ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ۹۶ + عکس و فیلم و حاشیه

احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ۹۶ : در اتفاقی که توسط تحلیلگران پیش بینی شده بود، محمود احمدی نژاد کاندیدای ریاست جمهوری شد. این درحالیست که وی قبلا اعلام کرده بود از صحنه انتخابات کناره گیری کرده است.

فوری / احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

پیش از این رهبر معظم انقلاب در جلسه ای، حضور وی در انتخابات را به صلاح ندانسته بود و احمدی نژآد نیز طی بیانیه ای، اعلام کرده بود که از سخنان رهبر معظم انقلاب تبعیت کرده است!

وی در بیانیه کناره گیری خود گفته بود: احمدی نژاد: آقا فرمودند مصلحت نیست، گفتم باشد، یک ثانیه هم طول نکشید / برخی شعارها ابراز احساسات مردم بود، البته تذکر دادم این ها را نگویید/ رهبری فرمودند، خیال همه راحت شد / بخدا اگر یک در ده هزار میلیارد کاندیداتوری در ذهنم بود، الان آن هم نیست / به نزدیکانم توصیه می کنم به انتخابات وارد نشوند/ مطمئن باشید درباره برخی مسائل داخل صحبت خواهم کرد / سفرهای استانی ام ادامه پیدا می کند

فیلم ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ۹۶

دانلود فیلم

لحظه ثبت نام احمدی نژاد

حرکت جالب احمدی نژاد پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری!

گفتنی است، محمود احمدی‌نژاد سال گذشته (۹۵/۷/۶) طی نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب در پاسخ به توصیه ایشان، اعلام کرده بود که کاندیدا نمی‌شود.

حتما بخوانید :  حرف های جنجالی رضا رویگری در برنامه زنده دعوت + تصاویر و حاشیه ها

ثبت‌نام از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری از روز گذشته (سه‌شنبه ۲۲ فروردین) آغاز شده و تا روز شنبه ۲۶ فروردین ادامه دارد. انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت امسال برگزار می‌شود.

 

همراهی بقایی توسط حمدی نژاد و مشایی در ساختمان وزارت کشور

000 74 ثبت نام انتخابات 96 ( تصاویر و حاشیه های جالب و دیدنی )000 73 ثبت نام انتخابات 96 ( تصاویر و حاشیه های جالب و دیدنی )ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ۹۶ + عکس و فیلم و حاشیه


حتما بخوانید :  انفجار گاز در ورامین در واحد LPG + تصاویر و جزئیات حادثه