جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالب

راز جوانی و جذابیت جنیفر لوپز

جنیفر لوپز خواننده و بازیگر سرشناس آمریکایی یکی از خبرسازترین سلبریتی هاي جهان هست که همه ي وقت نظر رسانه ها به وی معطوف هست.جنیفر لوپز ستاره با استعدادی هست که نامش را در کل جهان ثبت کرده هست. او متولد سال ۱۹۶۹ هست اما هنوز هم شادابی دوران جوانی خود را دارد. به بیان دیگر او پیر نمی‌شود اما علت اش چیست؟

به راستی او چگونه توانسته با وجود دو فرزند دوقلو هنوز هم جذابیت دورانِ جوانی خود را حفظ کند؟ اگر شما هم دوست دارید که رازِ زیبایی وی را بدانید با ما همراه شوید. در این مقاله به رازهایی که این ستاره سرشناس را جوان و جذاب نگه داشته اشاره کرده ایم.

راز زیبایی جنیفر لوپز

2128058969 parsnaz com جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالبجنیفر لوپز برای شادی روحیه اش ورزش مي کند

س از گذشت سالها حال من مطمئنم که ورزش یکی از کارهایی هست که مرا به شدت خوشحال مي کند. من همه ي وقت برای ورزش وقت مي گذارم چون که مي دانم پس از آن خوشحال خواهم شد. گاهی وقتی به منزل مي روم و احساس خوبی ندارم، خودم را مجبور مي کنم که به باشگاه بروم. سپس به منزل مي آیم و دوش مي گیرم لباسی مناسب به تن مي کنم

و صورت و موهایم را مي آرایم. آنوقت هست که احساس خوبی نسبت به خودم دارم. شاید آن گونه الهامی باشم برای مادران دیگر تا به خود و ظاهرشان اهمیت دهند.

1081930766 parsnaz com جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالبجنیفر لوپز چیزهای زیان آور را از زندگی اش حذف کرده هست

در گفت و گو اي که «جنیفر لوپز» با مجله The Independent داشت اعتراف کرد که هیچگاه به مواد مخدر و مشروبات الکی لب نزده هست او مي گوید چهره افراد تازه در دروان ۲۵ تا ۳۰ سالگی جا میوفتد و خودش را نشان مي دهد. به همین علت باید از آن چه مانع درخشش چهره ما مي شود دوری کنیم. من از مصرف کافئین هم خودداری مي کنمبه علت اینکه تاثیرات بدی ازجمله بی خوابی عصبی شدن خستگی تپش قلب و معده درد به همراه دارد.

356111457 parsnaz com جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالبهمۀ وقت} مثبت اندیش هست

درست مثل تمام آدم هاي دیگر من هم برخی روزها که از خواب بیدار مي شوم بی حوصله و خسته هستم اما سعی مي کنم که مثبت اندیش باشم. سعی مي کنم کارهایی راکه حالم را مفید مي کنند انجام دهم. مثبت اندیشی رفتاری هست که باید به آن عادت کنیم. باید به دنبال چیزهایی باشیم که برایمان لذت بخش هست

حتما بخوانید :  تیپ جدید پگاه آهنگرانی بازیگر + عکس های جدید

در این شرایط دیگران هیچ اهمیتی ندارند. بعنوان مثال من در دوران بارداری به شدت اضافه وزن داشتم اما خودم را نباختم و با سعی و اراده آهنین پس از یک سال تلاش دوباره به وزن دلخواهم رسیدم.

جنیفر لوپز رژیم خوراکی خاصی را دنبال مي کند

برای سالم بودن یا رسیدن به اندامی ایده آل باید به رژیم خوراکی اهمیت زیادی داد.«جنیفر لوپز» روز خود را با یک لیوان میلک شیک شکلات که تنها ۹۰ کالری دارد آغاز مي کند. برای ناهار معمولا سالاد و سالمون مي خورد. سالاد او حاوی بروکلی کدو سبز فلفل و سرکهِ هست. او شام را حدودِ ساعت ۶:۳۰ عصر مي خورد که معمولا حاوی موادِ پروتئنی و کوینولا هست. در طول روز هم اگر گشنه شود از اسنک هایي چون میوه و سبزیجات مصرف مي کند.

