جراحی زیبایی پوتین آیا حقیقت داد؟ + جزئیات جراحی صورت پوتین

آیا جراحی پلاستیک صورت پوتین صحت دارد ؟

جراحی زیبایی پوتین : برخی رسانه ها، تصاویر پوتین را از سال ۲۰۰۱ تا کنون بررسی و منتشر کرده اند و تردیدی نیست که ولادیمیر پوتین حالا بهتر و جوانتر به نظر می رسد.

Image result for ‫پوتین‬‎

پوتین زیر تیغ جراحی پلاستیک صورت

اگر توجه کرده باشید، پوتین اخیراً متفاوت به نظر می رسد. خیلی متفاوت. او جوانتر و شاداب تر است علی رغم این که پا به سن می گذارد.
در ماه آوریل سال گذشته (فروردین ۹۴) میل آنلاین مطلبی منتشر کرد و در آن از پوتین با عنوان «چهره در حال تغییر روسیه» نام برد که احتمالاً روی پوست صورتش جراحی پلاستیک انجام داده است یا بوتاکس تزریق کرده است. اما این نخستین بار نیست که چنین پرسشی مطرح می شود.

پوتین در سال ۲۰۱۱با زخمی زردرنگ روی صورتش ظاهر شد و رسانه های روسیه در همان زمان، احتمال زیر تیغ جراحی رفتن او را مطرح کردند. البته یک سخنگوی پوتین این ادعا را تکذیب کرد.

برخی رسانه ها، تصاویر پوتین را از سال ۲۰۰۱ تا کنون بررسی و منتشر کرده اند و تردیدی نیست که ولادیمیر پوتین حالا بهتر و جوانتر به نظر می رسد.

پوست بدن چین و چروک پوتین

وی در ماه مارس سال گذشته (اسفند ۹۳) ۱۰ روز در برابر دوربین رسانه ها ظاهر نشد و در بازگشت، صورتی بدون چین و چروک داشت!

حتما بخوانید :  پیشمرگه زن کُرد 3 تروریست داعشی را اسر کرد + عکس

حالا هم که پوتین کنفرانس خبری پایان سال خود را برگزار کرد، کاملاً بدون چین و چروک است. ما در این حوزه متخصص و صاحب نظر نیستیم؛ اما آیا کسی راز پوتین را می داند؟

آیا جراحی پلاستیک صورت پوتین صحت دارد ؟ + عکس