حادثه اتوبوس دانش آموزان گیلانی در همدان + جزئیات حادثه

جزئیات واژگونی اتوبوس دانش آموزان گیلانی در همدان

حادثه اتوبوس دانش آموزان گیلانی : رئیس پلیس راه استان همدان در مورد جزئیات حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان راهیان نور گیلانی توضیحاتی ارائه داد .

D8AAD8B5D8A7D8AFD981 D8A7D8AAD988D8A8D988D8B3 D8B3D8B1D8A8D8A7D8B2D8A7D9861 حادثه اتوبوس دانش آموزان گیلانی در همدان + جزئیات حادثه

رئیس پلیس راه استان همدان اظهار کرد:بر اثر واژگونی اتوبوس راهیان نور در ورودی شهر همدان ۳۰ دانش آموز گیلانی مجروح شدند.

سرهنگ رضا عزیزی در تشریح چگونگی این حادثه افزود:ابتدا ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه بامداد امروز یک دستگاه کامیون هنگام تردد در جاده ملایر – همدان در وروردی شهر همدان واژگون می شود.

وی اضافه کرد:اختلاف سطح جاده (قیر زدگی) موجب ناتوانی راننده کامیون در کنترل وسیله نقلیه و واژگونی آن شده که در این سانحه ۲ سرنشین کامیون مجروح می شوند.

وی بیان کرد:راننده اتوبوس حامل دانش آموزان گیلانی که از خوزستان به سمت گیلان در حال تردد بود با دیدن صحنه واژگونی این وسیله نقلیه، کنترل وسیله نقلیه از دستش خارج می شود.

رئیس پلیس راه استان همدان افزود:راننده این وسیله نقلیه بلافاصله از سیستم ترمز برای نگهداشتن اتوبوس استفاده کرده که به علت لغزنده بودن سطح جاده خودرو واژگون می شود.
سرهنگ عزیزی گفت:واژگونی اتوبوس راهیان نور ۳۰ مجروح بر جای گذاشت که ۲۰ سرنشین اتوبوس به صورت سرپایی مداوا شده و ۱۰ تن از آنها نیز تحت نظر پزشک هستند.

وی اضافه کرد:استاندارد نبودن شیب عرضی جاده منجر به جمع شدن آب در وسط جاده و لغزندگی سطح معبر شده بود.

جزئیات حادثه اتوبوس دانش آموزان گیلانی