تمرین نکردن مهدی رحمتی و علت تمرین نکردن مهدی رحمتی چه بود ؟

علت ناراحتی و تمرین نکردن مهدی رحمتی چه بود ؟

تمرین نکردن مهدی رحمتی : مهدی رحمتی از شکست استقلال مقابل تراکتورسازی و عملکرد ضعیف هم تیمی هایش بسیار ناراحت است, طوری که گوشه ی زمین نشست و تمرین نکرد.

ناراحتی مهدی رحمتی

دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی در چارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برتری دو بر یک تیم تبریزی به پایان رسید.

استقلال تهران یکی از حساس ترین بازی هایش را با شکست مقابل تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی پشت سر گذاشت. باختی که به گفته اکثر کارشناسان فوتبالی به خاطر ضعف خط دفاعی استقلال رقم خورد.

مهدی رحمتی

شکست استقلال مقابل تراکتورسازی

همین امر سبب شده تا مهدی رحمتی به شدت از آنها ناراحت باشد. وی یک روز بعد از شکست استقلال برابر تراکتورسازی در هفته چهاردهم لیگ برتر در زمین شماره ۲ آزادی حضور پیدا کرد اما با تیم تمرین نکرد.

رحمتی روز گذشته با چهره ای کاملا عصبانی در تمرین استقلال شرکت کرده بود، ترجیح داد در گوشه ای از زمین تمرین هم تیمی هایش را تماشا کند.

رحمتی در بازی با تراکتورسازی به شدت از دست بازیکنان تیمش شاکی بود و شاید به تمرین نکردن امروز می خواهد به نوعی اعتراض خود را نشان بدهد. او چند باری هم در تمرین های هفته های ابتدایی نسبت به عملکرد بازیکنان اعتراض کرده بود و حالا هم به نظر می رسد از این مساله ناراحت است.

گویا قرار است رحمتی در تمرین امروز تیمش شرکت کند و حسابی در طول هفته از خجالت برخی بازیکنان درآید. او اصلا از وضعیت موجود راضی نیست.

رحمتی با علیرضا منصوریان صحبت کرده است و می خواهد تا حدودی برخی بازیکنان این تیم را به خاطر عملکرد ضعیفشان مورد بازخواست قرار دهد.

استقلال تهران در حالی به تراکتورسازی باخت که رحمتی رابطه چندان خوبی با امیر قلعه نویی نداشت.

علت ناراحتی و تمرین نکردن مهدی رحمتی چه بود ؟