تنبیه دانش آموز رودباری با خط کش + عکس ، فیلم و جزئیات ماجرا

تنبیه دانش آموز رودباری

تنبیه دانش آموز رودباری : تنیه دانش آموز کار زیاد جالبی به نظر نمی رسد با تنبیه دانش آموز درس نمی خواند این محبت است که فردی را وادار به درس خواندن می نماید و تنبیه صد درصد نتیجه برعکس دارد طی چند سال اخیر تنبیه تدنی در ایران جرم حساب می شود و از پرسنل مدرسه ها کسی حق ندارد که دانش آموزی را مورد آزار و اذیت خود قرار دهد ولی یک معلم شهرستان رودبار پسر بچه ای را مورد تنبیه بدنی قرار داده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر معلمی به طرز وحشتناکی یکی از شاگردانش را تنبیه کرد را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

تنبیه دانش آموز با خط کش آهنی

تنبیه دانش آموزان بعد از انقلاب و چند سالی است که جرم محسوب میشود و منسوخ شده است.

اما به تازگی شاهد خیلی از تنبیه های خشن توسط معلمان هستیم که داشن آموزان خود را تنبیه و کتک میزنند، تا جایی که به آنها صدمه جسمی وارد میشود ، مثل دانش آموزی که بر اثر سیلی کور شد و یا شکسته شدن سر یک دانش آموز و سیلی زدن به صورت دانش آموز که باعث پارگی گوشش شده بود و ..

حتما بخوانید :  والیبال ایران و ژاپن 19 اردیبهشت 96 + تصاویر برد و قهمرانی ایران

فیلم تنبیه دانش آموز رودبار

دانلود

این معلمان بی اعصاب با تنبیه این بچه‌ها آنها را از درس و مدرسه زده میکنند و جلوی پیشرفت شان میگیرند .

با تنبیه بدنی و کتک زدن یک دانش آموز در یکی از روستاهای شهرستان رودبار جنوب، رییس آموزش و پرورش این شهرستان از سمت خود استعفا کرد.

تنبیه دانش آموز رودباری با خط کش آهنی

956217748 samatak com 1 تنبیه دانش آموز رودباری با خط کش + عکس ، فیلم و جزئیات ماجراامید سلاجقه رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: اسماعیل پهلوانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبارجنوب با توجه به تکرار تنبیه بدنی توسط معلم خاطی در این شهرستان در راستای احترام به افکار عمومی و پاسخگو بودن مسئولان در حوزه تحت مدیریت از سمت خود استعفا کرد .

کتک زدن دانش آموز در رودبار

784354084 samatak com تنبیه دانش آموز رودباری با خط کش + عکس ، فیلم و جزئیات ماجراوی تصریح کرد: این اتفاق در روستای ریگ بحرین از توابع شهرستان رودبارجنوب روی داده و معلم خاطی نیز به هیات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش استان کرمان معرفی شده تا طبق ضوابط اقدام شود.

این دانش آموز دوم دبستان روز گذشته در روستای ریگ بحرین از توابع این شهرستان توسط معلم خود مورد تنبیه قرار گرفت.

خانواده این دانش‌آموز مدعی هستند که علت تنبیه بدنی پسرشان نحوه یادگیری در یکی از دروس بوده و معلم اقدام به تنبیه وی با خط کش کرده است که آثار جراحت روی بدن دانش‌آموز به طور کامل نمایان است.

حتما بخوانید :  تشییع جنازه دو شهید حادثه هنگ مرزی ارومیه + تصاویر و حاشیه ها

هم اکنون خانواده این دانش آموز علیه این معلم دادخواستی را مطرح کرده اند.

اواخر سال گذشته نیز تنبیه دانش آموزی در شهرستان رودبارجنوب منجر به فرو رفتن مداد در پوست سر وی شد و توبیخ و تعلیق معلم خاطی را در پی داشت.