تیپ سحر دولتشاهی در تایلند در کنار بازیگران مرد + عکس

تیپ نامتعارف سحر دولتشاهی

تیپ سحر دولتشاهی : حضور بازیگران و نمایندگان هنری کشورمان در میهمانی تایلندی ها هم خالی از نقد نبود .تیپ سحر دولتشاهی اولین موضوع انتقاد در این میان بود.

Image result for ‫سحر دولتشاهی‬‎

تیپ سحر دولتشاهی در میهمانی تایلندی ها

بهرام رادان و سحر دولتشاهی بازیگرانی بودند که به همراه برخی از هنرمندان عرصه موسیقی به تایلند سفر کرده بودند. در مهمانی هنرمندان دو کشور ایران و تایلند بازیگر معروف زن ایرانی با تیپی غیرمتعارف ظاهر شد!

بنابراین گزارش، به دنبال ارتباطات فرهنگی هنرمندان دو کشور« ایران» و «تایلند» که نشست قبلی شان در تالار وحدت برگزار شده بود، جمعی از بازیگران، عکاسان و خوانندگان ایرانی با حضور در کشور تایلند ضمن ارتباط با فعالان فرهنگی و هنرمندان این کشور از جاذبه های گردشگری و آداب و رسوم تایلندی ها با خبر شدند!

در این برنامه تماماً فرهنگی که تایلندی ها کوشیدند تا سنت ها و باورهای خود را با هنرمندان ایرانی در میان بگذارند، «سحر دولتشاهی» بازیگر ایرانی با لباسی در جمع تایلندی ها حاضر شد که هیچ نشانی از فرهنگ ایرانی و اسلامی ندارد!

«سحر دولتشاهی» پیش از این در جشنواره های بین المللی نیز با همین سبک پوشش حضور پیدا کرد و موجب تمسخر کاربران فضای مجازی قرار گرفت تا جایی که برخی نوشتند وی در اثر شدت عجله برای حضور در جشنواره، «پرده هتل» را از جا در آورده و به تن کرده است!

حتما بخوانید :  بیوگرافی میترا حجار به همراه عکس های جدید میترا حجار و همسرش

تیپ سحر دولتشاهی و بازیگران ایرانی در تایلند

این بازیگر که در سبک جدید ابداعی لباس پوشیدن خود از پوشش کلاهی کوچک بجای روسری یا مقنعه استفاده می کرده، بی توجه به اینکه نماینده فرهنگ ایران اسلامی است در مجامع بین المللی حضور می یابد.

گفتنی است هنرمندان تایلندی در پوششی کاملا ساده و رسمی و حتی در شرایطی که هیچ حجابی ندارند، بدون هر گونه جلب توجه در تصاویر حضور داشته و سنت های دیرین کشور خود را برای هنرمندان ایرانی به نمایش درآوردند، اما هنرمند ایرانی که انتظار می رفت همه شکوه فرهنگ کشورش را به تایلند عرضه کند، با لباس ابداعی غربی وارد این کشور شد.

تیپ سحر دولتشاهی در تایلند


حتما بخوانید :  گروگان گیری در مشهد + عکس و جزئیات گروگان گیری خانوادگی