جدیدترین مسواک جهان برای تمیز کردن دندان با ایده جالب + عکس

مسواک Amabrush ایده ای جدید برای تمیز کردن سریع دندان

جدیدترین مسواک جهان : مسواک Amabrush در حالی جدیدترین وسیله برای تمیز کردن دندان شماست که این مسواک می تواند در کمتر از ده ثانیه تمامی دندان های شما را تمیز کند. در ادامه با سایت شهر مطلب همراه شوید.مسواک Amabrush این توانایی را دارد که بطور دقیق در عرض ۶ ثانیه تمامی دندان ها را بصورت استاندارد شستشو دهد. اگر تنها دلیل شما برای مسواک نزدن زمان بردن آن می باشد، بهتر است از این محصول خلاقانه استفاده کنید.

مسواک Amabrush

مسواک جدید شرکت بلیزدنت تحت عنوان Amabrush این امکان را به شما می‌ دهد که با قرار دادن این مسواک مخصوص در دهان بدون متحمل شدن کوچکترین زحمتی همه دندان‌ های شما تمیز شود.

در واقع قطعه اصلی Amabrush یک موتور الکتریکی است که به صورت آهنربایی به مسواک مخصوص متصل شده و دندان‌ ها را تمیز می‌ کند. بنابراین می‌ توان از یک موتور روی چندین مسواک بهره برد.

این مسواک مخصوص از یک دهان‌ گیر سیلیکونی ضد باکتری با ردیف‌ های متعدد تمیز کننده نرم تشکیل شده است. سپس هنگام اتصال موتور این ردیف‌ ها شروع به لرزش با فرکانس‌ های مختلف می‌ کند. همزمان مقدار مشخصی خمیر دندان که در یک کپسول مخصوص قرار دارد، از میکرو کانال‌ های تعبیه شده در ساختمان این مسواک به دهان تزریق می‌ شود. پس از چند ثانیه تنها کاری که لازم است انجام دهید، این است که مسواک را از دهان خارج کرده، دهانتان را بشویید. سپس مسواک را از موتور جدا کرده و کنار بگذارید.

حتما بخوانید :  اصابت موشک به جولان هنگام حضور نتانیاهو + جزئیات و اخبار جدید

این مسواک توسط دندانپزشکان توصیه می‌ شود. البته دهان‌ گیرهای این مسواک متناسب با ساختار دهان هر فرد طراحی نمی‌ شود و باید هر سه تا ۶ ماه تعویض شود که حدود ۷ دلار هزینه در بر خواهد داشت. موتور الکتریکی این مسواک به صورت بی‌ سیم شارژ می‌ شود و با هر بار شارژ تا یک ماه کار می‌ کند. قیمت این دستگاه در حال حاضر ۹۰ دلار است.


حتما بخوانید :  قول منصوریان به هواداران استقلال ، روزهای خوبی در انتظار هواداران است