جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

بازیگران و ستاره ها با جشن تولد اعیانی و لاکچری

جشن تولد چهره های هالیوود : تعداد زیادی از ستاره هاي سرشناس دنیا برای جشن تولد خود خرج هاي آنچنانی میکنند و تا دلتان بخواهد هزینه هاي سنگین می‌کنند. ستاره ها برای منزل، حلقه نامزدی، جشن عروسی، لباس و آرایش خود هزینه زیادی می‌پردازند، بنابراین تعجبی ندارد که جشن تولد خود را نیز باشکوه و مجلل برگزار کنند. اگر دوست دارید بدانید که مجلل ترین جشن تولدها متعلق به کدام ستاره بوده هست، با ما همراه باشید.

جشن تولد جاستین بیبر

807454405 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیاتجاستین بیبر جشن تولد ۲۱ سالگی خود را در جزیره اي خصوصی برپا کرد. او این جزیره را تنها برای تولدش کرایه کرد تا بتواند برای میهمانانی چون هایلی بالدوین سنگ تمام بگذارد. چه چیزی مجلل تر از یک جشن تولد رویایی در جزیره اي خوشگل میان آب ها؟

جشن تولد بیانسه

1311615943 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

در سال ۲۰۱۶، زمانی که بیانسه ۳۵ ساله شد، تصمیم گرفت که یک جشن تولد باشکوه برای خود برگزار کند. فهرست میهمان هاي او پر بود از ستاره هاي هالیوودی چون جی زی، آشر، آلیشا کیز، سویز بیتز، میشل ویلیامز و کلی رولند. تم این جشن مد دهه ۷۰ بود که بسیار میهمانان را سر ذوق آورد. اما تولد او به همین جا ختم نشد، بلکه او تعطیلات خود را با خانواده اوباما و بیل کلینتون گذراند و در نهایت تولدی خاطره انگیز را برای خود رقم زد.

جشن تولد کریس جنر
587542529 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

کریس جنر برای تولد ۶۰ سالگی اش توسط دخترانش سورپرایز شد. در این تولد ستاره هاي بسیاری چون ویل و جیدا پینکت اسمیت، جان لجند و کریسی تیگن و تینا نوولس حضور داشتند. سالن میهمان ها پر از چلچراغ، بادکنک، فشفشه و توپ هاي رنگی بود که فضای پر از هیجانی را ایجاد کرده بود.

جشن تولد کریسی تیگن2100229282 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

جان لجند به خوبی می‌داند که چگونه دل همسرش را به دست آورد. این خواننده سرشناس، برای تولد ۳۰ سالگی همسرش، جشنی باشکوه در نیویورک ترتیب داد. او حتی خودش نیز برای او آهنگی را به صورت زنده اجرا کرد. مطمئنا کریسی از این سورپرایز بی نهایت شاد شد.

جشن تولد اپرا وینفری

941002118 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

اپرا وینفری برای تولد خودش سنگ تمام گذاشت. در سال ۲۰۱۴ او جشن تولد ۶۰ سالگی خودش را به همراه جشن تولد ۸۰ سالگی یکی از دوستانش به نام باب ولوز، با بیش از ۲۰۰ میهمان در کالیفرنیا برگزار کرد. در سال ۲۰۰۴ باب ولوز اینکار را برای اپرا انجام داده بود، بنابراین تعجبی ندارد که او نیز بخواهد این لطف وی را جبران کند.

حتما بخوانید :  ملکه الیزابت دوم ( از عادت های جالب زندگی تا عکس و بیوگرافی )

جشن تولد لرد880009546 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

شاید تعجب کنید اما یکی از باشکوه ترین تولدها میان ستاره ها، تولد لرد بود که توسط دوست صمیمی اش تیلور سوئیفت برگزار شد. در سال ۲۰۱۶ تیلور سوئیفت به مناسب ۲۰ سالگی لرد، جشنی را در نیویورک ترتیب داد. در این میهمانی افرادی چون کارلی کلاوس، عزیز انصاری، لینا دانمر، جک آنتونوف و… دعوت بودند.

جشن تولد کیت ماس
1779932416 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

این سوپرمدل سرشناس تولد ۴۰ سالگی اش را با حضور ۱۵۰ میهمان و به مدت ۴ روز در منزل اش در انگلستان جشن گرفت. این مراسم که با تم فستیوال گلاستونبری برگزار شد، حدود ۱۰۰۰۰۰ یورو هزینه برداشت. از هیجان هاي این جشن نیز حضور فالگیر «فال تاروت»، آتش باز، نقاش صورت و… بود.

