تیراندازی در بوشهر و یکی از روستاهای استان + جزئیات حادثه

تیراندازی در یکی از روستاهای استان بوشهر ۶ مجروح بر جای گذاشت

تیراندازی در بوشهر : در تیراندازی بامداد امروز در مزرعه‌ای در اطراف روستای شهنیا از توابع شهرستان دیر استان بوشهر ۶ نفر مجروح شدند.

خبرگزاری فارس: تیراندازی در یکی از روستاهای استان بوشهر 6 مجروح بر جای گذاشت

به گزارش شهر مطلب به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دیر، در تیراندازی بامداد امروز در مزرعه‌ای در اطراف روستای شهنیا از توابع شهرستان دیر استان بوشهر، ۶ نفر مجروح شدند.

شاهدان عینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کردند: چند نفر ناشناس با اسلحه شکاری و چماق بامداد امروز با تعدادی از اتباع افغانستانی در مزارع این روستا درگیر شدند که ۶ نفر به دلیل اصابت مستقیم گلوله مجروح و به بیمارستانی در شهر کنگان منتقل شدند که از وضعیت سلامتی آنها خبری در دسترس نیست.

یک مقام پلیس که خواست نامش فاش نشود با تایید این خبر به خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دیر گفت: پلیس موفق شد در کمتر از چهار ساعت هفت نفر از ضاربین فراری را شناسایی و چهار نفر عاملین اصلی را همراه سلاح بکار رفته در جرم دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی تحویل مقامات قضایی دهد.

به دنبال دستگیری این ضاربین موجی از خوشحالی روستای شهنا در شهرستان دیر استان بوشهر را فرا گرفت و مردم از اقدام به موقع فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان دیر در دستگیری ضاربین تشکر کردند.

حتما بخوانید :  حذف صفر از پول ملی و مزایا و معایب حذف صفر از پول ملی

تیراندازی در بوشهر