توهین به قرآن توسط بازیگر زن + عکس و تحریف آیه قرآن

تحریف و توهین به قرآن توسط بازیگر زن + عکس

توهین به قرآن : اسماء مصطفی بازیگری است که به خاطر تشویق مردم به تماشای تئاتر به قرآن توهین کرده و آیه ای از قرآن را تحریف کرده است.

بازیگری که به قرآن توهین کرد

اسماء مصطفی بازیگر اردنی به خاطر تئاتر به قران توهین کرد , این کار او باعث شد نامش از لیست هنرمندان حذف شود.

ساری اسعد، رئیس انجمن هنرمندان اردن در این باره گفت:این انجمن اسماء مصطفی را به دلیل تحریف آیه ای از قرآن اخراج کرده است.

وی افزود:انجمن هنرمندان اردن برای رسیدگی به شکایت ها علیه اسماء مصطفی جلسه انضباطی فوق العاده تشکیل داد و تصمیم به اخراج وی و حذف اسمش از لیست هنرمندان گرفت.

توهین به قرآن

بازیگر اردنی موهن به قران

ساری اسعد با بیان اینکه اسماء مصطفی معنی آیاتی را که تحریف کرده، نفهمیده است، وی را بازیگری خودشیفته توصیف کرد که برای رسیدن به شهرت از دین اسلام سوء استفاده می کند

اسعد گفت:من از او خواستم که مطلبی را که در فیس بوک نوشته، حذف و از مردم به خاطر توهین به قرآن عذرخواهی کند؛ اما او نپذیرفت، به همین دلیل انجمن هنرمندان جلسه ای فوق العاده تشکیل داد و تصمیم به اخراج وی که بازیگر مطرحی نیست، گرفت.

حتما بخوانید :  وقتی مریم معصومی بازیگر زن جوان ایرانی عاشق می شود + تصاویر

پیش تر این هنرپیشه اردنی در صفحه فیس بوک خود آیه اول و دوم سوره تکاثر« أَلْهَاکُمُ التَّکَاثُرُ، حَتَّی زُرْتُمُ الْمَقَابِرَ:تفاخر به بیشترداشتن شما را غافل داشت، تا کارتان [و پایتان] به گورستان رسید» را تحریف کرده و نوشته بود:«الهاکم التکاثر، حتی زرتم المسارح».

وی انگیزه خود از تحریف قرآن را تشویق مردم به تماشای تئاتر اعلام کرده بود!

این اقدام موهن اعتراض مردم اردن و جامعه هنرمندان این کشور را برانگیخت و چند تن از بازیگران اردنی دادخواست هایی علیه اسماء مصطفی تنظیم و از وی شکایت کردند.

تحریف و توهین به قرآن توسط بازیگر زن + عکس


حتما بخوانید :  فیلم دستگیری زن تروریست در حرم امام منتشر شد + دانلود فیلم