توییتر وزیر خارجه بحرین هک شد + تصاویر منتشر شده در صفحه توییتر

هک شدن توییتر وزیر خارجه بحرین

توییتر وزیر خارجه بحرین : هکرها توانستند امروز شنبه صفحه توییتر وزیر خارجه بحرین را هک کرده و مطالب تهدید آمیزی علیه آل خلیفه و آل سعود در آن منتشر کنند. هکرها تحت نام “واحد نفود و کسب اطلاعات” گروهان های المختار صفحه رسمی خالد بن احمد آل خلیفه در شبکه اجتماعی توییتر را هک کردند.

وزیر خارجه بحرین

هکرها در صفحه هک شده وزیر خارجه بحرین تهدیدهایی علیه خاندان حاکم در بحرین و عربستان منتشر کردند.

برپایه این گزارش، آنها همچنین مجموعه ای از ویدئوها و تصاویری را در این صفحه منتشر کردند که حاوی صحنه های درگیری با نیروهای امنیتی در بحرین و گوشه ای از سخنرانی های آیت الله شیخ نمر باقر النمر روحانی مخالف بارز شیعه عربستان است که رژیم سعودی وی را در آغاز سال ۲۰۱۶ میلادی اعدام کرد.

واحد نفود و کسب اطلاعات گروهان های المختار همچنین در صفحه هک شده وزیر خارجه بحرین نوشت: اطلاعات مهمی را که به آن دست یافته است، برملا خواهد کرد.

هک شدن توییتر وزیر خارجه بحرین

در صفحه هک شده وزیر خارجه بحرین از جمله این عبارت نوشته شده است: تهنیت از طرف نیروهای مقاوم در قطیف به نیروهای مقاوم آزاده در بحرین. ای آل خلیفه و ای آل سعود؛ ای بردگان آمریکا و اسرائیل؛ شما را برخواهیم چید.

عبارت “از طرف انقلابیون بحرین به مردان استوار در العوامیه تهنیت می فرستیم” از دیگر مطالب منتشر شده در صفحه هک شده وزیر خارجه بحرین است.

حتما بخوانید :  کیم جونگ اون - رهبر کره شمالی ( از ازدواج تا رازهای جالب زندگی )

هک شدن صفحه شخصی وزیر خارجه بحرین در توییتر با هک شدن ایمیل یوسف العتیبه سفیر امارات در واشنگتن همزمان شده است.

تصویر توييتر هک شده وزير خارجه بحرين که در حال انتشار تصاوير شهداء و جنايات آل خليفه و آل سعود در بحرين و حجاز است

العتیبه از بارزترین شخصیت های فعال و موثر در تصمیم گیری آمریکا در واشنگن است و در سایه بذل و بخشش پولهای فراوان، از روابط خوبی با شمار زیادی از مسئولان آمریکایی برخوردار است.

سخنگوی سفارت امارات در واشنگتن با تایید هک شدن ایمیل العتیبه افزود: در جریان هک شدن ایمیل به اسناد سفیر دست یافته شده و این اسناد درز کرده است.

اسناد درز کرده شامل نامه نگاریهای بازده زمانی سال ۲۰۱۴ تا ماه گذشته میلادی است که جزئیات زیادی از تماس سفارت امارات در واشنگتن با شرکت های فعال در زمینه روابط عمومی را به منظور خدشه وارد کردن به چهره هم پیمانان واشنگتن برملا می کند.

توییتر وزیر خارجه بحرین هک شد