عکس جدید جنیفر لوپز

873672547 parsnaz com جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالبخانم لوپز حرکات ورزشی اش را تغییر مي دهد

اضافه بر رژیم خوراکی «جنیفر لوپز» سه تا چهار روز در هفته ورزش مي کند. اما از نظرِ او راز موفقیت اش تغییراتی هست که به حرکات ورزشی خود مي دهد. او مي گویدمن دو مربی ورزش دارم و دو برنامه گوناگون مي گیرم اما سعی مي کنم که بین آن ها تعادل ایجاد کنم. من عاشق پلانک حرکاتِ بوکس و شنای سوئدی هستم.

گاهی به خودش استراحت مي دهد

اگر چه این ستاره هالیوودی برای داشتن یک زندگی سالم به شدت مراقبِ برنامه خوراکی و فعالیت بدنی اش هست اما هر از چند گاهی به خودش استراحت مي دهد. به قول اوهر آدمی حق اش هست گاهی هر کاری که دوست دارد را انجام دهد. مثلا اگر من یک روزی دلم چیپس خواست نه تنها آن را مي خورم بلکه خودم را نیز سرزنش نمی‌کنم. هر از گاهی خوردن این مواد اشکالی ندارد اما اگر این ها تبدیل به عادت شوند آنوقت اشتباه هست.

عکس اندام جنیفر لوپز

889086563 parsnaz com جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالبجنیفر لوپز در معرض آفتاب قرار نمی‌گیرد

جنیفر لوپز مي گوید من به ندرت زیر آفتاب مي روم و به نظرم این یکی از بزرگترین رازهای زیبایی من هست. به علاوه من از کرم هاي ضدِ آفتاب مصرف مي کنم شاید به همین علت هست که پوست صورتم همچنان جوان و شاداب مانده هست.

از برترین مربیان ورزش کمک مي گیرد

همانطور که شما هم مي دانید مربی ورزش نقش مهمی در برنامه هاي ورزشی ما دارد. جنیفر لوپز نیز یکی از برترین مربیانِ ورزش به نام تریسی اندرسون را گزینه کرده هست.او مي گویدبرخلاف دیگر مربیان که روی عضلات اصلی بدن کار مي کنند مربی من تاکید را روی عضلات فرعی گذاشته هست.

حتما بخوانید :  اینستاگرام بازیگران و ستاره های ایرانی ( عکس های جدید سری پنجم )

برنامه ورزشی من نیز هر ۱۰ روز یک‌بارِ تغییر مي کند. مهم نیست که من وقتِ کافی برای باشگاه رفتن دارم یا نه تحت هر شرایط حتی جلوی تلویزیون ورزش هایم را انجام مي دهم.

1252664946 parsnaz com جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالبجنیفر لوپز به مقدار کافی مي خوابد

جنیفر لوپز به اهمیت خواب پی برده هست.او مي گویدخواب نه تنها روی وزن بلکه روی انرژی هم تاثیر مي گذارد. من دوست دارم که ۹ تا ۱۰ ساعت در روز بخوابم اما خب این برایم ممکن هست اما سعی مي کنم که ۷ تا ۸ ساعت خوابم را در روز داشته باشم در غیر این صورت احساس خوبی نخواهم داشت و همۀ وقت} خسته به نظر مي عرف.

انگیزه قوی جنیفر لوپز

جنیفر لوپز ستاره اي با استعدادی هست که طرفدارانِ بسیاری در جهان دارد او مادرِ دو فرزند هست بنابراین باید سبکِ زندگی خوبی را دنبال کند زیرا کهِ افراد زیادی از او الگو خواهند گرفت.مربی ورزش او مي گوید که برای جنیفر سن مهم نیست او آن قدر انگیزه دارد که هر کار غیر ممکنی را برای خود ممکن مي سازد.

راز زیبایی و اندام جذاب جنیفر لوپز

1709915386 parsnaz com جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالبتصویر جنیفر لوپز خوش اندام

1974682728 parsnaz com جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالبراز جذابیت جنیفر لوپز،تصاویر جذاب جنیفر لوپز،

2032106186 parsnaz com جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالبعکس هاي اخیر جنیفر لوپر در کشور کشور آمریکا

bqnp0ujcaxjrp5xu7apv جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالب

جنیفر لوپز با شلوار جین تنگ و چسبان

Latest photos beautiful and interesting parts of Jennifer Lopez in 20167 جنیفر لوپز چرا خوش اندام و جوان مانده؟ + عکس و رازهای جالب