جدایی چکامه چمن ماه از شبکه جم + جزئیات و ماجرای جدایی بازیگر زن

شبکه جم“>

چکامه چمن ماه در آستانه جدایی از شبکه جم

جدایی چکامه چمن ماه از شبکه جم : چکامه چمن ماه بازیگر زن ایرانی که مدتی در شبکه جم فعالیت کرد اما انگار قصد جدایی از این شبکه را دارد, آیا او به ایران برمیگردد ؟

جدایی چکامه چمن ماه از شبکه جم

همین چند وقت پیش بود که خبری از کشف و حجاب چند بازیگر زن ایرانی منتشر شد و سر و صدای زیادی به پا کرد. اما این پایان کار نبود، در ادامه خبرهای ضد و نقیضی مبنی بر ساخت سریال ترکیه ای و حضور بازیگران ایرانی به گوش رسید تا اینکه این خبر به واقعیت تبدیل شد.

و اکنون شنیده ها حکایت از آن دارند که چکامه چمن ماه یکی از بازیگران سینمای ایران به دلیل مشکلات شبکه جم تصمیماتی را مبنی بر جدایی از این شبکه گرفته است.

شبکه ماهواره ای جم که در دو سال اخیر به واسطه جذب برخی بازیگران و عوامل درجه دوی ایرانی در کانون توجه قرار دارد از مهرماه امسال مواجه شده با جدایی تعدادی از همین بازیگران و عوامل به دلیل تبدیل وضعیت از قرارداد سالانه به قراردادهای پروژه ای.

حتما بخوانید :  دیدار عادل الجبیر با سردار سلیمانی + جزئیات و دلیل این دیدار

DA86DAA9D8A7D985D987 DA86D985D986 D985D8A7D987 جدایی چکامه چمن ماه از شبکه جم + جزئیات و ماجرای جدایی بازیگر زنچکامه چمن ماه به ایران برمیگردد؟

به تازگی حالا چکامه چمن ماه بازیگر برخی آثار این شبکه هم ساز جدایی کوک کرده و در آستانه جدایی از جم است.

چکامه چمن ماه به دلیل تحت فشار قرار گرفتن به جهت کاهش دستمزد و همچنین قطع کردن حقوق ثابت بازیگران و عوامل شبکه جم از طرف مدیر دفتر آنتالیا در آستانه جدایی است.

هنوز مشخص نیست که چکامه بعد از جدایی از جم چه خواهد کرد؟ آیا به ایران بازخواهد گشت یا در همان ترکیه بیزنس جدیدی را آغاز خواهد کرد؟

دلیل جدایی چکامه چمن ماه از شبکه جم


حتما بخوانید :  تیپ جدید پگاه آهنگرانی بازیگر + عکس های جدید