جشن تولد نائومی کمبل

529070682 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

نائومی کمبل تولد ۴۰ سالگی اش را در هتل مجللی در کن فرانسه برگزار کرد. او این روز مهم را در کنار افراد مشهوری چون جنیفر لوپز، مارک جاکوبز، میشل رودریگز و غیره سپری کرد. جشن تولد او یکی از مجلل ترین مراسم میان ستاره ها بود.

جشن تولد کریستن بل
179515351 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

کریستن بل در تولد ۳۱ سالگی اش سورپرایز شد. از آنجا که همسرش، دکس شپارد، از خواسته قلبی او باخیر بود، برایش یک حیوان تنبل خرید. کریستن با از مشاهده حیوان مورد علاقه اش آن قدر هیجان زده شد که وسط میهمانی اشک هایش سرازیر شد.

جشن تولد مایلی سایرس

980135584 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

تولد ۲۲ سالگی مایلی سایرس در سال ۲۰۱۴ یکی از باشکوه ترین جشن تولدها بوده هست. او مراسم خود را به همراه نامزدش پاتریک شوارتزنگر در یک کلاب در هالیوود برپا کرد. یکی از هیجان انگیزترین بخش هاي این میهمانی کیک تولد او بود که به شکل یک پیتزای بزرگ تزیین شده بود.

جشن تولد لیندزی لوهان
122340577 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

در سال ۲۰۰۶، لیندزی لوهان برای تولد ۲۰ سالگی اش جشنی بزرگ ترتیب داد. این جشن برای او ۱۰۰۰۰ دلار هزینه داشت. او در این میهمانی ستاره هایي چون نیکول ریچی، کیت باسورث، اوون ویلسون و… را دعوت کرد.

جشن تولد میشل اوباما
1338990558 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

تولد ۵۰ سالگی میشل اوباما در کاخ سفید برگزار شد. چه چیزی مجلل تر از این؟ این میهمانی که در سال ۲۰۱۴ برگزار شد شاهد حضور ستاره هایي چون بیانسه، جان لجند، جنیفر هادسون، ساموئل ال. جکسون، استیوی واندر و… بود.

جشن تولد سایمون کاول

1447000078 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

سایمون کاول ۴۰۰ نفر را به مناسبت تولد ۵۰ سالگی اش دعوت کرد. او یک سالن VIP به مساحت ۲۵۰۰ آکر در انگلستان کرایه کرد که هیجانات زیادی در آن از جمله استخری از کوسه هاي کوچک، به همراه داشت. این میهمانی برای او حدود ۱.۳ میلیون دلار هزینه داشت.

حتما بخوانید :  نیکول کیدمن خوشتیپ و زیبا ( بیوگرافی و عکس های جدید )

جشن تولد نورث وست
873139319 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

کیم کارداشیان و کانیه وست به مناسبت جشن تولد ۱ سالگی فرزندشان، نورس ورث، جشنی باشکوه برپا کردند. میهمان ها لباس هایي با تم فستیوال به تن کردند و از حضور موسیقی زنده و چرخ و فلکی بسیار بزرگ لذت بردند. این میهمانی در قصر کیم کارداشیان واقع در کالیفرنیا برگزار شد.

جشن تولد بلو آیوی

1858319275 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

بیانسه و جی زی برای تولد یک سالگی دخترشان میلیون ها دلار خرج کردند که تنها ۹۵۰۰۰ دلار آن برای گل هاي رز و ۲۰۰۰ دلار آن برای کیک صرف شد. تم این تولد پرنسس بود. اگر چه این تولد بسیار مجلل بود اما کادویی که این دو ستاره برای فرزندشان گرفتند، غوغا کرد. آن ها یک باربی که مزیین به جواهرات بود را به قیمت ۸۰۰۰۰ دلار برای او هدیه گرفتند. ۲۰۰۰۰۰ دلار تنها برای یک جشن تولد؟!

جشن تولد کیتی پری
2143257389 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

تولد ۲۵ سالگی کیتی پری، با تم فیلم «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» بسیار مجلل برپا شد. اما تولد ۳۰ سالگی او در سال ۲۰۱۴ چیز دیگری بود. او به مناسبت این روز مهم ۷۰ نفر از دوستان صمیمی و اقوام اش را از نقاط گوناگون دنیا به صرف شامی در رستوران برج ایفل دعوت کرد.

جشن تولد کیم کارداشیان
468872302 parsnaz com جشن تولد چهره های هالیوود با هزینه ها و شرایط خاص + عکس و جزئیات

کیم کارداشیان برای تولد همسرش سنگ تمام گذاشت. او تولد ۴۰ سالگی کانیه وست را در ویلایی بزرگ در باهاماس برگزار کرد و از تمام خانواده و دوستانش خواست تا در این روز بزرگ کنارش باشند. این میهمانی هیچ چیزی کم نداشت. گرچه از یک کارداشیان، چیز دیگری هم انتظار نمی رفت.