تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالب

تمیز ترین زن دنیا

عکس تمیز ترین زنان دنیا : زنان سرشناس و مشهور جهان بدون آرایش چگونه به نظر می رسند؟

300 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالب

تمیز ترین زن دنیا بدون آرایش

صنعت سرگرمی شامل سینما، تلویزیون و خوانندگی، همواره افرادی را درون خود می بیند که بهترین ظاهر ها و چهره ها را دارند. هنگامی که اشخاص عادی به ظاهر و صورت چهره های سرشناس نگاه می اندازند، انبوهی از حسرت و اندوه به سراغشان می آید که چرا ذره ای به چشم های درشت، پوست های صاف و صورت زیبای آن ها شباهت ندارند. ما قصد داریم تصاویری از آن ها را به شما نشان دهیم که بعد از دیدنشان به طور حتم نظرتان تغییر خواهد کرد.

عکس هایی که در ادامه قرار داده شده، صورت چهره های سرشناس دنیای سینما و موسیقی را بدون آرایش نشان می دهند. شما با دیدن آن ها با معجزه آرایش آشنا خواهید شد و می بینید که حتی مشهورترین آن ها نیز بدون رسیدگی، ظاهری کاملا معمولی دارند. پیشنهاد می دهیم به تماشای تصاویر بنشینید.

ادل

300 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالباین خواننده برنده گرمی، بیشتر به خاطر خط چشم های درشتش شناخته می شود، با این حال او اخیرا چهره بدون آرایش خود را در حساب اینستاگرامش منتشر کرده است.

آدریانا لیما

301 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالباین مدل که برای «ویکتوریا سیکرت» کار می کند، هم بدون آرایش و هم با آرایش ظاهر مناسبی دارد.

آلیشا کیز

302 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبهنگامی که او در می سال ۲۰۱۶ آرایش نداشت، یک بیانیه در این رابطه منتشر نمود و در برنامه های مختلف نیز به همین شکل ظاهر شد.

اشلی گراهام

303 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبعکس او اخیرا روی جلد مجله «Vogue» کار شده. قبل از آن وی چهره بدون آرایشش را به فالوورهای اینستاگرامش نشان داد.

کری آندروود

304 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبوی بر روی استیج ظاهری زیبا داشت، اما در سالن های ورزشی از آن زیبایی خبری نبود، زیرا نمی توانست آرایش کند.. او آگوست سال گذشته یک عکس سلفی در این حالت منتشر نمود.

سیرا

305 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبهنگامی که سیرا قصد داشت چند روز پیش روی فرش قرمز حاضر شود، تصمیم گرفت بدون آرایش حضور یابد و حتی موهای خواننده باردار نیز خیس بود.

سیندی کرافورد

306 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبوی دو سال پیش عکس بدون آرایش خود را در حساب اینستاگرامش قرار داد.

دمی لواتو

307 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالباو همواره طرفدار این گونه حرکت ها بوده، بنابراین عجیب نیست که شاهد انتشار چندین عکس بدون آرایش از سوی خواننده سرشناس باشیم. پس از مشکلاتی که درباره اعتماد به نفسش داشت. وی الهام بخش بسیاری از افراد شده تا خودشان را آن گونه که هست دوست بدارند.

درو باریمور

308 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبشاید او در زمینه لوازم آرایشی بهداشتی شروع به کار کرده باشد، اما این دلیل نمی شود که خانم باریمور عکس بدون آرایش خود را به همگان نشان ندهد.

اوا لونگوریا

309 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالباگر او آرایش نداشته باشد، صورت مملو از کک و مکش کاملا نمایان می گردد.

گابریله یونیون

310 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبلونگوریا تنها کسی نیست که از دست کک و مک هایش فرار می کند. یونیون نیز این مسئله را با استفاده از آرایش به دست فراموشی می سپارد.

