جوانسازی پوست صورت با انجام حرکت انگشت بر روی صورت + عکس

جوانسازي پوست صورت تنها با چند حرکت انگشت

جوانسازي پوست صورت طبق تحقیقات به عمل آمده خانم ها از سن ۲۰ الی ۵۰ سالگی برای داشتن ظاهری جذاب تر به یکی از سه موارد زیر مراجعه می کنند. (جوانسازي پوست-ظاهري جوان-زيبايي صورت) بدون جراحي. و ما راهي براي جوانسازي پوست را به شما پيشنهاد ميدهيم.

جوانسازي پوست صورت

جوانسازي پوست صورت ، تنها چند دقیقه ماساژ صورت در روز می تواند چین و چروک ها را محو و ظاهر شما را جذاب تر کند.

تنها چیزی که لازم دارید چند قطره روغن و انگشتانتان است.

ماساژ رفع پف کردگی دور چشم ها

جوانسازي پوست صورت

اگر شما همیشه با پلک های پف کرده از خواب بیدار می شوید، این ماساژ برای شماست.

یک قطره کرم دور چشم روی انگشتان اشاره بریزید. سپس آن ها را گوشه ی داخلی چشم ها بگذارید، با فشار ملایمی انگشت ها را دور چشمانتان و روی استخوان ابرو به سمت بیرون ( شقیقه ) بکشید، حرکت را ادامه دهید و روی استخوان پایین چشم بیایید و به صورت دایره وار به جای اول بازگردانید.

این حرکت مایع اضافی را از این ناحیه دور می کند. بعد از دوبار دیگر که به آرامی این کار را تکرار کردید، هشت بار با ریتم سریع تر و با فشار کمی بیشتر این کار را تکرار کنید.

اگر شما مستعد پف دور چشم هستید، این کار را شب ها نیز تکرار کنید.

نرم کردن خطوط پیشانی

جوانسازي پوست صورت

این ماساژ یک دقیقه ای به شما کمک می کند پوست پیشانی را هنگام خواب نرم و روان کنید. بهتر است این ماساژ را هر شب قبل از خواب برای خارج کردن سموم انجام دهید. انگشتان شستتان را روی شقیقه ها بگذارید. سه انگشت میانی را به هم بچسبانید و پیشانی را در حلقه های کوچک بمالید. از میان ابروها شروع کنید و انگشتانتان را به سمت بالا و بیرون حرکت دهید.

حتما بخوانید :  پارگی کاندوم و روش جلوگیری از بارداری بعد از پارگی کاندوم

این کار را برای ۶۰ ثانیه ادامه دهید.

این ماساژ جریان خون آن ناحیه را افزایش می دهد و از این طریق ظاهر پوست را کشیده و صاف می کند. همچنین با تحریک کلاژن سازی روند چروک شدن پوست را کاهش می دهد و چین و چروک ها را بهبود می بخشد.جوانسازي پوست صورت

گونه ها را برجسته کنید

جوانسازي پوست صورتبرای آنکه گونه ها را برجسته تر نشان دهید، انگشت های اشاره و وسط را درست زیر استخوان گونه و نزدیک به دهانتان قرار دهید و با حرکتی شبیه ورز دادن قسمت برجسته ی گونه ی خود را به سمت بالا حرکت دهید. این حرکت را به سمت بالا و تا ناحیه ی رویش موها ادامه دهید و ۱۰ بار با عمق بیشتر تکرار کنید.

این کار تجمع مایعات در بافت ها و عضلات را طوری تخلیه می کند که استخوان گونه ی شما برجسته تر به نظر خواهد رسید.

اثر این ماساژ تا چند ساعت باقی می ماند. این کار را هر روز و هر هفته تکرار کنید تا به مرور زمان گونه های برجسته داشته باشید.

خطوط فک خود را مشخص تر کنید

جوانسازي پوست صورتاول شست هایتان را زیر چانه قرار دهید. انگشت اشاره را روی استخوان فک قرار دهید و تمام طول آن را نیشگون های کوچک بگیرید.
از جلو شروع کنید تا نزدیک گوش ها بروید و این کار را تکرار کنید.

حتما بخوانید :  ماساژ پا برای بهبود سلامت بدن + آموزش ماساژ نقاط حساس

این ماساژ گرفتگی های غدد لنفاوی این ناحیه را برطرف می کند و سبب می شود افتادگی ناحیه فک و زیر چانه کمتر شود. این کار را ۵ بار پشت سر هم و با فشار بیشتر و دو بار در هفته تکرار کنید.

با تکرار ماساژ صورت طبق دفعات ذکر شده، به جوانسازی پوست با روش کاملا طبیعی و بدون هزینه کمک می کنید.