تیراندازی مرگبار به بازیکن فوتبال و خانواده اش + عکس و جزئیات

تیراندازی مرگبار به بازیکن لیگ دسته دوم

تیراندازی به بازیکن فوتبال : بر اثر شلیک مرگبار گلوله به مدافع تیم فوتبال دینامر در لیگ دسته دو آلمان این بازیکن به شدت مجروح شده و یکی از اعضای خانواده اش هم به قتل رسیده است.

فوتبالیست آلمانی هدف شلیک مرگبار قرار گرفت

تیم دسته دومی دینامو درسدن آلمان امروز (چهارشنبه) با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد،مارک واکس، مدافع جوان این تیم و خانواده اش در فروشگاهی در شهر ویزبادن هدف شلیک گلوله قرار گرفتند که در اثر این تیراندازی مرگبار، این بازیکن به شدت مجروح شده و یکی از اعضای خانواده اش به قتل رسیده است.

بر اساس گزارش ها جراحات وارده به این بازیکن ۲۱ ساله به حدی جدی بود که فورا تحت عمل جراحی قرار گرفت، هرچند پزشکان خبر داده اند خطری زندگی مارک واکس را تهدید نمی کند.

D8B4D984DB8CDAA9 D985D8B1DAAFD8A8D8A7D8B1 تیراندازی مرگبار به بازیکن فوتبال و خانواده اش + عکس و جزئیاتفوتبالیست جوان لیگ دسته دو آلمان مورد هدف شلیک گلوله قرار گرفت

پلیس ویزبادن بدون نام بردن از کسی اعلام کرد ،روز سه شنبه در این حادثه یک زن ۵۹ ساله که از کارمندان این فروشگاه بوده کشته شده است.

پلیس اعلام کرد به دنبال یک مرد مظنون است، این در حالی است که رسانه های آلمانی این حادثه را سرقت مسلحانه دانستند.

حتما بخوانید :  جشن تولد بهنوش بختیاری در یک رستوران با تیپ و لباس متفاوت + عکس

واکس امسال از ماینتس به درسدن پیوست اما در فصل جاری مسابقات «بوندس لیگای ۲» فقط در چند بازی نیمکت نشین بوده و هنوز موفق نشده که برای این تیم دسته دومی آلمان به میدان برود.

تیراندازی مرگبار به بازیکن فوتبال


حتما بخوانید :  زمین لرزه در جنوب پاکستان با قدرت 6.6 ریشتر + جزئیات حادثه