جی جی حدید

311 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالببسیاری اعتقاد دارند که او می تواند به هر شکل و ظاهری در بیاید، با این حال او عکس بیدار شدنش بدون آرایش را با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

جینا رودریگز

312 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبوی عکس بدون آرایش خود را دو سال پیش هنگامی که در نیو اورلآن به سر می برد، به اشتراک گذاشت.

گوئینت پالترو

313 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبوی در جشن تولد ۴۴ سالگی اش این عکس را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

کیتی هولمز

314 w700 1 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالباو هم مانند بسیاری از بازیگرها تصمیم گرفت چهره بدون آرایشش را به همه نشان دهد.

کِشا

315 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبوی از سال ۲۰۰۹ تا به حال، به خاطر آرایش هایش شهرت پیدا کرده است. اما او در حال حاضر به خاطر عکس این مسئله یعنی نداشتن آرایش معروف شده.

کیم کارداشیان

316 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبهنگامی که او بدون آرایش در هفته مد پاریس شرکت کرد، تمام تیتر روزنامه ها به این مسئله اختصاص یافتند. این موضوع دقیقا همزمان با سرقت جواهرات وی رخ داد.

کایلی جنر

او به خاطر چشم ها و آرایشش، پس از کیم ثروتمند ترین عضو خانواده کارداشیان به شمار می رود. با این حال کایلی ترسی از نشان دادن چهره بدون آرایش خود نداشته است.

لیدی گاگا

318 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالباو تصویری بسیار واقعی از خودش را به همه نشان داده است. پس از اظهار نظرهای فراوان درباره ظاهر او، وی سعی داشته با انتشار این عکس به همه بگوید که ظاهرشان را آنگونه که هست دوست بدارند.

لاورن کاکس

319 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبلاورن همواره از داشتن ظاهر واقعی و این گونه مسائل پشتیبانی کرده است. وی پاییز دو سال پیش چهره بدون آرایشش را به همه نشان داد.

لیلی کالینز

320 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبوی به استفاده از رژ لب ها علاقه زیادی دارد، با این حال ترسی از نشان دادن چهره واقعی اش ندارد.

لُرد

321 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبلرد پس از آن که مجلات با استفاده از فوتوشاپ اقدام به برداشتن جوش روی صورت او کرده بودند، صحبت هایی را مطرح نمود و با انتشار تصویر بدون آرایش خود، نشان داد که افراد مشهور نیز دارای عیب و ایرادهایی هستند.

مایلی سایرس

322 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالباو هم همانند لرد تصمیم گرفت چهره بدون آرایشش را به همگان نشان دهد.

ریحانا

323 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبوی همواره به عنوان یکی از صادق ترین چهره ها در صنعت سرگرمی شناخته می شود، بنابراین تعجبی ندارد که چهره و ظاهر واقعی خود را به همه نشان دهد.

شکیرا

324 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالباو به خاطر آرایش های زیاد و عجیب شهرت ندارد، با این حال وی تصویری از صورت بدون آرایش خود را به اشتراک گذاشت تا نشان دهد نیاز چندانی به آن ندارد.

تایرا بنکس

325 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالباو چند سال پیش ظاهر بدون فیلتر و دستکاری اش را به همه نشان داد.

وانسا هاجنز

326 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبوی نیز به جنبش عکس های بدون آرایش پیوست تا به این شکل محبوبیتش را افزایش دهد.

زندیا

327 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالبپس از آن که وی در تصویری اینترنتی به ترسناک بودن بدون آرایش متهم گشت، تصمیم گرفت تصویری از صورت واقعی اش را در اینستاگرام به اشتراک بگذارد.

زوئی سالدانا

328 w700 2 تمیز ترین زنان دنیا را بدون آرایش اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالباو به خوبی می دانست که آرایش می تواند چه کارهایی برای هر فرد انجام دهد. با این حال مسئله یاد شده نتوانست مانع به اشتراک گذاری تصویر بدون آرایشش در فضای مجازی گردد.

حتما بخوانید :  ربات زن زیبا ، تصاویر این خانم زیبا یک ربات پیشرفته و حیرت انگیز است