توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵ ، دلیل توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵

توقف تولید پراید : خودروسازان عزم خود را برای از دور خارج کردن خودروهایی که ۱۰ سال از تولید آن ها گذشته مثل پراید و پژو ۴۰۵ جزم کردند.

توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵

طبق قانون، اتومبیل هایی که ۱۰ سال از تولید آنها می گذرد باید از خط تولید خارج شوند. در این زمینه رییس سازمان ملی استاندارد از برنامه خودروسازان جهت خروج پراید و پژو ۴۰۵ از خط تولید خبر داد.

در حالی که کش و قوس ها در خصوص پایان کار خط تولید خودروهایی که ۱۰ سال از شروع تولید آنها می گذرد، ادامه دارد، نیره پیروزبخت گفت:توقف تولید خودروها نیاز به یک برنامه عمیق و دقیق دارد که سازمان استاندارد نظر خود را در این باره اعلام کرده و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در حال رسیدگی به آن است.

توقف تولید پراید

خروج پراید و پژو ۴۰۵ از خط تولید

وی افزود:در راستای برنامه ای که براساس قانون توقف تولید خودروهایی با بیش از ۱۰ سال تولید را در خود دیده است، خودروهایی مانند پراید یا پژو ۴۰۵ نیز از خط تولید خودروسازان داخلی خارج خواهد شد.

رییس سازمان ملی استاندارد درباره اقدامات خودروسازان در این باره بیان کرد:در جریان هستم که خودروسازان در حال انجام مقدمات کار برای حذف خودروهای قدیمی و اصلاح خط تولید خود هستند، ولی این که زمانی در این خصوص داده شود باید از طریق خودروسازان و وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد.

حتما بخوانید :  پژو 2008 را بیشتر بشناسید + عکس و قیمت در ایران با مشخصات

پیروزبخت درباره موضوع استاندارد خدمات پس از فروش گفت:موضوع خدمات پس از فروش خودروسازان استانداردهایی دارد که موارد لازم نوشته شده و به خودروسازان و وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شده است، اما از آنجاکه اجرای استانداردها به تنهایی در اختیار ما نیست، سازمان استاندارد نمی تواند روی تمام آنها نظارت کند، ولی نظارت لازم در قسمتی که به سازمان استاندارد مربوط است صورت می گیرد. همچنین پیگیری وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره خدمات پس از فروش خودروسازان بسیار جدی اعمال می شود.

توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵


حتما بخوانید :  خودروهای عجیب و غریب سال 2016 را اینجا مشاهده کنید + عکس