میهن هاست
صفحه اصلی اخبار روز تک تیرانداز جدید ارتش به نام «طاهر» رونمایی شد + مشخصات و...

تک تیرانداز جدید ارتش به نام «طاهر» رونمایی شد + مشخصات و عکس

جدیدترین اسلحه تک تیرانداز ارتش رو شد

تک تیرانداز جدید : در جریان برگزاری رزمایش بزرگ نیروی زمینی ارتش جدیدترین اسلحه تک تیرانداز نیروی زمینی ارتش با برد ۱۲۰۰ متر رونمایی شد.

در جریان برگزاری رزمایش بزرگ نیروی زمینی ارتش که با عنوان «محمدرسو‌ل‌الله(ص)۴» در گستره بیش از ۲۰۰ هزار کیلومتر مربع در حال برگزاری است جدیدترین سلاح تک‌تیرانداز این نیرو با نام «طاهر» رونمایی شد.

عکس تک تیرانداز جدید ارتش ایران

13950921000697 PhotoL تک تیرانداز جدید ارتش به نام «طاهر» رونمایی شد + مشخصات و عکساین سلاح با وزن ۴ کیلو و ۴۰۰ گرم (بدون دوربین و خشاب) و طول یک متر و ۲۸۰ سانتی‌‌متر می‌تواند کالیبر ۷.۶۲ را به صورت دقیق شلیک کند.

بُرد نهایی سلاح طاهر ۱۲۰۰ است اما بُرد موثر آن با دوربین ۸۰۰ متر و بدون دوربین به ۴۰۰ متر می‌رسد.

13950921000696 PhotoL تک تیرانداز جدید ارتش به نام «طاهر» رونمایی شد + مشخصات و عکسامیر زواره‌ای معاون جهاد خودکفایی نیروی زمینی ارتش نیز در خصوص این سلاح اظهار داشت:

اسلحه تک‌تیرانداز یکی از نیازهای مبرم نیروی زمینی خصوصا تکاوران است و ما در سال‌های اخیر چند نمونه از این سلاح‌ها را تولید کردیم که «شاهر» و باهر دو نمونه قبلی این سلاح‌ها است.

تک تیرانداز جدید ساخت ایران

13950921000694 PhotoL تک تیرانداز جدید ارتش به نام «طاهر» رونمایی شد + مشخصات و عکسوی خاطرنشان کرد: تست‌های سلاح طاهر نیز انجام شده و آماده تولید و تحویل به یگان‌های عمل‌کننده است.

13950921000698 PhotoL تک تیرانداز جدید ارتش به نام «طاهر» رونمایی شد + مشخصات و عکس

تک تیرانداز جدید ارتش ایران


حتما بخوانید :  ریال به تومان ، جدیدترین تغییر در پول کشور + جزئیات