جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )

تصاویر جزیره مرگ که کسی از آن زنده بیرون نمی آید

جزیره مرگ : بعضی از انسان ها میباشند که هنوز در حال و هوای قبیله هاي و سبک خودشان در جزایر دورافتاده زندگی می‌کنند، و بعضی هایشان هم برای غریبه ها خطرناک میباشند. جزیره اي وجود دارد که اگر کسی در این جزیره توقف نماید دیگر زنده نخواهد ماند خیلی از افراد در این جزیره ناپدید شده اند و کلا این جزیره خطرناک می باشد

با وجود این که جزیره ي “نورث سنتینل” طبیعت شگفت انگیزی دارد، اما آن چه در پشت جنگل هاي انبوه و درختانش مخفی شده همچنان ناشناخته باقی مانده هست؛ زیرا نزدیک شدن به این جزیره خطرناک بوده و مساوی با مرگ هست.

عکس هایي از جزیره مرگ که بسیار خطرناک هست

1888341706 parsnaz com جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )جزیره ي هندی مرموز که هر کس به سواحل آن نزدیک شود توسط بومیان جزیره کشته خواهد شد

در این جزیره یک قبیله ي مرموز زندگی می‌کنند که از آمدن غریبه ها به جزیره ي خود امتناع کرده و پیشگیری می‌کنند. هر غریبه اي که به سواحل جزیره نزدیک شود خودش را در معرض خطر بزرگی قرار داده، زیرا بی درنگ وی را به قتل خواهند رساند.

1796708636 parsnaz com جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )قبیله ي مرموز “سینتیلیسی” که گفته میشود از هزاران سال پیش به این جزیره قدم گذاشته و در آنجا زندگی می‌کنند در مواجهه با کسانی که از نزدیکی جزیره عبور کنند رفتار تهاجمی و خشنی دارند. حتی هلیکوپترهایی که در ارتفاعات پایین بر فراز جزیره به پرواز در می‌آیند تا ناهمواری ها و توپوگرافی منطقه را بررسی کنند هم از گزند تیرها و نیزه هاي آنان در امان نیستند.

حتما بخوانید :  ساختمان پنتاگون ( حقایق شگفت انگیز و عجیب در مورد پنتاگون )

933551327 parsnaz com جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )این جزیره در خلیج بنگال قرار گرفته و تحت تصرف و مدیریت هند می باشد، اما تا به امروز جزیره و ساکنان آن با وجود زندگی نزدیک به شصت هزار سال در جزیره همچنان معمایی حل نشده باقی مانده اند.به نظر میرسد که تعداد ساکنان جزیره از ده ها تا صدتن باشند، «حداقل پنجاه و حداکثر چهارصد نفر».

1423810128 parsnaz com جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )مردم قبیله از پیشرفت و تکنولوژی هیچ چیزی نمیدانند، تمام درها را به روی دنیای بیرون بسته اند، حتی هیچ کسی نمی‌داند که زبان رسمی انها چیست و چگونه زندگی میکنند و چه آداب و رسومی دارند.

690735697 parsnaz com جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )به علت خطرناک بودن هر گونه تماس با جزیره و نزدیک شدن به آن عکس هاي و گزارش هاي کمی درمورد ي آن وجود دارد. تصویر هاي موجود هم به علت این که از فاصله ي دور گرفته شده اند بسیار بی کیفیت میباشند.

365680300 parsnaz com جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )دولت هند به علت خطرناک بودن جزیره نزدیک شدن به سه مایلی آن را ممنوع اعلام کرده هست.

لازم به ذکر هست که دولت هند تاکنون بارها سعی در ایجاد رابطه و گفتگو با مردم قبیله کرده هست اما همۀ ي آن ها شکست خورده و نتیجه اي در بر نداشته هست. به همین علت هند تمام تلاش هاي خود برای رابطه برقرار کردن با جزیره را متوقف کرده و آنان را به حال خود رها کرده هست.

حتما بخوانید :  شادی رهبر کره شمالی خبر ساز شد + عکس شادی کردن عجیب

1861425764 parsnaz com جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )ساکنان جزیره پس از تسونامی سال ۲۰۰۴ میلادی به گروه هاي امدادی که سعی داشتند به انها غذا و لباس بدهند حمله کردند. گویا برایشان فرقی نمی‌کند که غریبه ها با هدیه آنجا رفته و یا دست خالی به دیدارشان بروند.

2141555405 parsnaz com جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )615376570 parsnaz com جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )1823019973 parsnaz com جزیره مرگ ( تصاویر جزیره خطرناک که کسی از آن زنده بیرون نمی آید )نمایی از مردم جزیره، تصویر از “آکسفورد ژورنال”