جشن قهرمانی پرسپولیس ۳۰ فروردین ۹۶ + عکس و فیلم و حاشیه ها

جزئیاتی از مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس

سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس برای برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس برنامه ویژه‌ای دارند.

مراسم جشن قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس روز چهارشنبه بعد از بازی مقابل پدیده در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد که قرار است به تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم مدال قهرمانی اهداء شود. مراسم نورافشانی و اهدای جام به پرسپولیس ازجمله اقدامات این جشن بوده و تصمیم گرفته شده چند خواننده مجاز مطرح برای هواداران اجرای برنامه داشته باشند.

ضمن اینکه به دلیل استقبال بیش از حد ظرفت ورزشگاه آزادی از سوی هواداران پرسپولیس، مقرر شده در مقابل محل بلیط فروشی تلویزیون‌های بزرگ LED قرار داده شود.

عکس لحظه بالابردن جام قهرمانی توسط سید جلال

مراسم اهدای جام به بازیکنان پرسپولیس برگزار شد و پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی شانزدهمین دوره لیگ برتر را بالای سر بردند.

فیلم لحظه بالا بردن جام قهرمانی توسط سید جلال حسینی ، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس

عکس حضور پیشکسوتان پرسپولیس در آزادی

پروین، کاشانی، عابدزاده، شاهرودی و پیشکسوتان پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور یافتند.

لحظه به لحظه با جشن قهرمانی پرسپولیس/ نتیجه زنده + تصاویر و حاشیه‌ها
سکوی قهرمانی پرسپولیس هم آماده شد.

از سوی باشگاه و کانون هواداران پرسپولیس هم قرار است طرح موزاییکی ویژه‌ای روی سکوها به نمایش دربیاید.

وسایل نورافشانی زیادی که حجم آنها قابل توجه است، هم اکنون به ورزشگاه آزادی آورده شده و پشت تابلوها تبلیغاتی LED و همچنین مقابل جایگاه قرار دارد تا در زمان جشن قهرمانی پرسپولیس به طور همزمان روشن شود.

پرسپولیس

در دقایق پایانی نیمه نخست دیدار پرسپولیس و پدیده،انفجار نارنجک در ورزشگاه آزادی حادثه ساز شد. پرتاب یک نارنجک به سمتی که عکاسان حضور داشتند در دقایق پایانی بازی،در نیمه نخست اتفاقات تلخی را رقم زد.

تصاویر گویای حادثه رخ داده است:

پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس

تمام بلیت‌های جشن قهرمانی پرسپولیس فروخته شد

بعد از ۹ سال کاپیتان تیم پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر خود گرفت.

* مهدی طارمی، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه توانست برای تیمش گلزنی کند به سمت جایگاه ویژه رفت، به سمت علی پروین اشاره کرد و با دستانش را به شکل قلب درست کرد و برای او فرستاد.

* در پایان بازی و در حالی که مسئولان در حال آماده‌سازی جشن قهرمانی بودند سرود قهرمانی سرخ‌پوشان در ورزشگاه آزادی پخش شد.

*برخی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس فرزندان خود را به ورزشگاه آزادی آورده‌اند تا در جشن قهرمانی حاضر باشند.

*تعدادی از هوادران پرسپولیس پیراهن بزرگی را با نام هادی نوروزی به اهتزاز در آوردند.

*مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان برای اهدای جام به شاگردان برانکو وارد زمین شد. مهدی تاج هم وزیر ورزش را همراهی کرد.

*تعداد بسیار زیادی از تماشاگران با روشن کردن فلش دوربین‌ تلفن‌های همراه خود و فیلم برداری از جشن قهرمانی پرسپولیس فیلم برداری می‌کنند و نمای زیبایی را ایجاد کردند.

*اولین نفر علیرضا بیرانوند بود که با تشویق تماشاگران و به همراه پسر خود روی سکوی قهرمانی آمد. رادوشوویچ، دروازه‌بان دوم تیم فوتبال پرسپولیس با پرچم کرواسی برای برگزاری جشن قهرمانی روی سکو آمد.

حتما بخوانید :  بازی پرسپولیس و الهلال امروز ( 3 اسفند 95 ) + فیلم و تصاویر و نتیجه بازی

*محمد انصاری، مدافع خوش اخلاق سرخ‌پوشان هنگام ورود به زمین و رفتن به سمت سکو با عکاسان کنار زمین خوش و بش کرد و دست داد.

*محسن مسلمان، بازیکنی که در روزهای اخیر انتقادهایی نسبت به مدل موهایش می‌شد با همان مدل موی منشوری و با انجام حرکات عیبجب و غریب روی سکو رفت.او در حالی که حرکات موزون و هماهنگ با بازیکنان روی سکو انجام میداد به روی سکو رفت.

*علوان‌زاده با پرچمی روی سکوی قهرمانی رفت که نام شهید مداقع حرم دزفول روی آن نوشته شده بود.

*کمال کامیابی‌نیا، علی علیپور و حسین ماهینی فرزندان خود را هم در آغوش گرفتند و روی سکوی قهرمانی رفتند.

