانه ای در لامبرتون کارولینای شمالی خرابی به بار آورده است.

حتما بخوانید :  موجودات دریایی عجیب شبیه به موجودات فضایی + 36 عکس

625 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستنددریاچه خرس بزرگ منطقه دلین در کانادا؛ هشتمین دریاچه بزرگ جهان که منطقه خوبی برای تماشای شفق قطبی به شمار می رود.

626 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندلایه ای ضخیم از یخ روی خودرو در شهر هامبورگ آلمان.

627 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندبر فراز کوه هاندسکوپف در اتریش. عکاس موفق شده نمایی زیبا از مه غلیظی که دره را پوشانده شکار نماید. غروب خورشید در بالای دهکده زیبای گنادنوالد نیز خودنمایی می کند.

628 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندتضاد شگفت انگیز رنگ در دو طرف دریاچه نمک که توسط جاده ای در چین به دو قسمت تقسیم شده است. جلبک ها عامل این پدیده هستند.

629 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندنقاطی که در عکس مشاهده می کنید، سطوح نمکی و سدهایی هستند که خارج از شهر پرت استرالیا قرار گرفته اند.

630 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندماهیگیری که در تصویر مشاهده می کنید، به شهر تایپه جدید در تایوان تعلق دارد و با استفاده از آتش ماهی ها را به سمت خود جذب می کند.

631 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندمردی که در طوفان برف سال گذشته واشنگتن گرفتار شده و قدم می زند.

632 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندشناگرانی که با شنا در دریای مرده به سمت ساحل اردن حرکت می کنند. این رویداد برای آگاهی بخشی درباره تهدیدهای زیست محیطی دریاچه برگزار می گردد.

633 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندجرثقیلی که از انبوه مه در شهر بندری یانتای در استان شاندونگ کشور چین سر برآورده است.

634 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندپرنده های «سار» که آسمان بالای دریاچه لمان در بخش لووی کشور سوییس را نقطه نقطه کرده اند.

635 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندبسیاری از مردم هند به آب شرب تمیز و بهداشتی دسترسی ندارند. مردی را مشاهده می کنید که دو بشکه بزرگ آب را از رودخانه گنگ در «الله آباد» پر کرده است.

حتما بخوانید :  جالب ترین مدل های تزیین تخم مرغ هفت سین 96 + تصاویر

636 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندمنظره زیبای پاییزی در یکی از باغ های منطقه سرینگر کشمیر.

637 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندبادهای قدرتمند با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت که در ناحیه بولون-سور-مر شمال فرانسه امواج سهمگین به وجود آورده اند.

638 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستند«نوک» پایتخت گرینلند تعداد زیادی کوه یخ را درون خود جای داده است. کودکان را مشاهده می کنید که در حال بازی با یکی از کوه های یخ هستند.

639 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستنددرختانی که بر اثر عملیات پیشگیری از حفر غیر قانونی چاه و معدن در نووو پروگرسوی برزیل روی زمین افتاده اند.

640 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندمزرعه توربین های بادی در شهر کلکتون-آن-سی انگلستان که از آب سر برآورده است.

641 w750 تصاویر شگفت انگیز از محیط زیست که باعث شگفتی هستندیک بطری در رودخانه ای به شدت آلوده در شانگهای چین که خودنمایی می کند.