جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )

تصاویری زیبا و شگفت انگیز از جشن شکوفه های گیلاس ژاپن

جشن شکوفه های گیلاس : امروز آخرین ماهِ سال نیز آغاز شد و ما بیش از پیش به فصل زیبای بهار نزدیک هستیم. با این حال، سرمای هوا به گونه ای است که هنوز نمی توانیم انتظار سبز شدن درختان و شکوفه زدن آن ها را داشته باشیم. اما شرایط در دیگر نقاط جهان این گونه نیست و کشورهایی وجود دارند که از حالا به استقبال بهار رفته اند.

754 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )

شهر «کاوازو» که در قسمت شرقی ژاپن و نزدیک به توکیو پایتخت این کشور قرار دارد، به تازگی شاهد شکوفه دادن درختان گیلاس بوده است. این شهر به خاطر داشتن ۸ هزار درخت گیلاس شهرت زیادی دارد و هر ساله توریست های زیادی را جذب می کند. تصاویر زیر، شکوه و زیبایی شکوفه های گیلاس را به شما نشان می دهند، پیشنهاد می دهیم به تماشای آن ها بنشینید و لذت ببرید.

تصاویر جشن شکوفه های گیلاس

750 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )فصل بهار خیلی زود به شهر کاوازو که بیرون از شهر توکیو قرار دارد، رسیده است.

751 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )شکوفه های گیلاس که در فرهنگ ژاپنی «ساکورا» نام گرفته اند، معمولا در اواخر ماه مارس (اوایل بهار) و یا اوایل آوریل (اواسط بهار) پدیدار می گردند.

752 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )درختان گیلاس این شهر، از نوع خاصی هستند که معمولا در ماه فوریه شاهد گل دادن آن ها هستیم.

753 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )بسیاری از گردشگران هر ساله به اینجا می آیند تا مناظر زیبا، شگفت انگیز و رمانتیک شکوفه ها را از نزدیک مشاهده کنند.

754 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )کاوازو در شبه جزیره ایزو قرار گرفته که تنها ۲ ساعت از توکیو فاصله دارد (با قطار.)

755 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )قطاری کوچک در این منطقه تعبیه شده که بازدید کنندگان را به درون شکوفه ها و رایحه خوش آن ها می برد.

حتما بخوانید :  آبشار يخ زده زیبا و تماشایی در کرواسی + تصاویر یخ زدن آبشار

756 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )پرندگان سفید چشم ژاپنی نیز بر روی شاخه های این درختان زیبا قابل مشاهده هستند.

757 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )شکوفه های گیلاس در فرهنگ ژاپن جایگاه ویژه ای دارند و به عنوان یک نماد شناخته می شوند.

758 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )زیبایی موقت آن ها ما را به یاد کوتاه بودن زندگی می اندازد. آن ها نمادی برای پذیرش تقدیر بوده و به نوعی نشان دهنده استقبال برای مرگ هستند.

759 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )شب هنگام چراغ های درون درختان روشن شده و انعکاس تصویر آن ها در آب، صحنه هایی زیبا و شگفت انگیز پدید می آورد.

760 1 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )

japan cherry blossoms blossoms temples japanese bridge 1920x1080 wallpaper Wallpaper 1920x1200 www.wallpaperswa.com 3 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )

cherry blossom season 2014 3 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )هانامی می تواند فقط یک قدم زدن ساده در پارک باشد، اما به طور سنتی این جشن یک پیکنیک زیر درختان شکوفه را نیز شامل می شود. جشن های هانامی قرن هاست که در ژاپن برگزار می شده و امروزه در باغ های عمومی و خصوصی و پارک ها در سراسر کشور برگزار می شود.

نقاط معروف شکوفه های گیلاس ممکن است بسیار شلوغ باشد. به خصوص در مکان های محبوب معمول است که یک نقطه ای از آن قبل از برگزاری جشن رزرو شود. به صورتی که افراد صبح زود به آن جا رفته و نام گروه خود و زمان آغاز جشن را با علامتی مشخص می کنند.

Gorgeous Cherry Blossoms in Yokohama Japan جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )زمان شکوفه دهی درختان گیلاس در ژاپن

مهم ترین عامل در تعیین زمان شکوفه دهی درختان گیلاس، موقعیت جغرافیایی است. به طور کلی، در هوای معتدل شکوفه ها زودتر باز می شوند.

در جنوب ژاپن، در جزایر نیمه استوایی اوکیناوا، درختان گیلاس در اوایل ماه ژانویه شکوفه می دهند، درحالیکه در جزایر شمالی هوکایدو، زمان آن اواخر ماه مه می باشد. در بسیاری از شهرهای ژاپن، از جمله توکیو، کیوتو و اوزاکا زمان شکوفه دهی اوایل ماه آوریل است.

حتما بخوانید :  عکس شهر شانگهای که از نمای جالب و متفاوت گرفته شده است + تصاویر

علاوه بر این، زمان شکوفه دهی درختان گیلاس از سالی به سال دیگر بسته به نوع آب و هوا تفاوت دارد. اگر هوا گرم باشد، درختان زودتر شکوفه خواهند داد و در صورت سردی هوا شکوفه دهی به تأخیر خواهد افتاد.

فصل شکوفه های گیلاس نسبتا کوتاه است. اوج شکوفایی آن ها معمولا یک هفته بعد از اولین شکوفه دهی می باشد و یک هفته بعد، شکوفه ها از درختان فرو می ریزند. باد و باران شدید می تواند این فصل را حتی کوتاه تر کند.

EDWuJCl جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )

top 10 spring festivals 2014 including cherry blossom japan and holi in india hanami جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )

Cherry Blossom Lake Sakura Japan beautiful Pictures Attractive Places to Visit Japan Images Wallpapers Photos جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )

039 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )

JF7 014690r جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )

gilas japan 14 800x533 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 15 800x571 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 800x533 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 1 790x600 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 2 800x533 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 3 800x533 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 4 800x535 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 5 800x531 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 6 800x600 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 7 800x533 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 8 800x533 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 9 466x600 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 10 800x533 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 11 800x533 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز ) gilas japan 12 800x506 جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن ( تصاویر زیبا و شگفت انگیز )