*علیرضا بیرانوند، سنگربان سرخ‌پوشان هنگامی که روی سکو ایستاده بود تا سایر بازیکنان هم روی سکو بیایند، چند بار پسرش را به طرز خطرناکی به سمت بالا پرتاب کرد.

*اکثر بازیکنان پرسپولیس با تلفن‌های همراه خود در حال عکس‌برداری و فیلم‌برداری از تماشاگران و جشن قهرمانی بودند.

*سید جلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس آخرین نفری بود که روی سکو آمد و جام را از دستان وزیر ورزش گرفت و بالای سر برد.

*در حالی که پیش از این گفته می‌شد قرار است هانی نوروزی جام را بالای سر ببرد این اتفاق رخ نداد. هانی نوروزی در ورزشگاه حضور داشت، اما جام قهرمانی را به وی ندادند.

*سروش رفیعی پیراهنی را در دست داشت که روی آن نوشته شده بود شهید ستوان یکم محسن طهماسبی.

* بازیکنان تیم پرسپولیس روی سکو درحالی حرکات موزون انجام می دادندکه فرزند حسین ماهینی به شکل عجیب خواب بود و بازیکنان در کمال تعجب وی را در این حالت مشاهده می کردند.

* درویش‌وند جام قهرمانی را برداشت و به صورت جداگانه دور افتخار زد.

*محسن مسلمان به همراه طارمی، برانکو و طاهری به سمت تماشاگران رفتند و به شدت تشویق شدند.

*محسن مسلمان با در دست گرفتن میکروفن نقش لیدرها را ایفا کرد.

*بازیکنان پرسپولیس با در دست داشتن پرچم بزرگی از پرسولیس سمت تماشاگران رفتند و به تشویق ایسلندی پرداختند.

*در حالی که هانی نوروزی با عمو و پدربزرگش ورزشگاه بود، سرخ‌پوشان برای جشن قهرمانی او را روی سکو نبردند تا قول پرسپولیسی‌ها عملی نشود.با توجه به همین موضوع پدربزرگ و عموی هانی نوروزی از این موضوع ناراحت شدند.

*هانی نوروزی، پدربزرگش، عمویش و مهرداد کفشگری با دیدن این صحنه‌ها ورزشگاه را ترک کردند. هانی هم که بیشتر از بقیه ناراحت بود یا چشمانی اشک‌بار آزادی را ترک کرد.

*کمال کامیابی‌نیا در پایان جشن قهرمانی تیمش متوجه شد که مدال قهرمانی‌اش را گم کرده است!

* بعد از جشن قهرمانی تعدادی از هواداران وارد زمین شدند و با باقی مانده مراسم عکس سلفی می گرفتند

حتما بخوانید :  خوانندگی مهدی طارمی در یک کنسرت + عکس و جزئیات

فیلم رقص پرسپولیسی ها در آزادی

ساعت ها پیش از بازی با تیم پدیده و اهدای جام قهرمانی به پرسپولیس، طرفداران این تیم در اطراف ورزشگاه آزادی جشن و پایکوبی به راه انداخته اند.

عکس کیک جشن قهرمانی پرسپولیس

کیک ۱۰۰ کیلویی سفارشی برای جشن قهرمانی پرسپولیس

عکس چادرنشینی برای حضور در جشن قهرمانی پرسپولیس ۹۶

با توجه به اینکه به خاطر جشن قهرمانی پرسپولیس استقبال خوبی از دیدار این تیم با پدیده به عمل آمده برخی هواداران مقابل ورزشگاه چادر زده‌اند تا زودتر به سمت زمین اصلی بروند.

پیراهن پرسپولیس در جشن قهرمانی

سرخپوشان در پایان بازی برابر پدیده مشهد با توجه به قهرمانی زودهنگام خود جشن قهرمانی را برپا خواهند کرد و بر این اساس کمپانی تامین البسه این تیم، پیراهن مربوط به جشن قهرمانی را طراحی و در اختیار باشگاه قرار داده است. پیراهن‌های طراحی شده در دو رنگ سفید و طوسی و مطابق پیراهن های رسمی با آرم و لوگوی باشگاه در دو طرف آن و نشان قهرمانی این تیم در وسط معرفی شده است.

در حالی که دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه آغاز می‌شود، اما از هم‌اکنون هواداران پرسپولیس پشت در ورزشگاه آزادی تجمع کرده‌اند. مقابل پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی خودروها صف طویل تشکیل داده‌اند و منتظر باز شدن در پارکینگ‌ها هستند.

*برخی از هواداران پرسپولیس هم مقابل در ورزشگاه مشغول جشن و پایکوبی هستند و قهرمانی تیم محبوب‌شان را جشن گرفته‌اند.

عکس های جشن قهرمانی پرسپولیس ۹۶

جشن قهرمانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی

*این در حالی است که هنوز درهای ورزشگاه باز نشده و عوامل برگزاری مسابقه و مسئولین سازمان لیگ به همراه یگان ویژه نیروی انتظامی در ورزشگاه آزدی مستقر شده‌اند. *پرسپولیس قهرمان زودهنگام لیگ شانزدهم است و امروز قرار است مراسم اهدای جام قهرمانی به این تیم در ورزشگاه آزادی و پس از بازی پرسپولیس و پدیده انجام شود.