صفحه اصلی اخبار روز اخبار حوادث تعقیب و گریز پلیس تهران با دزد خودرو مزدا ۳ + تصاویر...

تعقیب و گریز پلیس تهران با دزد خودرو مزدا ۳ + تصاویر و جزئیات

تعقیب و گریز دزد و پلیسی در جنوب تهران

تعقیب و گریز پلیس : سارق خودرو مزدا ۳پس از ایست پلیس توقف نمی کند و با وجود پنچر شدن لاستیک خودروی مسروقه سعی در فرار داشته که باعث می شود با چند دستگاه از خودروهای عبوری ، یک دستگاه موتورسیکلت و در چندین نوبت نیز برخورد با چرخ دستی های ویژه حمل بار در محدوده بازار تهران برخورد کند.

به گزارش اشهر مطلب ، ۳۰ آذرماه واحد گشت آشکار پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان شوش به یک دستگاه خودرو مزدا ۳ مشکوک شده که با استعلام از مرکز پیام مشخص شد خودرو مذکور دارای سابقه سرقت است.

تصاویر تعقیب و گریز پلیس در تهران

تعقیب و گریز هالیوودی پلیس با دزد خودرو مزدا 3 در جنوب تهران+ تصاویر

راننده خودرو مزدا ۳ به محض شنیدن دستور توقف از سوی واحد گشت پلیس آگاهی ، با افزایش سرعت اقدام به فرار می کند ؛ مأموران با استفاده از علائم هشدار دهنده سعی در متوقف نمودن خودرو کرده و با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی می کنند اما راننده خودرو مزدا ۳ همچنان به فرار ادامه می دهد و نهایتا لاستیک های خودرو مورد اصابت گلوله مأمورین قرار می گیرد.

تعقیب و گریز پلیس با دزد مزدا ۳ در تهران

تعقیب و گریز هالیوودی پلیس با دزد خودرو مزدا 3 در جنوب تهران+ تصاویر

راننده خودرو مزدا ۳ با وجود پنچر شدن لاستیک خودروی مسروقه سعی در فرار از دست مأمورین را دارد و همین امر باعث برخورد خودرو مسروقه با چند دستگاه از خودروهای عبوری ، یک دستگاه موتورسیکلت و در چندین نوبت نیز برخورد با چرخ دستی های ویژه حمل بار محدوده ی بازار تهران و واژگونی آنها در خیابان می شود اما نهایتا متوقف و قبل از هرگونه اقدام به فرار با پای پیاده، با عکس العمل مأمورین دستگیر می شود.

تعقیب و گریز هالیوودی پلیس با دزد خودرو مزدا 3 در جنوب تهران+ تصاویر

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد : متهم دستگیر شده جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی و همدستانش ، با دستور مقام قضایی در اختیار اداره دوم مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

تعقیب و گریز پلیس تهران با دزد خودرو مزدا ۳ + تصاویر و جزئیات