تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن ماه + جزئیات و اعلام تعطیلی استان ها

وضعیت تعطیلی مدارس استان ها شنبه ۱۶ بهمن ماه

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن : بارش برف و بروردت هوا مدارس برخی از استان ها را شنبه ۱۶ بهمن به تعطیلی کشاند.

Image result for ‫تعطیلی مدارس‬‎تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن ماه

به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بارش برف و سرمای هوا مدارس برخی از استان ها را شنبه شانزدهم بهمن در نوبت های مختلف تحصیلی به تعطیلی کشاند.

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در ساری

تمامی دانشگاهها و مدارس استان مازندران شامل پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و دوم و پیش دانشگاهی در دو شیفت صبح و عصر فردا شانزدهم بهمن به دلیل افت فشار گاز و برودت سرما و یخبندان تعطیل است.

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در بیرجند

تمام مقاطع تحصیلی بیرجند، سربیشه، خوسف و درمیان تعطیل است.

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در یزد

باتوجه به بارش های اخیر، برودت فزاینده هوا ، یخ زدگی معابروبه منظور حفظ سلامت وایمنی دانش آموزان مدارس برخی ازمناطق استان یزد شنبه ۱۶ بهمن ماه تعطیل اعلام می گردد.

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در کرمان

تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان رابر، بخش لاله زار از توابع شهرستان بردسیر، شهر مس سرچشمه، راویز از توابع کشکوئیه و منطقه دهبکری از توابع شهرستان بم شنبه ۱۶ آذر تعطیل است.

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در اهواز

با توجه به سرما و یخ بندان و شکستگی سیستم های آب رسانی شهری و روستایی و همچنین مشکل تامین آب شرب مدارس در روز شنبه ۱۶ بهمن ماه، کلیه مدارس شیفت صبح شهر دهدز، تعطیل و ادارات با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت می نمایند.

حتما بخوانید :  نقاشی ترامپ ( نقاشی کودکانه دونالد ترامپ جهانی شد + تصاویر )

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در زاهدان

به علت بارش باران و برودت هوا و یخ زدگی و لغزندگی سطح معابر و مدارس مقطع ابتدایی شهرستان زابل فردا شنبه در نوبت صبح تعطیل می باشد.

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در سمنان

به علت تداوم سرما و لغزندگی معابر کلیه مدارس منطقه کالپوش در نوبت صبح روز شنبه ۱۶بهمن ۹۵ تعطیل می باشد.

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در فارس

به علت بارش برف ,برودت هوا,لغزندگی و یخ زدگی معابر عمومی، مدارس تمامی دوره های تحصیلی شهرستان سپیدان شامل: شهر اردکان و بخش های مرکزی و همایجان فردا شنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۵ صرفا”در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر و راس ساعت ۹ صبح آغاز میگردد.

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در ارومیه

با توجه به سرمای شدید، بخبندان و کولاک و عدم بازگشایی برخی مسیر های روستایی مناطق سیلوانا و صومای برادوست (حومه شهرستان ارومیه )تمامی مقاطع تحصیلی در این دو منظقه فردا شنبه ۱۶ بهمن تعطیل و مدارس مناطق انزل و نازلو در نوبت صبح با یک ساعت تاخیر شروع بکار خواهد بود.

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در گلستان

به علت تداوم سرما و مدیریت بهینه مصرف گاز و جلوگیری از افت فشار گاز کلیه مدارس استان گلستان در تمام دوره های تحصیلی در دو نوبت صبح و عصر روز شنبه ۱۶بهمن ۹۵ تعطیل می باشد.

حتما بخوانید :  فرو ریختن سن در کنسرت سالار عقیلی + فیلم جدید و باحال

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن در خراسان شمالی

بعلت سرمای شدید و لغزندگی جاده هاواحتمال افت فشارگاز شنبه ۱۶ بهمن کلیه مقاطع تحصیلی(پیش دبستانی،استثنایی،ابتدایی،متوسطه اول)بغیرازمتوسطه دوم درشیفت صبح درشهروروستاهای شیروان تعطیل است.مقطع متوسطه دوم درروستاها نیزتعطیل اعلام شده ودرشهرشیروان نیز بایک ساعت تاخیر شروع خواهدشد.

تعطیلی مدارس ۱۶ بهمن ماه + جزئیات و اعلام تعطیلی استان ها